Oriflame, Nature Secrets, Protecting Hand Cream (Ochronny krem do rąk z wanilią i granatem)

Bogata formuła ochronnego kremu do rąk Oriflame Nature Secrets Protecting Hand Cream o zbalansowanym pH zapewnia skórze dłoni intensywne nawilżenie i maksymalną ochronę przed wysychaniem. Z dodatkiem nawilżającego ekstraktu z wanilii, ochronnego ekstraktu z granatu i olejku migdałowego, gwarantujących piękny wygląd dłoni.

CUDOWNY

Krem to cudowne połączenie wanilii z granatem, połączenie idealne! Produkt ten dostałam na święta od koleżanki i naprawdę mogę powiedzieć o nim dużo dobrego, lecz mam jedno ale - nawilżanie moich bardzo często wysuszonych, a teraz w tym okresie zimowym szczególnie dłoni. Właśnie za krótkotrwałe nawilżanie, odjęłam gwiazdkę. Konsystencja, zapach, opakowanie na plus, ale zdecydowanie nie nawilża.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

świetny

Ten krem jest jak najbardziej godny uwagi! Zawsze miałam problem ze znalezieniem kremu który spełniałby wszystkie moje oczekiwania. Przede wszystkim nie mógł być tłusty, tego także oczekuję od balsamu do ciała. Nie znoszę tego uczucia tłustych dłoni ;/ a ten krem nie jest tłusty! Ma cudowny zapach, gęstą i treściwą konsystencję, dłonie wydają się być satynowe w dotyku, błyskawicznie się wchłania, nawilża. Jak dla mnie same plusy! Właśnie zamówiłam kolejny, tym razem malinowy <3

Wanilia i granat - sympatyczne połączenie

Plusy:

- ładne, kolorowe, estetyczna opakowanie

- przyjemny zapach - w żadnym wypadku nie jest sztuczny

- szybko się wchłania

- konkretna konsystencja - gęsta (dla mnie super)

- nie wysusza

- delikatnie nawilża

- nie uczula

- wydajny

Minusy:

- zapach ulotny

- trzeba polować na promocje

- brak sklepu Oriflame :(

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 kremy

Owocowy raj

Jak wszystkie kremy z tej serii pięknie pachnie. mam swój codzienny rytuał i nakładam go przed snem i rozkoszuję sie owocowym zapachem. Sprawia, że skóra dłoni jest miękka, nawilżona i zregenerowana. Małe podręczne opakowanie. Ma lekko gestą konsystencję, wchłania się w dobrym czasie. Wydajnośc określiłabym jako średnią, bo trudno się nie skusić na kolejną porcję.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka