Zoeva, Pink Elements (Zestaw pędzli do makijażu)

Zoeva, Pink Elements (Zestaw pędzli do makijażu)

Pojemność 12 szt

Luksusowy zestaw 12 profesjonalnych pędzli do makijażu oczu w eleganckim etui Zoeva Pink Elements.
W skład zestawu Zoeva wchodzą:
- Concealer Buffer 142 - pędzel do korektora. Długość rączki 14,5 cm, włosia 1,5 cm, średnica 1,4 cm,
- Luxe Defined Crease 224 - pędzel do blendowania Długość rączki 14,6 cm, włosia 1,7 cm,
- Smudger 226 - pędzel do rozcierania cieni. Długość rączki 15,2 cm, włosia 0,8 cm,
- Luxe Soft Definer 227 - pędzel do blendowania. Długość rączki 14,5 cm, włosia 1,2 cm,
- Crease 228 - pędzel do nakładania cieni w załamaniu powiek. Długość rączki 14,5 cm, włosia 1,8 cm, średnica włosia 0,8 cm,
- Luxe Pencil 230 - pędzel do nakładania cieni w kącikach. Długość rączki 15,5 cm, włosia 0,9 cm, średnica włosia 0,5 cm,
- Petit Crease 231 - pędzel do nakładania cieni w załamaniu powiek. Długość rączki 14,5 cm, włosia 1,5 cm, średnica włosia 0,7 cm,
- Luxe Soft Definer 234 - pędzel do `smoky eye` Długość: 15.5 cm,
- Detail Shader 237 - pędzel do detali. Długość rączki 15,3 cm, włosia 0,7 cm,
- Fine Liner 315 - pędzel do eyelinera. Długość rączki 15,7 cm, włosia 0.5 cm, średnica 0.2 cm,
- Wing Liner 317 - pędzel do eyelinera. Długość rączki 15,3 cm, włosia 0,4 cm - 0,8 cm,
- Brow Line 322 - pędzel do brwi. Długość rączki 16 cm, włosia 0,3 - 0,6 cm.

pędzle
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Pełny komplet dla makijażu oka

Pędzle są bardzo miękkie w dotyku, idealnie blendują i rozprowadzają cienie na powiece. Po ponad roku nadal utrzymują kolor włosia (biały), mimo stosowania często ciemnych cieni. Mają bardzo trwałą rączkę i nie są zbyt ciężkie.

Rewelacja

Posiadam ten zestaw pedzli i od ok. czterech lat i użytkuje je prawie codzienni.
Przez ten czas absolutnie nic się z pędzlami nie stało! włosie jakie było od nowości takie jest nadal.
Pędzle świetnie się sprawdzają.
Po wyczyszczeniu zawsze suszę pędzle w osłonkach i myślę, że również dzięki temu zabiegowi pędzle ciągle wyglądają jak nowe.
Rączki, skuwki ,włosie, kształt - wszystko jest w nienagannym stanie ,mimo intensywnej eksploatacji.
Serdecznie polecam.

Fantastyczne pędzle!

Używam tego zestawu od pięciu miesięcy i wyrobiłam sobie już zdanie na temat pędzli Zoeva. Brzmi ono tak: są cudowne! Precyzyjnie wykonane, bardzo wytrzymałe, włosie jest mięciutkie i przyjemne w użyciu. Żaden z pędzli nie odkształcił się, mimo codziennego użytkowania i mycia raz lub dwa razy w tygodniu.

Każdy z pędzli jest wyjątkowy i znajduje swoje zastosowanie. W wielu gotowych zestawach pędzli zdarza się, że kilka jest wręcz do niczego, a tutaj na prawdę każdy jest doskonały i świetnie sprawdza się w swojej roli.

Do tego pędzle są prześliczne i bardzo starannie wykonane, bez żadnych niedociągnięć. Pod względem jakości i przyjemności z używania zdecydowanie przewyższają pędzle Hakuro. Serdecznie polecam wszystkim miłośniczkom makijażu!

C-U-D-O-W-N-E!!!!!

Pędzelki dostałam w prezencie. Są świetnie wykonane, mają cudowny różowy odcień trzonków, skuwki są porządne, podobnie jak włosie. Poza zestawem mam już kilka pędzli ZOEVA i naprawdę nie mogę powiedzieć na nie złego słowa. Przy myciu nie odkształcają się, nie gubią włosia. Pędzle do blendowania cudownie rozcierają kolor- moc roztarcia zależy od modelu pędzelka. Zestaw Pink Elements skradł moje serce nie tylko za jakość (której nie można zarzucić absolutnie niczego), ale także za cudowny, cukierkowy design!!!! Kosmetyczka dołączona do zestawu jest bardzo ładna i porządnie wykonana.

Co do recenzji mojej poprzedniczki- nie są to moje pierwsze pędzle tej firmy, inne kupowałam na sztuki i są tak samo dobre jak te w zestawie. Jeśli zdarzyły Ci się wadliwe egzemplarze, to powinnaś reklamować ten fakt, a nie zaniżać ocenę świetnego produktu.

Używam tego produktu od: Kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 komplet w etui