Zoeva, Rose Golden, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Zoeva, Rose Golden, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Paleta 10 cieni do powiek Zoeva z kolekcji Rose Golden. Mocno napigmentowane kolory.
Cienie są łatwe w aplikacji, nie osypują się, utrzymują się na powiece przez cały dzień.

Niezadowolenie

Zdecydowanie nie polecam tej paletki. Pigmentacja marna, niektóre cienie bardzo słabo napigmentowane. Prawie wszystkie kolory są do siebie zbliżone. Kolor harmony praktycznie niewidoczny, a szkoda bo akurat ten kolor najbardziej mnie interesował. Cienie lubią się warzyć, trwałość nie zachwyca.
Plus za opakowanie.

różowe złotko

Zawsze, gdy tylko jest okazja (urodziny, Święta) zamawiam sobie u znajomych czy rodziny jedną z paletek Zoeva.
To już taka mała tradycja.
Paleta ma 10 cieni. Przeważnie mają ciepławy podton, z domieszką różu.
Trzy cienie matowe, reszta cienie satynowa lub foliowa.

Zalety:
-bardzo dobrze skomponowana kolorystycznie
-genialna pigmentacja
-ładne, wąskie i proste opakowanie
-wydajna
-dobry stosunek ceny do jakości
-ciepłe odcienie
-uniwersalna
-kremowa formulacja
-świetnie się rozcierają

Cień LUSTER jest niestety bardzo słabo napigmentowany jak na jakość Zoevy.

Złoto wszędzie!

-jak lubię Zoevę, tak śmiem twierdzić, że tutaj przesadzili, paleta jest tak mało różnorodna, jak byłaby paleta np. dziesięciu samych niebieskich,
-kocham kolory złota i różowego złota, ale ileż można ich mieć w jednej palecie, nie da się nią zrobić innego makijażu,
-pierwsza paleta Zoevy, w której nie ma matowego beżowego odpowiedniego pod łuk brwiowy, ten, który jest to taka różowa mocna kolorystyka, u mnie mocno widoczna, ten cień jest identyczny z jednym z Naked 3,
-dobór kolorów poza tym, że mało różnorodny to jeszcze średni, jeśli chodzi o ich zestawienie, no kto łączy takie zimne szarości z tymi błyszczącymi złotkami?
-jest co prawda jeden brązowy, ale on błyszczący jest, więc tak średnio na załamanie, co prawda ja tam różne dziwne rzeczy lubię w makijażu, ale podejrzewam, że większości użytkowniczek jednak średnio to przypadnie do gustu,
-tutaj nastąpiło troszkę to, co w Naked Heat, niby kolory inne, na ręce inne, a jednak na oku wyglądają bardzo podobnie, nie wymyślimy niczego innego poza makijażem: złoto-złotym, szaro-szarym lub szaro-złotym,
-błyszczą bardziej na swatchach niż na oczach niestety,
-brak możliwości zakupu stacjonarnie,
-zdjęcia kompletnie nie oddają tych pięknych kolorów, muszę przyznać, że wyjątkowo tym razem paleta na żywo prezentuje się dużo lepiej niż na zdjęciu, wręcz może ono zniechęcić, w rzeczywistości cienie są bardzo żywe,

-/+cena ok jak na tę jakość,
-/+osypują się, mnie nie przeszkadza, bo zaczynam makijaż od oczka,
-/+nie są aż tak rewelacyjnie napigmentowane, mogłyby mieć trochę więcej koloru te błyszczące, ale nadal jest ok,
-/+przeciętna wydajność,
-/+owszem, dobrze się blendują, ale są zbyt identyczne na oku, nie ma sensu:)

+kolory są przepiękne, gdyby rozpatrywać je indywidualnie:)
+piękne opakowanie, ach ach, lekkie, poręczne, nie ma zbędnego lusterka i dziadowskiego pędzelka,
+blendują się super,
+nie bledną,
+zmywają się dobrze,
+niby tak źle dobrane te kolory, idealna nie jest, a szczerze powiedziawszy, bardzo lubię się nią malować,
+super maślana konsystencja, extra się z nią pracuje,
+cienie Zoevy są bezzapachowe, a ja coś tam czuję i podoba mi się to

Fantastyczna

Uwielbiam tą paletkę. Cienie lekko się osypują przy nakładaniu jednak nie zawsze, super kolory, długo się trzymają. Przy żadnym wyjściu nie zauważyłam aby się starły, jak wyszłam pomalowana tak samo wróciłam.

Sentyment

To była pierwsza paletka Zoevy jaką kupiłam. I była naprawdę ok. Choć fakt faktem, że ma mało matów i resztę cieni o podobnym wykończeniu na podobnej bazie kolorystycznej. Nie jest to raczej samodzielna paleta. Używałam jej dwa lata, zdenkowałam dwa cienie (matowe). Plusem jest to, że ciemny, matowy brąz jest na tyle chłodny, że fajnie nim można zrobić brwi.
Ogólnie mam do niej mega sentyment i patrzę z czułością, ale już nie używam.
Jako uzupełniająca paleta, do błyszczącego akcentu na powiece super.

