Montibello, Smart Touch, 12 in 1 Treatment (Odżywka do włosów 12 w 1)

Montibello, Smart Touch, 12 in 1 Treatment (Odżywka do włosów 12 w 1)

Seria Montibello Smart Touch to ekskluzywna i inteligentna technologia stworzona do osiągania wyjątkowych rezultatów:
- wykorzystanie wiązań peptydowych dających natychmiastową odbudowę uszkodzonym włosom,
- filtry słoneczne chroniące przed promieniowaniem UVA-UVB,
- hydrolizowane proteiny uzyskiwane z roślin, które poprawiają nawilżenie i wzmacniają strukturę włosa.
Cechy odżywki do włosów 12 in 1 Treatment Montibello:
- odżywia włosy,
- intensywnie nawilża,
- odbudowuje uszkodzone fragmenty,
- ochrona koloru przed promieniowaniem UVA-UVB,
- zwiększa delikatność włosów,
- ochrona termiczna podczas suszenia,
- zdecydowanie mocniejszy połysk,
- większa objętość,
- zapobiega puszeniu się włosów,
- zwiększenie odporności na łamliwość,
- odbudowa końcówek,
- przywrócenie włosom młodego wyglądu.
Składniki aktywne Montibello Smart Touch 12 in 1 Treatment: roślinna kombinacja proteinowa - wyjątkowa kombinacja związków o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, aby poszczególne składniki czynne działały na różnych poziomach włosów, nawilżając od wewnątrz, a w tym samym czasie, zapewniając nawilżenie i wzmocnienie kutikuli z zewnątrz

Odżywka na 12 z plusem!

Świetna odżywka do włosów, która sprawia, że włosy stają się gładkie, lśniące i niezwykle miękkie, jednak nie puszące się.
Regularnie stosowana znacznie poprawia kondycje włosów ,
szczególnie suchych i zniszczonych.
Włosy łatwo się rozczesują i nie są obciążone.
Odżywka chroni włosy przed wysoką temperaturą, oraz słońcem.
Włosy stają się mocniejsze i mniej się łamią.
Odżywka jest dość gęsta i czasami występują problemy z jej rozpyleniem.

b. fajna

Mam cienkie, przetłuszczające włosy które lubią oklapnąć na głowie :)

- pięknie podnosi przy głowie i dodaje objętości
- nie przetłuszcza!
- nabłyszcza moje farbowane włosy
- wygładza włos i zapobiega puszeniu
- ZAPACH jest obłędny

Daje 10 psiknięć na dłoń i wmasowuję - widzę, że starczy na dłuugo, więc cena nie jest dla mnie żadną przeszkodą.

POLECAM. Stosuję razem z szamponem od Montibello.

Piękny zapach i nawilżenie

Niektórzy narzekają na intensywny zapach, a dla mnie jest on piękny, perfumowy i cieszę się, że tak intensywny, bo włosy wydają się świeższe znacznie dłużej. Odzywka ratuje moja włosy, gdy są w kiepskiej kondycji. Natychmiast nawilża je i odżywia. Moje włosy są falowane z tendencją do kręconych, łatwo się przesuszają i puszą. Gdy używam tej kuracji, to stają się bardziej miękkie w dotyku i błyszczące oraz zdecydowanie łatwiejsze w rozczesywaniu, co jest dla mnie wybawieniem. Polecam wszystkim posiadaczkom fal i loków!

Odżywka, jak odżywka

Ślędzę yt Sylwii Gaczorek - w jednym filmiku mówiła o tym produkcie i bardzo go zachwalała, wydawało mi się, że to produkt wprost dla mnie....
Przy pierwszym użyciu włosy były mega miękkie, ale kiedy już je wysuszyłam i ułożyłam - efekt prysł. Z każdym kolejnym użyciem to samo. Stosuję ją już miesiąc. Zużyję opakowanie, bo wydałam ponad 30 zł na nią, ale już po nią nie sięgnę.

