Montibello, Smart Touch, 12 in 1 Treatment (Odżywka do włosów 12 w 1)

Montibello, Smart Touch, 12 in 1 Treatment (Odżywka do włosów 12 w 1)

Sprawdź ceny produktu

Seria Montibello Smart Touch to ekskluzywna i inteligentna technologia stworzona do osiągania wyjątkowych rezultatów:
- wykorzystanie wiązań peptydowych dających natychmiastową odbudowę uszkodzonym włosom,
- filtry słoneczne chroniące przed promieniowaniem UVA-UVB,
- hydrolizowane proteiny uzyskiwane z roślin, które poprawiają nawilżenie i wzmacniają strukturę włosa.
Cechy odżywki do włosów 12 in 1 Treatment Montibello:
- odżywia włosy,
- intensywnie nawilża,
- odbudowuje uszkodzone fragmenty,
- ochrona koloru przed promieniowaniem UVA-UVB,
- zwiększa delikatność włosów,
- ochrona termiczna podczas suszenia,
- zdecydowanie mocniejszy połysk,
- większa objętość,
- zapobiega puszeniu się włosów,
- zwiększenie odporności na łamliwość,
- odbudowa końcówek,
- przywrócenie włosom młodego wyglądu.
Składniki aktywne Montibello Smart Touch 12 in 1 Treatment: roślinna kombinacja proteinowa - wyjątkowa kombinacja związków o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, aby poszczególne składniki czynne działały na różnych poziomach włosów, nawilżając od wewnątrz, a w tym samym czasie, zapewniając nawilżenie i wzmocnienie kutikuli z zewnątrz

Dobry ale bez Rewelacji

Zakupiłam nie dawno ten produkt nie czytając recenzji innych.
Moje oczekiwania były wielkie w końcu 12w1. Jednak użytkując ten produkt jakieś dwa miesiące mogę stwierdzić że nie spełnia moich oczekiwań.
Plusow ma dużo bo i fajne opakowanie , konsystencja w środku odżywki , aplikowanie go w formie sprayu no rewelka. Po umyciu faktycznie rozczesuje włosy nie szarpiąc ich i na chwilę mam takie wrażenie że chwilę moje włosy są delikatnie uniesione chociaż mam cienkie. Jednakże efekt uniesienia i takiej objętości nie sprawdza się zbyt długo jak do godziny czasu.. a reszty efektów już w ogóle nie widzę .
Moim zdaniem ten produkt jest tylko dobry do rozczesywanie włosów i nic poza tym.

wielozadaniowy kosmetyk

Stosowałam głównie jako zabezpieczenie włosów przed wysoką temperaturą suszarki i jako wspomaganie rozczesywania. Włosy były nawilżone, lekko dociążone i się nie puszyły. Stosowany w rozsądnej ilości nie przetłuszczał włosów. Niestety nie nadaje się do przeproteinowanych włosów, więc aktualnie mysiałam przestać stosować. Jednak myślę, że za jakiś czas do niego wrócę.

ujarzmienie włosów

Produkt na stale stosuje od niedawna wcześniej znałam go z salonów fryzjerskich jednak muszę stwierdzić, że mega pozytywnie jestem nim zaskoczona. Nakładam po umyciu na włosy i od razu czuć różnice , włosy staja się miękkie i świetnie się rozczesują. Do tego przez cały dzień wyglądają świeżo

Moja ulubiona odżywka

Produkt fryzjerski, nie dostaniecie go w Rossmannie... Ale warto się wysilić! Mam włosy bardzo przetłuszczające się, wszystkie wcześniejsze odżywki bez spłukiwania dodatkowo obciążały moje włosy - nadawały się do ponownego umycia. Montibello jest zupełnie inna... Włosy są mięciutkie, gładkie, pięknie się rozczesują, pięknie pachną... Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tej odżywki!

Świetna odżywka

Uwielbiam !!!!Maska spełnia wszystkie moje oczekiwania. W 100% zgadzam się z zapewnieniami producenta !
Dziś chciałabym Wam opowiedzieć o odżywce do włosów bez spłukiwania Montibello smart touch 12 in 1 ,którą kupiłam w salonie fryzjerskim z polecenia mojej fryzjerki.

Testowałam wiele odżywek bez spłukiwania do włosów czy to Gliss kur ,które są świetne ,po sayoss, garnier i inne ,ale ta powaliła wszystkie.

Odżywka odżywia ,nawilża ,odbudowuje ,chroni kolor, jest delikatna, chroni przed wysokimi temperaturami ,nadaje blasku, zwiększa objętość oraz gęstość, kontroluje fryzure ,chroni włosy przed łamliwością ,skleja rozdwojone końcówki !!!!

