Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

AA Cosmetics, AA Hydro Algi Błękitne, Krem odżywczy intensywnie nawilżający do cery suchej i normalnej

Krem do cery suchej i normalnej AA Hydro Algi Błękitne pozostawia skórę intensywnie nawilżoną oraz zregenerowaną. Staje się ona aksamitna, pełna energii i życia. Superlekkie formuły kremów gwarantują szybkie wchłanianie. Piękna kompozycja zapachowa zapewnia niezwykłe uczucie świeżości i energii.
Efekt stosowania kremu Oceanic AA Hydro Algi Błękitne: długotrwałe uczucie komfortu, skóra doskonale nawilżona, miękka i jedwabista w dotyku. Nie zawiera barwników. Nie zawiera parabenów. pH neutralne dla skóry.

uniwersalne

+ CENA
+ ŁADNY KOLOR
+ NIE PODRAŻNIA
+ FAJNE WYGODNE OPAKOWANIE

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1519066].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

+super nawilża
+szybko się wchłania, nie pozostawia warstewki na skórze
+cena
+opakowanie
+lekka i przyjemna konsystencja
+zapach

mi osobiście dość szybko się kończy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518601].usefull || 0 }}% pomocna.

Ie spełnia moich oczekiwań

Słaby krem o dziwnej konsystencji, takiej dość lekkiej ale nie wchłania sie dobrze. U mnie stosowany np na noc wysusza ja a nie nawilża. Skóra jest po nim matowa, szara. Teraz stosuje go na szyje, szkoda wyrzucać, a i tam sprawdza sie kiepsko.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429371].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Na tróję.

Nie jest to krem dla mnie. Skusiła mnie obietnica odżywienia i Hydro Algi w nazwie. Krem ma delikatnie niebieskawy kolor i bardzo przyjemny zapach. Lekko morski, lekko pudrowy. Świeży, ale kobiecy. Konsystencja raczej lekka. Nie nawilża jakoś szczególnie, a tym bardziej nie odżywia. Większość zużyłam nakładając na twarz grubszą warstwą. Po kwadransie ścierałam resztki. W tej formie sprawdził się całkiem nieźle. Przyjemnie relaksował skórę. Jednak nie dawał uczucia dogłębnego nawilżenia. Skóra też nie była jedwabiście gładka. Ot, taki zwyklaczek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343236].usefull || 0 }}% pomocna.

Uczulił mnie

Nigdy nie miałam problemów z alergiami skórnymi. Jest to pierwszy krem który mnie uczulił. Zaraz po nałożeniu skóra zaczęła mnie piec i stała się czerwona. Od razu go odstawiłam. Na pewno do niego nie wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342991].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Mam cerę mieszaną z bardzo suchymi policzkami, po niektórych kremach moja skóra nadal pozostaje napięta i wysuszona, do tego stopnia, że się czasem łuszczy. Kupiłam AA Hydro Algi błękitne w nadziei, że zapewni mojej twarzy odpowiednie nawilżenie.
Krem niestety niczym mnie nie zaskoczył, rozprowadza się dobrze, przyzwoicie nawilża, jednak mimo, iż nie pozostawia filmu na skórze, w strefie T moja skóra jest po nim jeszcze bardziej tłusta niż zwykle, dlatego w moim przypadku, krem nadaje się do stosowania tylko na noc - jeśli nałożę go pod makijaż zaczyna się rolować, a podkład w ogóle nie chce się trzymać. Dodatkowo, nie matuje wcale : (
Kupiłam go w promocji, za 12zł, ceny regularnej na pewno nie jest wart.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323951].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem który bardzo polubiłam

Kiedyś miałam bardzo tłustą cerę, jednak od mniej więcej roku zaczęłam borykać się z jej nadmiernym przesuszeniem, uczuciem ściągnięcia - a to było nic przyjemnego. Wypróbowałam wiele "cudownych" specyfików nawilżających znanych marek, jednak uczucie nawilżenia trwało za krótko, lub było za małe. Będąc w aptece na półce zauważyłam kremy z tej linii, pomyślałam sobie AA - linia do cery wrażliwej, a moja skóra ma taką tendencję, więc można spróbować. Już od pierwszego użycia polubiłam ten krem. Ma lekką konsystencje, szybko się wchłania, nie roluje na twarzy, sprawia, że skóra jest ukojona, gładsza, dobrze nawilżona, odzyskuje należyty komfort. Cena również jest przystępna i ładne, wygodne opakowanie. Zapach mnie nie uczula, jest świeży, lekki, bardzo przyjemny. Warto wypróbowąć ten krem! Czeka Was miła niespodzianka!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320091].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki na lato

Cześć :)

Uwielbiam kosmetyki z algami, więc nie mogłam się oprzeć kupna tego produktu. Krem bardzo ładnie pachnie, jest lekki (idealny na lato), szybko się wchłania i nawilża.

Nie jest moim HITEM, ale jednocześnie nie potrafię w nim znaleźć żadnych minusów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271156].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, intensywnie nawilża.

Plusy:
- łatwo się rozprowadza
- bardzo dobrze nawilża
- nie podrażnia
- odpowiedni na dzień i na noc
Minusy:
- pozostawia minimalną tłustszą warstwę na skórze
- jeden z kremów mimo dobrej daty ważności zważył się

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266373].usefull || 0 }}% pomocna.

Racenzja krem HYDRO ALGI

Krem Hydro Algi zrobił na mnie ogromne wrażenie.Cera po jego użyciu jest zmatowiona, delikatna i nie ma na niej żadnych reakcji alergicznych.Krem w połączeniu z płynem micelarnym tworzy świetny duet.Konsystencja kremu jest odpowiednia, dzięki czemu krem bez problemu się wchłania.Pozytyw!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242621].usefull || 0 }}% pomocna.