AA, Make Up, Podkład wypełniający zmarszczki `Filler`

AA, Make Up, Podkład wypełniający zmarszczki `Filler`

Oceanic AA Make Up `Filler` to nowoczesny podkład zapewniający skórze błyskawiczny efekt wygładzenia i unikalną trwałość krycia. Innowacyjny Pro3 Age System wypełnia zmarszczki oraz modeluje owal twarzy, sprawiając, że cera wygląda młodziej.
Oceanic, AA Make Up podkład wypełniający zmarszczki `Filler` dostępny jest w 5 odcieniach.
Testowany dermatologicznie.

Lepki i nietrwały

Mam cerę mieszaną, która lubi się przesuszać, więc chciałam wypróbować podkład bardziej nawilżający. Niestety był to zły pomysł.
Ten podkład jest kremowy, ale ciężko nałożyć go tak, żeby wyglądał dobrze. Pozostawia mocną lepką warstwę na skórze, na którą trzeba nałożyć tonę pudru, żeby utrwalić makijaż. A i po tym ani nie wygląda dobrze, ani się nie utrzymuje nawet przez kilka godzin. Kolory niestety też nie są zbyt naturalne, szczególnie dla mojej jasnej cery z żółtymi podtonami. Jego krycie jest średnie w kierunku słabego, więc musiałam nałożyć miejscami więcej produktu, żeby dobrze wyrównał zaczerwienienia, a im więcej nakładałam tym gorzej wyglądał, nie da się go więc stopniować. Totalna pomyłka.

W porządku

Podkład ma odpowiedni dla mnie żółto-beżowy odcień. Dobrze utrwalony utrzymuje się bez problemu cały dzień na skórze. Wygląda bardzo naturalnie, ma satynowe wykończenie, które bardzo lubię.
Ogólnie podkład jest dobry, ale mam wrażenie, że zapycha. Po dłuższym używaniu go, powstawały wypryski, dlatego stosuję tylko raz na jakiś czas.

Przyzwoity podkład

Podkładu Filler oraz wersji satynowej używałam kilka lat temu ale wtedy nie zagościły na dłużej w mojej kosmetyczce. Ostatnio znowu zakupiłam podkład AA Filler na promocji w Hebe za 14 zł. Posiadam odcień 103 light beige który jest bardzo ładnym kolorem z żółtymi tonami. W opakowaniu może wydawać się trochę ciemnawy ale nie należy się tym sugerować bo na twarzy bardzo ładnie się dopasowuje i nie ciemnieje. Nie jest to podkład o wybitnych właściwościach kryjących ale krycie można budować dodając kolejne warstwy. Podkład jest bardzo lekki nie obciąża skóry, nie podkreśla też suchych skórek i rzeczywiście przy zmarszczkach i liniach mimicznych jest niemal niewidoczny.
Jego wadą jest natomiast to że niestety nie jest to podkład długotrwały.
Na długie godziny spędzone w pracy na pewno się nie nadaje - znika z twarzy i nieestetycznie się świeci ale gdy potrzebujemy przyzwoitego lekkiego podkładu na krótsze wyjścia ten będzie jak najbardziej w porządku.

Jest ok, ale ...

Zakupiony w Hebe w trakcie promocji 1+1 odcień 103 light beige.
Kolor jest bardzo fajny, żółty ton bez jakichkolwiek rozświetlających drobinek. Krycie małe, ale możliwość budowania kolejnej warstwy. Bezzapachowy, beztłuszczowy, konsystencja rzadka lecz nie wodnista. Jeśli chodzi o wypełnianie zmarszczek - raczej nie. Przy mieszanej skórze, zauważyłam iż podkład nie siedzi i nie zastyga na skórze, czyli może się ześlizgiwać i przemieszczać. Konieczne wcześniejsze pudrowanie/gruntowanie. Jest to moim zdaniem podkład dla wrażliwej skóry, ale nie wymagającej krycia.

Bardzo przeciętny

Podkład zakupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami podczas ostatniej promocji rossmanna , a że nigdy wcześniej nie testowałam podkładu tej marki postanowiłam dać mu szansę. Nie wypowiem się jedynie na jego działanie na zmarszczki gdyż takowych jeszcze nie posiadam.

taki sobie

Podkład kupiłam po przeczytaniu kilku pozytywnych opini i stwierdziłam że sprubuje. Na poczatku bardzo mi się podobał ale z czasem fascynacja nim mineła. Ładnie wyrównuje koloryt skóry i średnio kryje. Co do wypełniania zmarszczek nie mogę nic powiedzieć bo tak owych jeszcze nie mam.

