Nars, All Day Luminous (Trwały podkład rozświetlający do twarzy)

Nars, All Day Luminous (Trwały podkład rozświetlający do twarzy)

Podkład Nars All Day Luminous osiągną niesamowity poziom perfekcji pokrycia oraz daje uczycie jedwabistej cery- 100% bez olejów. Unikalny zestaw zastosowanych pigmentów oraz elastycznych polimerów składa się na przełomową lekką formułę, długotrwały efekt- podkład pracuje wraz z cerą, co powoduje idealny efekt do 16 godzin idealnej lekkości. Ten komfort oraz przepuszczalność powietrza w tej innowacyjnej formule tworzy naturalny rozświetlony wygląd, który trwa.
Ta technologia została zaprojektowana by trwale neutralizować zaczerwienienia oraz zmęczenie nadając kolor oraz chroniąc cerę. Ten unikalny zestaw optycznych i ochronnych składników wygładza skórę podkreślając naturalne piękno.
Trwały podkład rozświetlający do twarzy Nars All Day Luminous jest idealny do wszystkich rodzajów i odcieni skóry, całodzienna trwałość, wyjątkowa lekkość, szybko i łatwo się rozprowadza, dając efekt rozświetlenia na cały dzień. Badany dermatologicznie, formuła bez olejów, alkoholu oraz substancji zapachowych.
Dla osiągnięcia najlepszego rezultatu, rozpocząć z minimalną ilością i zwiększać ą w miarę potrzeb dla idealnego pokrycia. Rozprowadzić szybko - podkład Nars All Day Luminous bardzo szybko stapia się ze skórą.

niestety....

Dlugo sie zastanawialam nad dobrym, wysokopolkowym podkladem, ktory wytrzyma caly dzien w pracy. Szczegolnie zalezalo mi na trwalosci.
Niestety ten podklad tego nie daje - nawet z baza i mgielka utrwalajaca. Mam wrazenie, ze trzeba miec idealna cere do niego. Ja mam mieszana - wchodzi w moje rozszerzone pory i widac kropeczki z podkladu, tam gdzie je mam. Z drugiej strony osiada i podkresla suche partie twarzy.
Moja najbardziej problematyczna strefa jest nos i policzki kolo nosa - juz po ok 2-3 godzinach splywa, znika mi z tych miejsc, strasznie sie maże. Nie trzyma sie tak dobrze skory, nie stapia sie z nia. Jest widoczny na skorze.
Na plusy, ze na pewno jest diablo wydajny, wystarczy niewielka ilosc na pokrycie calej twarzy. Skora jest bardzo mila w dotyku, jak pupcia niemowlaka, wiec faktycznie wygladza. Krycie tez ma bardzo dobre - lepsze niz Double Wear, bo moglam sobie porownac. Oczywiscie opakowanie bardzo ladne, eleganckie, chociaz brudzace sie.
Reasumujac jednak, za ta cene, to niestety nie jest podklad dla mnie i w zasadzie nie wiem komu moge go polecic, chyba komus, kto ma bardzo wypielegnowana skore, z zadnymi problemami. Catrice Liquid Hd jest o wiele trwalszy i o wiele lepiej mi sie sprawdza, a kosztuje 6 razy mniej.

Wykorzystała: kilka próbek

W końcu znalazłam swój numer jeden

Dostałam próbkę tego podkładu w Sephorze podczas niekończących się poszukiwań czegoś o odpowiednio jasnym kolorze i zostałam bardzo miło zaskoczona.
Plusy:
+przyjemna konsystencja, podkład jest wydajny, a przy tym ma świetne krycie;
+nie tworzy efektu maski, da się go "nabudować" bez zrobienia ciastka;
+nie wysusza, nie podkreśla suchych partii na twarzy;
+trwałość;
+/- kolorystyka. Podkład ma dużą paletę odcieni, na pewno takie bladziochy jak ja byłyby z tego zadowolone, ale najjaśniejszych odcieni nie ma w sprzedaży w Polsce. Trzeba zamawiać przez internet.
Minusy:
-cena, ale wiadomo, że tutaj płacimy za markę.

Słaby...

Pomijając że gama kolorystyczna dostępna w Polsce jest okrojona, m.in. nie ma idealnego dla mnie odcienia gobi, niestety produkt jest słaby, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę... Osobiście nie zauważyłam żeby wchodził w zmarszczki, ale tworzy maskę, zamiast rozświetlenia funduje optyczne postarzenie skory, ściera się plackami, zostawia ślady, np. na telefonie...
Co do aplikacji, nakładam go zwykła gabeczka lateksowa, jak zresztą wszystkie płynne podklady, cienka warstwa daje mizerne krycie, za to druga warstwa gwarantuje efekt szpachli. Nie wiem czy cokolwiek dobrego mogę powiedzieć o tym podkładzie... Mega rozczarowanie jak dla mnie.
PS. Mam cerę mieszana.

zawodzi po paru godzinach

Podkład miałam w kolorze Fiji. Jest to inne Fiji niż w Sheer Glow (jaśniejsze plus bardziej żółte, na plus, nie pomarańczowe !), kolory nie są takie same. W sheer glow miałam natomiast ceylan.

Ogólnie mój kolor to ok. NC20 w macu, bobbi brown 2.0, armani luminous silk 4.0, lasting silk 4.5, urban decay naked 3.0, mufe HD 120, bourjois 52

Podejść do podkładu było około 5, na przestrzeni roku.

