GK Hair Global Keratin, Hair Taming System, Thermal Style Her (Termoaktywny krem stylizujący)

Termoaktywny krem do stylizacji z keratyną Hair Taming System Thermal Style Her. Aktywowany pod wpływem ciepła wygładza włosy przy okazji odżywiając je i nawilżając. Chroni przed wysoką temperaturą. Formuła wzbogacona o Juvexin i naturalny silikon, olejki z pestek sprawiają że włosy są jedwabiście gładkie.
Niewielką ilość termoaktywnego kremu stylizującego Hair Taming System Thermal Style Her nanieść na wilgotne włosy. Stylizować z użyciem suszarki lub prostownicy.

termoochrona
zapachowa
w tubie

Nie moge bez niego zyc

A raczej moje puszace sie wlosy nie moga. Od lat katowalam wlosy prostownica, dzieki temu produktowi juz nie musze. Wystarczy rozprowadzic mleczko na wilgotne wlosy i wysuszyc suszarka (nawet nie trzeba uzywac do tego szotki). Wlosy sa wygladzone, ale nie obciazone, blyszczace i wzglednie proste (nie tak jak po prostownicy ). W dodatku sa dobrze chronione przed cieplem suszarki. Mleczko jest bardzo wydajne i przepieknie pachnie. Jak dla mnie must have.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania