IsaDora, Face Sculptor (Paleta modelująca kontur twarzy)

IsaDora, Face Sculptor (Paleta modelująca kontur twarzy)

Paleta modelująca kontur twarzy IsaDoraFace Sculptor.
Bronzer – rzeźbi i wysmukla. Podkreśl swoje naturalne cechy poprzez nałożenie bronzera poniżej kości policzkowych, po zewnętrznej stronie nosa aż po podbródek. Użyj jako kontur do podkreślenia rysów twarzy, nanosząc wzdłuż linii włosów – od skroni do skroni – w ten sposób zmniejszysz wydatne czoło.
Rozświetlacz – rozświetla i podkreśla. Aplikuj powyżej kości policzkowych oraz na środkowym płacie czoła. Aby podkreślić spojrzenie, stosuj symetrycznie na łuk brwiowy i delikatnie oprósz kącik oka. W celu wysmuklenia twarzy, nanieść wzdłuż pionowej linii nosa.
Róż – nadaje kolor, uwydatnia kości policzkowe. Na perfekcyjne wykończenie makijażu i wysmuklenie twarzy, nanoś pełnymi ruchami, począwszy od środkowej części kości policzkowych, aż po skronie. Przesuń swój rumieniec tuż poniżej kości policzkowych, aby je wyrzeźbić lub nałóż go bezpośrednio na środek policzka.

pudrowe

Paletka NUDE warta polecenia.

Bardzo udany produkt. Mam paletkę w wersji NUDE, rozświetlacz, bronzer, kontur. Moim zdaniem jest to paletka z której każdy będzie zadowolony. Odcienie totalnie neutralne, pasujące zarówno dla brunetek jak i blondynek, dla osób z jasną jak i ciemniejszą karnacją. Dla profesjonalistów jak i dla amatorek makijażu. Wizażystka wyczaruje piękny kontur, a osoba mniej doświadczona z pewnością krzywdy sobie tą paletką nie zrobi. Produkt wart swojej ceny, chociażby poprzez swoją uniwersalność. Jeżeli chodzi o odcienie bronzera i pudru do konturowania to w moim odczuciu nie są to ani ciepłe ani chłodne tony. Powiedziałbym, że bardzo uniwersalne. Natomiast co do rozświetlacza jest on bardzo delikatny, z powodzeniem można go stosować na całą twarz jako puder lekko rozświetlający, dając tym efekt bardzo naturalnego glow. Jeśli szukacie paletki uniwersalnej będzie to strzał w 10 ! Produkt wart swojej ceny.

03 Nude Polecam

Bardzo udany produkt

Mam w odcieniu gdzie jest: rozświetlacz, puder brązujący i puder do konturowania

Plusy:
+ rozświetlacz
jest mega subtelny prawie go nie widać, używam go jako pudry pod oczy. jak dla mnie to plus bo ciężko znaleźć taki rozświetlacz który nie będzie się perfidnie świecił no i świetnie się nadaje jako delikatny puder

+ bronzer
kolor typu W7 Honolulu ale ładniejszy i ciutkę jaśniejszy, ciepły to na pewno ale nie pomarańczowy

+ puder do konturowania
ma w sobie nutę czerwoności tzn nie jest ewidentnie brązowo -szary jak np Inglot 505 tylko bardziej "siwy". Z tych dwóch wolę Inglota który jest moim ulubieńcem aczkolwiek ten też jest ładny i dobrze się nim konturuje

Neutralne:
+/- pudry są twarde ciężej je nabrać na pędzel ale za to się dużo mniej pylą

+/- opakowanie jest OK nic się nie zepsuło

Minusy:

- pigmentacja
dla osób bardziej opalonych niż typowa blada Polka czyli ja to może być problem, wszystkie pudry są średnio napigmentowane

Co do trwałości nie jestem pewna, poobserwuję i dopiszę.

Dobry, ale nie wymarzony

Bronzer wypatrzyłam sobie już dawno i zastanawiałam się czy się skusić. Znajome mówiły mi, że lepiej zainwestowaćw dobry brozner + róż, niż kupować taki zestaw i muszę przyznać, że miały trochę racji.

(+) dwie opcje kolorystyczne do wybory, ta "peach" bardzo mi pasuje (mam jasna cerę o żółtawej barwie)
(+) super róz
(+) super rozświetlacz, nadaje sie takze jako cien do powiek
(+) dobrze sie blenduje
(+) wyglada bardzo naturalnie

(-) słaba pigmentacja
(-) odcien bronzera nie do konca pasuje mi do konturowania, powinien byc chłodniejszy
(-) bronzer i róz juz mi sie skonczyly a rozswietlacza nadal 2/3 :/

3 x NIE!

Paletkę w kolorze 01-warm peach zakupiłam wiosną z nadzieją, że będzie to idealny produkt 3 w 1 do wakacyjnej kosmetyczki.

Oceniam zarówno bronzer, róż i rozśwetlacz, ponieważ wszystkie trzy produkty nie spełniły moich oczekiwań

-bardzo słaba pigmentacja
-trwałość, a w zasadzie jej brak (bronzer znika z twarzy po dwóch godzinach)
-produkt nie jest uniwersalny, uważam, że zarówno kolor 01 jak i 02 pasują bardziej blondynką

+/- cena (jeżeli spełniłby oczekiwania to cena 115 zł za 3 produkty byłaby jak najbardziej ok, w moim przypadku-strata pieniędzy)

+pojemność (wszystkie produkty mają po 6 g)