Wibo, Je T`aime Poudre Compacte Nr 1 (Puder dwukolorowy)

Wibo, Je T`aime Poudre Compacte Nr 1 (Puder dwukolorowy)

Pojemność 8,5 g

Dwukolorowy miks pudrów idealnie dopasowujących się do każdej cery. Kosmetyk o całkowicie nowej recepturze. Delikatnie matuje, wygładza i pielęgnuje. Formuła wzbogacona o wit. E i kolagen zapewnia skórze komfort przez cały dzień. Dzięki obecności wit. E puder stanowi doskonałą ochronę przed wolnymi rodnikami nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Puder o designerskim grawerze poduszeczki nawiązuje do Butiku piękna i umiłowania francuskiej elegancji.

fajny

Puder kupiłam właściwie z przypadku i bardzo mile się zaskoczyłam. Dopasowuje się do koloru skóry, ale można też nim operować nabierając więcej lub mniej któregoś odcienia. Mam skórę suchą, ale lekko przetłuszcza się w strefie T. Puder ładnie ją matowi na kilka godzin. Zapach subtelny, ale przyjemny. Opakowanie solidne, spokojnie można je wrzucić do torebki. Myślę że najlepszą rekomendacją będzie to że zużyłam go do dna i rozglądam się za kolejnym.

Nie taki straszny jak go.... zużyć :)

Zuzylam kiedyś dwa pudełka, potem podniosła się stopa bezrobocia, a że prace znalazłam to szukałam w coraz wyższych półkach. Efekt jest taki, że do tej pory nie mam ideału, tylko kilka sympatii.
Puder ze względu na czas i niezłą kolekcje do porównania oceniam na 4.
Nie ukrywam, że brakuje mi lusterka... Zawsze w takich produktach uwielbiam gadżety w postaci puszku i lusterka.
Puder nieźle się spisywał na mojej twarzy. Dawał taki ciekaw efekt wypoczetej i zdrowej buzi. Drobinki były drobne i eleganckie, nie rzucone wiadrem. Nakladalo mi się go dobrze, nie wchodził w załamania, nie zapuchal i nie pogarszal stanu skóry.
To puder do torebki, i do poprawej( tym bardziej dziwi opakowanie), bo nie jest bardzo trwały. Od czas do czasu wymaga dołożenia.
Nie był do końca matujący, więc spodoba się suchej cerze - tak myślę

Nie nie i po raz trzeci nie

Wibo ma w swojej ofercie kilka hitów, ale ten puder się do nich nie zalicza:
+ cena
+ dostępność
+ wytrzymale opakowanie

- nietrwaly
- ciasto na twarzy
- podkreśli każdą jedną skórkę
- efekt.maski
- matuje na krótko
- utlenia się na paskudny pomarańcz, to jest najgorsza cecha tego pudru

nie dla mnie

- puder jest nietrwały, nie utrzymuje się długo na twarzy, ale co gorsze po 2 użyciach puder sam pokruszył się (na szczęście tylko częściowo)
- nie jest do końca matowy - wydaje się troche perłowy (chyba, że mam zwidy w młodym wieku ;p )
- zbyt ciemna kolorystyka wpadająca w pomarańcz - nie nadaje się dla białolic
- miałam odczucie, że jakby "gryzie się z podkładem / kremem koloryzującym" - strasznie odznaczał się na twarzy...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Jak na tą cene, bardzo dobry

Rozświetlacz dostalam praktycznie za darmo, na jednej z promocji -49% rossmanna, obłowiła się moja siostra ktora stwierdzila ze jest on dla niej zbyt jasny, więc tak o to trafił w moje ręce.

Plusy:
- ładnie rozswietla
- ma delikatne drobinki i nie wygląda jakby ktoś \'\'sypnął\'\' brokatem w twarz
- cena
- ciemniejszej strony uzywam do konturowania i wygląda to naprawde fajnie
- bardzo wydajny, wystarczy odrobina aby ladnie rozswietlic cala twarz

Minusy:
- nie do cery tłustej, zbytnio się swieci
- opakowanie

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: wiecej niz połowa pierwszego