Jedyna rzecz za co mogę zawsze pochwalić Nars to kolory, naprawdę są to kolory dla każdego.
Co do samego podkładu, testowałam go mając problemy z wysypami, mając cerę suchą, i mając cerę ładną gładką wyleczoną i normalną, więc mam pogląd z każdej strony.
Krycie ma bardzo dobre ale przy suchej skórze osiądzie bardzo szybko w każdym miejscu. Będzie wyglądać jak makijaż.
Przy cerze normalnej - pierwszy efekt to cudo jak z photoshopa, przy tym mega naturalne. Ale już po chwili zaczyna go być czuć na twarzy, Wchodzi w pory nawet najmniejsze i tworzy kropeczki z podkładu które trzeba zetrzeć, dodatkowo szybko się świeci.
Plusem jest to że nie widać go pod słońcem jak typową maskę czy makijaż i ogólnie jest naturalny ale ta suchość sprawia, że po prostu skóra wygląda na zmęczona.. Zaletą jest też wydajność, bo faktycznie wystarczy mała ilość.
Jeśli ktoś lubi tego typu podkładu, najbardziej polecam lancome air de teint, gdzie nie podkreśla suchości, chyba że skóra jest mega sucha i ładnie się trzyma.

Dziwi mnie też to że na kremie który teoretycznie był dość matowy, wchłaniający się, szybko się świecił. Gdybym dała tam coś bardziej treściwego, wodnego typu cetaphil podejrzewam że jeszcze szybciej byłby błysk.

Ten podkład według mnie jest dla osób o cerze idealnej, nawilżonej, gładkiej, albo na sesje gdzie ma się go 2 godziny na twarzy bo wtedy wygląda idealnie a potem jest naprawdę nieciekawie. :(

w porządku ale nie idealny dla mojej cery

Kupiłam ten podkład ponieważ byłam zadowolona z wersji sheer glow,miał ten podkład być ulepszona wersją sheer glow jednak mam pewne negatywy....

Co w nim lubię?
-kolor po mimo że mam ten sam odcień po nazwie i numerze co sheer glow nr.1 siberia to Luminous jest ciemniejszy nieco i bardziej żółty sheer glow był zdecydowanie "bielszy" i neutralny jeśli chodzi o ton ale nadal jestem zadowolna z tego
-konsystencja rzadka
-łatwo się rozprowadza
-zdecydowanie lepiej kryje od sheer glow
-jest też trwalszy od sheer glow,fłużej się utrzymuje na twarzy
-nie uczula
-jest wydajny
-nakładanie go różnymi metodami gąbka,palce i pędzel się sprawdza

Czego w nim nie lubię?
-cena 200zł nie jest adekwentna do jakości
-jednak po 6-7h twarz się strasznie świeci i ściera się
-podkreśla suche skórki
-wchodzi po jakimś czasie w pory
-pomka się zacina
-nie fortuniie raz mi się odkręcił i podkład się wylał więc trzeba uważać i dokręcać

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

jedyny na świecie, ktory ma wade, ale budzi moj zachwyt

Ogółem uważam, że jeśli podkład jest drogi nie ma mowy, żeby sprawiał mi trudności. Jeżeli się płaci tak ogromne pieniędze za kosmetyk, to ma mieć turbo jakość. To jest jednak jedyny podkład, dla którego warto się starać zniwelować wadę, bo potem trafia się do podkładowego raju. Wada, ta podstawowa? Niestety potrafi szpetnie wejść w pory i gdy to zobaczyłam omal nie padlam trupem, bo to spora inwestycja i podkład solo nie do użytku w "te dni"(wtedy pory dają mi się we znaki). Ale gdy znalazłam sposób (pokrywam cerę - jeszcze PRZED podkładem - puderem z Paese, który wspaniałe wygladza buzie, acha, wcześniej idzie boska masteczka z AA na rozszerzone pory), przeżylam szok! Podkład jest przewydajny, dwie krople wystarczają na całą twarz, ma wspaniałe krycie, bosko się rozprowadza zwłaszcza gąbeczką, jest wieczny, ma piękny kolor, świetnie matuje, ale twarz jest świetlista i pełna życia. To pewniak, który ogarnięty pod kątem włazenia w pory, nie ma sobie równych. To trwałość Double Wear z Estee Lauder, z tym że ma większą wydajność, daje ladniejszy blask, jest lżejszy i bardzo wydajny! Poza tym na minus cena i dostępność.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ideał

CUDO

Jest to najlepszy podkład jakiego kiedykolwiek używałam.

+ jest bardzo płynny (uwielbiam takie formuły)
+ fantastyczne odcienie, Nars jako jedyny ma idealnie jasny, ale nie różowy odcień (Siberia)
+trwały, cały dzień bez problemu
+twarz jest świetlista, ale nie tłusta

Jest drogi, ale absolutnie wart swojej ceny. Minusów ZERO. Lubię mat na twarzy i po przypudrowaniu taki efekt uzyskuję, twarz się nie błyszczy, ale zdrowo odbija światło.
Najbardziej lubię nakładać beauty blenderem, ale moja mama, którą też zaraziłam tym podkładem nakłada palcami i też sobie chwali

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2- mam dwa odcienie