Babydream, Fur Mama, Massage - Creme (Krem do masażu)

Babydream, Fur Mama, Massage - Creme (Krem do masażu)

Krem do masażu Rossmann Babydream fur Mama Massage - Creme pielęgnuje skórę dzięki kompleksowi nawilżającemu z proteinami serwatkowymi i gliceryną. Zawarte w nim substancje czynne poprawiają elastyczność i sprężystość skóry. Przy regularnym stosowaniu krem do masażu może wzmocnić odporność skóry i w ten sposób przeciwdziałać tworzeniu się rozstępów w okresie ciąży. Masło shea reguluje wilgotność skóry i chroni ją przed wysuszeniem. Oleje migdałowy i słonecznikowy pielęgnują skórę i sprawiają, że staje się miękka w dotyku. Krem do masażu Rossmann Babydream fur Mama Massage - Creme nie zawiera barwników i substancji konserwujących. Nie zawiera oleju mineralnego, parafinowego i silikonowego. Ma pH neutralne dla skóry. Jego tolerancja przez skórę jest potwierdzona dermatologicznie.

bardzo fajny

Uwielbiam oliwkę z serii Babydream fur Mama, za emulsją nie przepadam. Jak tylko zobaczyłam ten krem, to musiałam wypróbować. Od razu zaznaczam, że nie jestem i nie byłam w ciąży. Rozstępy mam stare, po okresie dojrzewania i na szczęście jak na razie nic się nie pojawia.

*Opakowanie urocze, miłe dla oka. Miękka tuba zamykana na klik.

*Produkt ma przyjemną konsystencję. Jest dosyć gęsta, nie spływa ze skóry, ale zarazem lekka.

*Zapach taki sam jak oliwka i emulsja z tej serii.

*Krem bezproblemu się nakłada, rozciera, szybko się wchłania, więc wiele się nie namasujemy dla mnie to akurat plus, chociaż skoro produkt jest do masażu, to chyba powinien wolniej się wchłaniać. Przy emulsji dla mam z tej serii długi masaż był koniecznością, bo za nic nie chciała się wchłaniać, tu tego problemu nie ma. Można na szybciutko się nim wysmarować i zaraz wskakiwać w piżamkę.

*Krem nie zostawia na skórze tłustej czy lepkiej warstwy. Bardzo dobrze nawilża skórę, chociaż moja szczególnie sucha nie jest, ale po jego użyciu jest miękka i miła w dotyku. Producent zaleca używanie go na uda,pośladki, brzuch i biust, ale ja używałam na całe ciało.

*Producent obiecuje poprawę elastyczności i sprężystości skóry-moja skóra dzięki ćwiczeniom jest jędrna, więc tutaj nie mnie to oceniać.

*Produkt przy regularnym stosowaniu ma wzmocnić odporność skóry i tym samym zapobiegać pojawianiu się rozstępów- jak już wspominałam w ciąży nie jestem, więc nie mogę tego ocenić. Natomiast wierzę, że rzeczywiście może on mieć takie działanie i zmniejszać rozstępy, które się pojawią. Mojemu bratu dermatolog na świeże rozstępy na plecach (od szybkiego rośnięcia) polecił czysty olej migdałowy i rzeczywiście szybko mu zjaśniały i zrobiły się delikatniejsze niż te, które smarowane nie były, a tu w składzie olej migdałowy występuje.

*Wydajość - u mnie na całe ciało wystarczył na 3 tyg. Używając na na brzuch, uda, pośladki i biust 2-3 razy d ziennie jak zaleca producent pewnie też na ok.miesiąc wystarczy, bo tubka ma 150 ml.

Ja tak naprawdę mogę ocenić go po prostu jako balsam do ciała i jako balsam do ciała taki na wiosnę jest super:) I ma dobry skład.

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka