Inter Vion, Pilnik do paznokci szklany

Inter Vion, Pilnik do paznokci szklany

Pojemność 1 szt

Jednostronny pilnik wykonany ze szkła hartowanego. Przeznaczny jest do pielęgnacji i modelowania zarówno paznokci naturalnych jak i sztucznych.

pilniki

Idealny do szybkich poprawek.

Posiadam model z białym uchwytem.
Już nie raz uratował mnie przy złamanym lekko paznokciu albo jego zadarciu gdy nie byłam akurat w domu.
Mam go zawsze ze sobą w torbie. Jestem zadowolona z jego użytkowania.
Jest delikatny i nie niszczy paznokcia.

Używam tego produktu od: pól roku

To nie to ;(

Po zachwytach nad szklanymi pilniczkami i ich zbawiennych właściwości na paznokcie i ja wrzuciłam ten pilniczek do koszyka. Grr!
W ogóle nie chciał mi spiłować długich paznokci, co najwyżej trochę wygładził zadziorki. Normalnie tępy był. Męczyłam się z nim strasznie. Po kilku użyciach miałam wrażenie że się zniszczył trochę i już i w ogóle nie jest do użycia.
I kiedy sobie tak leżał nieużywany niechcący go potłukłam i się ucieszyłam tak naprawdę :P Raz spadł mi na kafelki i mam spokój, mogłam go wywalić bez wyrzutów sumienia. Na wizażu widziałam inne szklane pilniczki z dobrymi ocenami, może teraz trafię na coś fajnego.

Kilkanaście złotych kosztował, czy dość drogi a nieużyteczny dla mnie. Nie polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jeden

mało delikatny?

Po tym, czego się naczytałam o szklanych pilnikach, postanowiłam sobie takowy kupić. Wybór padł na Inter Vion, ze względu na dostępność.
jest to mój pierwszy szklany pilnik więc nie mam, z czym go porównać. Niekoniecznie jest przyjemny w użytkowaniu- mam wrażenie, ze trochę szarpie paznokcie, nie zawsze są po piłowaniu idealnie gładkie (!) poza tym czasem szoruje tak, że aż dostaję gęsiej skórki.

Ale NARESZCIE PRZESTAŁY MI SIĘ ROZDWAJAĆ PAZNOKCIE!!! :D:D:D
Wydałam mnóstwo kasy na różne odzywki, a tu psikus- problem leżał wyłącznie w pilniczku (wcześniej były metalowe- brr albo papierowe- hmm..) dlatego warto, by był szklany, jakikolwiek by nie był.

Trzeba myć po każdym użyciu. Może dlatego dziewczyny twierdzą, ze się szybko zużywa? Co prawda, mam go dopiero trzy miesiące, ale nie zużył się nic a nic- po każdym szorowaniu szczotką z mydłem jest jak nowy.

mesli się kiedyś stłucze (albo spełnią się złowrogie wróżby wizażanek i się zużyje) spróbuję jednak jakiegoś innego. Ot, z ciekawości.

Manicure z chmurkami

dobry

hm jestem zdziwiona tak niskimi ocenami tego pilniczka - swoj mam juz okolo 3 lat i na trwalosci nic nie stracil a uzywam go bardzo czesto (mam twarde paznokcie ktore zazwyczaj sa dlugie i co chwile musze je skracac aby jakos funkcjonowac ;))
w zwiazku z tym ze mam go dopiero 3 lata a producent obiecuje trwalosc dozywotnia oceniam ja poki co na 3 gwiazdki

Używam tego produktu od:3 lat

"Ale tandeta!!!"

Potłukłam świetny pilnik Killys więc pospieszyłam kupić kolejny, bo po użyciu szklanego pilnika powrót do metalowych czy papierowych wydał mi się niemożliwy. Na moje nieszczęście trafiłam na ten egzemplarz. Kosztował 13 zł, to najgorzej wydane pieniądze w moim życiu! ;)
Na dobrą sprawę przestał piłować już tego samego dnia! Wywaliłam bez żalu.
Chciałoby się wzorem bohaterów "Seksmisji" wysyczeć: "Ale tandeta!!!"