Spodziewałam się większego wow

Odżywkę dostałam w prezencie od fryzjera. Odżywka ma fajną konsystencję, dobrze aplikuje się na włosy. Na początku byłam zachwycona efektem, włosy były nawilżone, wygładzone, błyszczące, bardzo łatwo się rozczesywały. Niestety po pewnym czasie używania stały się przeciążone, nieprzyjemne w dotyku, sztywne. Myślę, że po przerwie w stosowaniu dam jej jeszcze szansę, ponieważ początkowym efektem byłam zachwycona.

Zadowolona!

Jestem w trakcie użytkowania pierwszego opakowania. Włosy ładnie się rozczesują, mniej puszą. Ogólnie jestem zadowolona, przeplatam stosowanie produktu z odżywkami w sprayu Gliss kur, które używam od hohoho albo i dłużej :) Smart ma silniejsze działanie.

Świetna odżywka!

Fantastyczna odżywka, nie spodziewałam się tak dobrego efektu, zwłaszcza jak na odżywkę bez spłukiwania. Mam dosyć cienkie włosy, kompletnie ich nie obciąża, nie przetłuszcza, nadaje połysk i niesamowitą miękkość włosom. Ogólnie włosy są super odżywione i wyglądają super. Stosuję ok. 6-7 psiknięć sprayu na jeden raz.
Cena dosyć wysoka, choć osobiście kupiłam ją w promocji za 30 zł. Ale na pewno kupię ponownie :)

Super

Od tej odżywki to ja jestem chyba uzależniona ;) Bardzo dobrze wygładza włosy, zapobiega elektryzowaniu, ułatwia rozczesywanie,
sprawia, że są miękkie i delikatne w dotyku. I do tego jeszcze pięknie pachnie! Stosowana regularnie zdecydowanie poprawia kondycję włosów. Pomimo wysokiej ceny(40-50zł w salonach fryzjerskich) warto kupić, gdyż jest naprawdę skuteczna i bardzo wydajna, na średniej długości włosy wystarczy 8 dawek(psiknięć)produktu, ja jedno opakowanie miałam 7 miesięcy! Producent zaleca rozpylanie na włosy, lepiej jednak na dłoń i potem wmasować, tak też radzą fryzjerzy.

fajna

Bardzo fajna odżywka do włosów, fajna konsystencja, przyjemny zapach. Włosy po zastosowaniu są gładkie w dotyku i lśniące, Plus za opakowanie z pompką, a minus za cenę, która niestety jest wysoka...

Bardzo fajna odżywka

Jak dla moich zniszczonych słabych włosów mega! Lepiej się rozczesują rewelacyjnie pachnie , włosy są miękkie i delikatne . Dostałam tą odżywkę w prezencie u fryzjera . Na pewno warto ją mieć .

Pomocny produkt..

W tym produkcie najbardziej podoba mi się konsystencja - taka jakby piankowo - musowa coś a'la ptasie mleczko. Bardzo ładnie rozprowadza się na włosach i ich nie obciąża, a za to wygładza i zapobiega puszeniu się włosów, nawet w taką deszczową pogodę jak dziś. Poza tym jest to produkt wydajny, mimo że ja daję jakieś 10 psiknięć, a nie tak jak zaleca producent 4 - 8.
Odżywka poprawia wygląd włosów i to od pierwszego użycia. Włosy wyglądają na zdrowsze i zadbane.
Opakowanie jest również miłe dla oka. Do minusów na pewno zaliczyć można dostępność ( ja kupuję na Allegro ) oraz zbyt intensywny zapach, który na początku mnie drażnił, teraz jakoś do niego przywykłam. Ogólnie jest to udany produkt i pewnie go jeszcze kupię. Na razie zamierzam wypróbować jeszcze podobny specyfik z Revlonu.

Na prawdę fajna!

Jedną dostałam od fryzjerki, drugą kupiłam dla przyjaciółki :)
Super pachnie, nadaje miękkość i blask a nie obciąża włosów, idealna gdy mamy czas tylko na szybkie mycia bez używania odzywki do spłukiwania, bo wystarczy popsikać nią włosy po umyciu i gotowe.
Jestem bardzo zadowolona i na pewno warto ją kupić, szczególnie, że nadaje się nawet do cienkich włosów bo ich nie uklepuje jak niektóre odżywki w sprayu :)
Mały minusik że nie widać po opakowaniu stopnia zużycia.