Ok, ale kolory nie dla mnie

Rzeczywiście cienie były dość trwałe i wydajne, pewno nadal by były gdybym nie zgubiła całej kosmetyczki :)
Nie osypują się, łatwo się nakłada i blenduje, są trwałe.
Co do kolorów...lubię brązy, beże raczej matowe niż błyszczące a jak błyszczące to intesywne barwy a tu jest na zupełnie na odwrót :)
Odcien cooper is king mimo ze lekko blyszczacy był fajny przy jasnej karnacji i ciemnych oczach.

Nadal jednak w nich za dużo metalicznych odcieni a na moją karnacje to niezbyt pasuje...jestem dośc blada, ale mam raczej ciepły odcień niż zimny.

Był to prezent więc nie miałam wpływu na dobór kolorów, ale paletka rzeczywiście była dośc wysokiej jakości.

Bardzo dobra

To moja najnowsza zdobycz do kolekcji paletek Zoeva. Tak samo jak wszystkie inne ma cudowne kolory - od jasnych po ciemne. Cienie dobrze się blendują, są trwałe nawet bez bazy. Nie rolują się i nie osypują.

+ kolory
+ cienie dobrze się blendują
+ trwałość
+ nie rolują się i nie osypują

Wady: brak

Cudowna

Zalety
+ilość kolorów oraz przekrój od jasnych, po ciemne
+trwałość
+pigmentacja
+wydajność
+łatwość rozcierania
+kolory wyglądają pięknie, gdy nałożymy ich kilka, jednak każdy nałożony osobno, również wygląda ładnie
+ogólny wygląd opakowania
Wady
- jasny mat wcale nie wygląda na jasny na powiece
-brak lusterka w palecie
Jest to warta swojej ceny paleta, którą stworzymy makijaże dzienne i wieczorowe.

Kocham

Palety Zoeva to jest totalny must have! Paleta Rose Golden to w większości cienie perłowe i metaliczne. Propozycja dla sroczek, które lubią błysk. Pigmentacja świetna, ładnie się rozcierają. Kolory dobrze dobrane, można poszaleć z makijażami. A jeśli chodzi o maty w tej palecie, to cień Harmony zasługuje na osobną pochwałę.

Bardzo dobra!

Palety Zoeva to klasa sama w sobie i super jakość.
Mam 3 a testowałam, miałam do czynienia z kilkoma i żadna mnie nie rozczarowała.
Rose Golden to moją ulubiona Zoeva
+doskonale dobrane odcienie w palecie! Prawdziwe arcydzieło
+bardzo dobra pigmentacja wszystkich cieni w palecie
+wysoka trwałość-całodzienna nawet bez bazy
+dobrze się nakładają, nie pylą, dobrze się blendują i rozcierają
+solidne, dobrze wykonane opakowanie

W Zoevie lubię to, że palety są tak skomponowane, że zużywam po równo mniej więcej wszystkich cieni, a nie tak jak często się zdarza, że schodzi nam 1-2 odcienie tylko.
Polecam!

Niepowtarzalne kolory!

Motyw Rose Golden bardzo mnie urzekł. To połączenie okazało się niezwykle trafione. O dziwo, takiego typowego "rose gold" w tej paletce nie ma, każdy cień jest oryginalny, niebanalny i niejednoznaczny. Jest oliwkowy, pomarańczowo-różowy kameleon, rudy, liliowo-różowy i wszystkie wpadają w różne wariacje złota (no bo przecież jest wiele odmian złota)
. Kilka z tych cieni dość mocno zmienia się pod wpływem światła i kąta padania promieni. Szczególnie to widać na najpiękniejszym cieniu Just Rose. Tak ze 2 cienie ewidentnie się osypują. Z ostatnim cieniem w górnym rzędzie ten problem jest dość mocny, w dodatku jego pigmentacja jest trochę gorsza od pozostałych. Mi całkowicie nie przeszkadza brak jasnego, matowego cienia, jak i brak czarnego. Ohh bardzo dobrze, że zamiast kolejnego czarnego koloru, jest ciemny brąz, który potrafi bardzo mocno pogłębić i przyciemnić makijaż w znacznie ładniejszy sposób. Drugim takim minusem tych cieni, jest to, że nie lubią się ze sobą łączyć. Mam 2 inne paletki Zoeva i pierwszy raz spotykam się z tym, żeby te cienie się zlewały. Niestety, zabawa w przechodzenie z jednego na drugi kolor jest nieowocna, ale mimo tego, efekt jaki dają te cienie nawet w mniejszej ilości mnie tak bardzo zadowala, że nie będę marudzić i ucinać oceny.
Ja cienie nakładam tylko na bazę, bez nawet nie marzę o tym by mi wytrzymały dłużej niż 2 godziny.

przereklamowana

cieni używam od miesiąca, pod nie stosuję bazę Artdeco lub UD.
Zalety:
Kolorki śliczne, opakowanie lekkie i to na tyle.
Wady:
Cienie moim zdaniem, skierowane do kobiet do 30 roku życia. Prawie wszystkie kolory są mniej lub bardziej błyszczące, po kilku godzinach na powiece nieestetycznie się zbierają i wyglądają, jakbym nie zmywała makijażu 2 dni. Ciężko to opisać, wyglądają tak, jakby było ich za dużo na powiece, niezależnie od tego ile i czym nałożę.
Kolejny duży minus jest taki, że kolory się zlewają. Wszystkie na powiece obok siebie wyglądają tak samo.

Cena adekwatna do ilości cieni