Używam tego produktu od: 1 (słownie: jeden) dzień
Ilość zużytych opakowań:

oj kiepściutko

Mam dwa szklane pilniki z tej serii-mały i duży i cieszę się, że nie wydałam na żadnych pieniędzy. Dostałam je w spadku po mamie, która z kolei dostała go w prezencie. Wcześniej nie miałam do czynienia ze szklanymi pilnikami i korzystając z okazji postanowiłam je wypróbować.

Na początku byłam nimi zachwycona. Tak jak po pilnikach papierowych moje paznokcie stale się rozdwajały, to w trakcie używania tych problem ten całkowicie ustąpił. Brzegi paznokci po ich użyciu były idealnie wygładzone i równe. Samo piłowanie nie zajmowało dużo czasu.

I to koniec jego zalet niestety. Z biegiem czasu pilniki te zaczęły się bardzo szybko ścierać i po około 4 miesiącach regularnego użytkowania nie było już praktycznie żadnej warstwy ściernej. Słowem-wstyd, bo cena 16 zł w przypadku pilnika moim zdaniem jednak do czegoś zobowiązuje.

Gdyby producent pomyślał o większej trwałości swojego produktu, to byłoby super. Bo pilnik na prawdę nie jest zły i wspaniale wpływa na stan paznokci, ale... No właśnie ale. A tak to tylko nędzne 3 *...

Ilość zużytych opakowań: jeden duży i jeden mały

Najgorszy szklany pilnik

Przetestowałam w ciągu kilku miesięcy trzy różne szklane pilniki i ten okazał się najgorszy. Powierzchnia ścierna po pewnym czasie się zużywa, coraz gorzej piłuje, wydaje się tępy. Słabo opiłowuje, trudno nim skrócić paznokieć, chyba, że ktoś ma duzo czasu i cierpliwości. Za tą samą cenę można kupić dużo lepszy pilnik top choice.

Używam tego produktu od: pól roku

serdecznie odradzam

Pilnik kupilam wczoraj o 19, dzisiaj jest do wyrzucenia bo zlamal sie na pol (ok godziny 9:30). Zaplacilam 18 zl i byly to najgorzej zainwestowane pieniadze w tym roku :] tragedia.....

bardzo dobry-niestety już nie

Zostałam namówiona na zakup przez koleżankę, która prowadzi sklep kosmetyczny i nie żałuję. Pilnik bardzo dobrze piłuje paznokietki: w końcu się po nim nie rozdwajają, są gładkie, nie mają "zadziorków". O niebo lepszy niż papierowe, po których miałam z paznokciami duże problemy. Jak na razie nie zauważyłam oznak zużycia. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że zapłaciłam za niego tylko 9,50 (nie ze względu na znajomość ze sprzedawcą-taka cena jest w sklepie).

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od kilku tygodni / na razie 1(i podobno wystarcza na bardzo długo)

PS. Niestety pilnik już się złużył (po trzech miesiącach:(), więc odejmuję mu gwiazdki. Jak na cenę i gwarantowany przez producenta podobno nieograniczony czas użytkowania, to trochę jest niestety za słaby.

Smiechu warte

Albo ja kupilam taki "wyjatkowy", albo wszystkie z tej firmy sa takie. Tak czy siak, ja ryzykowac juz nie bede i wiecej nie kupie.
Bardzo szybko go spilowalam :p zaden papierowy nie wytrzymal tak krotko. W jednym miejscu moglam przeciagnac pazurkiem dwa, gora trzy razy i koniec, pozniej nie bylo czym pilowac, po prostu powierzchnia ktora miala scierac ulotnila sie.
Nie polecam, wrocilam do papierowych, a tu polecam taki caly czarny tylko nie pamietam firmy

ilość zużytych opakowań: hm, zalozmy ze jedno (i to blyskwaicznie ;) )

Pilnik jak pilnik

Właściwie wcale się nie zużywa, łatwo go wyczyścić. Cena też jest w miarę przystępna. Jednak piłuje trochę zbyt zdecydowanie. Mam wrażenie, że szarpie paznokieć. Chociaż po opiłowaniu jest idealnie gładki. Do delikatnych paznokci odradzam.