Isana, Men, Shampoo for Men (Szampon do włosów dla mężczyzn)

Isana, Men, Shampoo for Men (Szampon do włosów dla mężczyzn)

Szampon dla mężczyzn Isana Men Shampoo for Men zawiera formułę pielęgnacyjną z ekstraktem chmielu i pantenolem i jest dostosowany do potrzeb męskich włosów. Kombinacja wysokowartościowych składników oczyszcza i wzmacnia włosy i pomaga zachować zdrową skórę włosów. Wartościowy pantenol i witamina B3 efektywnie działają na włosy, wspomagają ich
rewitalizację i zwiększają ich odporność. W efekcie włosy stają się silniejsze i uzyskują aż po końce połysk i witalność. Tolerancja przez skórę szamponu Rossmann Isana Men – potwierdzone dermatologicznie.

Polecam!

Od jakiegoś czasu korzystam z szamponów dla mężczyzn, ponieważ mają one lepszy wpływ na moje włosy. Są po nich odświeżone i nie przetłuszczają się. Ten jest bardzo fajny, nie przesusza włosów, nie przetłuszczają się po nim, są miękkie i delikatne w dotyku. Polecam!

Bardzo dobry szampon - nie tylko dla mężczyzn

Z ciekawości wziełam ten szampon. Bo w końcu czy to że produkt jest przeznaczony dla mężczyzn oznacza, że kobieta nie może go stosować - nie. Tym bardziej jeśli jest dobry - patrz ten szampon, deo Nivea czy spray Seboradin.

Opis moich włosów:
Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturalnych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choć trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażan, wiśnia), przez brąz po po raz kolejny czerwień – obecnie naturalny lekko popielaty średni brąz. Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety wykonana makabrycznie – za dużo płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację. Przez to wszystko lubią lekkie sylikony i inne polimery (jednak w ograniczonej ilości, bo lubią on podrażniać skórę głowy). W stylingu akceptują wyłącznie żele, gumy i pasty oraz lekkie lakiery - pianek nie cierpią. Kochają bezgranicznie aloes, zioła i proteiny - najbardziej kreatynę i jedwab + glicerynę jako humektant. Nie lubią żadnych olei stosowanych przed myciem. Dodatkowo obecnie są ścięte na krótko - ze względu na problemy z skórą głowy i problemami z ich układaniem - nie są to podatne.

Wygodna duża butla. Jest przeźroczysta, więc widać ile go poszło. Klapka więc wygoda otwierania jest.

Konsystencja:
Żelowa. Nie przecieka przez palce. Uroczy niebieski kolor - w sam raz dla mnie (mam kompletnego fisia na punkcie koloru niebieskiego) :cwaniak-okulary:

Działanie:
Produkt świetnie się pieni. Nie podrażnia skóry głowy, nie uczula. Ładnie oczyszcza włosy. Są po nim skrzypiące, ale w końcu to nie jest szampon typowo wygładzający. Świeży zapach - idealny więc dla maniaków morskich, świeżych zapachów - idealny dla mnie :cwaniak-okulary: Oczyszcza włosy, nie zwiększa przetłuszczania włosów. Ekstrakt z szyszek chmielu zmniejsza wypadanie włosów - leci mi ich z głowy mniej.

Cena / dostępność:
Cena jest śmiesznie niska. Dostępność? Każdy Rossmann, więc b. dobra.

Podsumowanie:
+ dobra żelowa konsystencja
+ orzeźwiający zapach
+ wygodne opakowanie
+ dobre działanie oczyszczające
+ brak zwiększenia przetłuszczania się włosów
+ brak podrażnień
+ zmniejszone wypadanie włosów
+ niska cena
+ świetna dostepność

Minusy:
- Brak :)

Czy polecam ten produkt?
Tak. Nadaje się też dla kobiet - ma świetny zapach, faktycznie zmniejsza wypadanie. Cena jest niska, a działanie odświeżająco - oczyszczające zauważalne. Polecam go serdecznie.