Po aplikacji zauważyłam ,że włosy były bardzo miękkie ,nawilżone ,lekkie i dobrze się układały. Dodatkowo odżywka cudownie pachnie i ułatwia rozczesywanie!!!!!

Jestem mega zadowolona z tej odżywki !!Polecam wszystkim serdecznie ! <3

MONTIBELLO Smart Touch odżywka 12 w 1

To jest to !

odżywkę poleciła mi fryzjerka, moje włosy po zabiegu rozjaśniania strasznie zaczęły się kruszyć, były wysuszone, niezdyscyplinowane, po prostu makabra. Kiedy zastosowałam odżywkę po praz pierwszy ku mojemu zaskoczeniu od razu spostrzegłam efekty. Po pierwsze nie miałam problemów z ich rozczesaniem, po drugie, odżywka niezwykle nawilża i wygładza włosy i to bez efektu "smalcu na głowie", po trzecie włosy pięknie pachną. Kolejnym plusem odżywki jest to że nadaje ona objętości moim włosom. To jednak nie koniec zalet tej odżywki … produkt ten zabezpiecza również włosy przed wysokimi temperaturami oraz promieniami słonecznymi. Dłuższe stosowanie produktu zdecydowanie poprawiło kondycje moich włosów.

Odżywka na 12 z plusem!

Świetna odżywka do włosów, która sprawia, że włosy stają się gładkie, lśniące i niezwykle miękkie, jednak nie puszące się.
Regularnie stosowana znacznie poprawia kondycje włosów ,
szczególnie suchych i zniszczonych.
Włosy łatwo się rozczesują i nie są obciążone.
Odżywka chroni włosy przed wysoką temperaturą, oraz słońcem.
Włosy stają się mocniejsze i mniej się łamią.
Odżywka jest dość gęsta i czasami występują problemy z jej rozpyleniem.

b. fajna

Mam cienkie, przetłuszczające włosy które lubią oklapnąć na głowie :)

- pięknie podnosi przy głowie i dodaje objętości
- nie przetłuszcza!
- nabłyszcza moje farbowane włosy
- wygładza włos i zapobiega puszeniu
- ZAPACH jest obłędny

Daje 10 psiknięć na dłoń i wmasowuję - widzę, że starczy na dłuugo, więc cena nie jest dla mnie żadną przeszkodą.

POLECAM. Stosuję razem z szamponem od Montibello.

Piękny zapach i nawilżenie

Niektórzy narzekają na intensywny zapach, a dla mnie jest on piękny, perfumowy i cieszę się, że tak intensywny, bo włosy wydają się świeższe znacznie dłużej. Odzywka ratuje moja włosy, gdy są w kiepskiej kondycji. Natychmiast nawilża je i odżywia. Moje włosy są falowane z tendencją do kręconych, łatwo się przesuszają i puszą. Gdy używam tej kuracji, to stają się bardziej miękkie w dotyku i błyszczące oraz zdecydowanie łatwiejsze w rozczesywaniu, co jest dla mnie wybawieniem. Polecam wszystkim posiadaczkom fal i loków!

Odżywka, jak odżywka

Ślędzę yt Sylwii Gaczorek - w jednym filmiku mówiła o tym produkcie i bardzo go zachwalała, wydawało mi się, że to produkt wprost dla mnie....
Przy pierwszym użyciu włosy były mega miękkie, ale kiedy już je wysuszyłam i ułożyłam - efekt prysł. Z każdym kolejnym użyciem to samo. Stosuję ją już miesiąc. Zużyję opakowanie, bo wydałam ponad 30 zł na nią, ale już po nią nie sięgnę.

Spodziewałam się większego wow

Odżywkę dostałam w prezencie od fryzjera. Odżywka ma fajną konsystencję, dobrze aplikuje się na włosy. Na początku byłam zachwycona efektem, włosy były nawilżone, wygładzone, błyszczące, bardzo łatwo się rozczesywały. Niestety po pewnym czasie używania stały się przeciążone, nieprzyjemne w dotyku, sztywne. Myślę, że po przerwie w stosowaniu dam jej jeszcze szansę, ponieważ początkowym efektem byłam zachwycona.

Zadowolona!

Jestem w trakcie użytkowania pierwszego opakowania. Włosy ładnie się rozczesują, mniej puszą. Ogólnie jestem zadowolona, przeplatam stosowanie produktu z odżywkami w sprayu Gliss kur, które używam od hohoho albo i dłużej :) Smart ma silniejsze działanie.