Chantal, Prosalon Med+ (Szampon wzmacniający do włosów cienkich, łamliwych i zniszczonych)

Chantal Prosalon Med+ to delikatny szampon doskonały do codziennej pielęgnacji włosów cienkich, łamliwych i zniszczonych. Specjalnie dobrany kompleks składników aktywnych pomaga odzyskać włosom siłę i witalność. Obecny w szamponie wzmacniającym do włosów Chantal Prosalon Med+ Keravis nowatorski składnik pochodzenia roślinnego działa we wnętrzu włosa, przeciwdziałając łamliwości oraz zwiększając jego odporność na rozciąganie. Wyciągi ziołowe z krwawnika, skrzypu, pokrzywy, rozmarynu, szałwii, lipy oraz brzozy działają regenerująco, stymulująco i odświeżająco na skórę głowy, poprawiając ogólną kondycję mieszków włosowych. Zawarte w szamponie wzmacniającym Chantal Prosalon Med+ witaminy A, E, F, H i B5 mają intensywne działanie odżywcze, nawilżające oraz chronią przed działaniem wolnych rodników.

bardzo w porządku

Szampon jest wspaniały, od 5 lat farbuję włosy i jak to wiadomo, po takim czasie były już konkretnie zniszczone(mam 25 lat). Próbowałam wszystkiego, by je odżywić ale nic nie przynosiło efektu. Ten szampon rozwiązał moje problemy :) Moje włosy wyglądają zdecydowanie lepiej. Przy okazji ma bardzo ładny zapach. Polecam

pozytywne zaskoczenie

o szamponie zrobiło się ostatnio głośno, więc ja też go wypróbowałam. okazał się bardzo dobry.
+ duża ilość kosmetyku
+ gęstość
+ zapach
+ działanie
+ skład
profesjonalny poziom i dobry cena, serio polecam.

jeden z lepszych

uzywam go jako duo z tonikiem tej samej firmy na moje wypadajace, co tu duzo mowic, siwiejace troche wlosy :P i tym razem firma mnie nie zawiodla, bede sie trzymac tego szamponu, bo powoduje wysyp baby hair.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: dwa