Nie dla cer tłustych

Podkład daje efekt głębokiego nawilżenia, rozświetlenia. Nawet jakby mokrej skóry. Bardzo dobrze sprawdza się na lato jak skóra jest lekko opalona, bo ten świetlisty efekt fajnie współgra z opaloną skórą. W związku z tym lepiej sprawdzi się na cerach suchych i normalnych. Ewentualnie można go mieszać z ciut cięższymi podkładami, bo nada im lekkości a nie będzie się już tak świecił.
Podkład ma lekką, lejącą formułę, niezłe krycie i nie zbiera się w zmarszczkach co jest jego niewątpliwym atutem. Jak mam mało czasu nakładam go nawet pod oczy i sprawdza się super. Nie potrzebuje już korektora. Dobrze się utrzymuje. Przy mojej mieszanej cerze jak trafię na zły dzień mojej skóry to pod koniec dnia święcę się jak choinka, ale i tak go lubię.

Dla suchej i dojrzałej cery

Opakowanie: wygodna pompka,nie mam zastrzeżeń.
Zapach: jest delikatny, wręcz niewyczuwalny
Cena:bardzo korzystna
Kolory:mam drugi z najjasniejszych i dla mnie jest on w sam raz, ale do ekstremalnie jasnych bym go nie zaliczyła.
Trwalosc: kiepska niestety, ale producent chyba tego tez nie obiecuje, to w końcu podklad nawilżający
Dzialanie: Nie podoba mi sie w nim to, że nakładając go na twarz mam dziwne uczucie mokrej buzi (po prostu przyzwyczailam sie do zastygajacego uczucia na twarzy), nakłada się dobrze, krycie bardzo średnie, chociaż ja nie mam co przykrywac (lubie miec po prostu na maxa ujednolicona twarz ). Nie podkreśla zmarszczek mimicznych, faktycznie daje uczucie nawilżenia. Wygląda na twarzy ślicznie, ale niestety tylko przez pierwsza godzinę, później na mojej normalnej cerze sie wyswieca. Po przypudrowaniu jest Ok, jednak moj aktywny tryb życia, uczelnia-praca-znajomi-dom nie pozwala mi na dużą ilość poprawek. Ogólnie na prawdę lubie ten podklad,ale w dni kiedy potrzebuje miec makijaz tylko kilka h. Polecam jednak osobom mniej aktywnym lub z problemem suchej/dojrzałej cery-bedzie idealny.

Średniak

Kupiłam głównie ze względu na wypełnienie zmarszczek. Nie mam ich bardzo dużo ale te mimiczne są dość widoczne. Podkład jako taki jest w porządku. Fajnie, średnie krycie, które można stopniować, przyjemna konsystencja. Opakowanie szklane z pompką, więc higienicznie. Niestety u mnie powchodził w zmarszczki i podkreślił pory, także pod tym względem kiepsko. Także coś tu poszło nie tak.

dobry podkład

ZALETY:
+ładnie kryje,
+skóra jest rozświetlona,
+nie wysusza,
+cena,
+opakowanie

WADY:
-najjaśniejszy kolor z całej gamy niestety ciemnieje lekko i to w stronę pomarańczową, na szczęście nie wygląda to jakoś strasznie (o dziwo) i dopasowuje się do skóry,
-nie trzyma długo matu,
-nie jest jakoś mega trwały.

Gdyby nie to, że jest dla mnie ciut za ciemny to byłby to mój ulubiony podkład.

Ja go lubię

Chwyciłam go skuszona kolorem, 101 ivory to jest to, chociaż idealny nie jest ale zawsze porównuje z nim inne podkłady, jasny i zdecydowanie żółty, chociaż się utlenia na pomarańczowo ale tak straszne to nie jest, ponieważ na rynku praktycznie nie mamy żadnych naprawde żółtych podkładów, trzeba wsypywać pigmenty w proszku lub w płynie żeby kolor zmieniać... Wracając do podkładu to:

Minusy:
-podkreśla zmarszczki mimiczne niestety ( czoło, bruzda nosowo-wargowa którą mam bardzo pogłębioną dziedzicznie więc koszmar )
-nie jest wyśmienicie trwały, ani nie zastyga więc tak jakby można go łatwo ściągnąć z twarzy
-gama kolorystyczna mogłaby być szersza i troche lepsze kolory ale i tak nieźle jak na AA

Całkiem dobry, choć z pewnym ale

Dostałam do wypróbowania dwa pełne opakowania tego podkładu w odcieniu Ivory i Light Beige i oba są dla mojej jasnej karnacji w porządku, choć mogłoby być jaśniejsze. Niemniej nie ciemnieją i nie są pomarańczowe. Sam podkład dobrze się nakłada, nie robi smug. Jednak dużo bardziej odpowiadał mi w ciepłe dni niż jesienią czy zimą, a to z tego powodu, że wtedy moja cera jest sucha i ma tendencje do podrażnień, a ten podkład ( nakładany oczywiście na nawilżoną skórę) sprawiał, że była ona po jakimś czasie wyraźnie sucha. Nie swędziała, nie było podrażnień, ale jednak to nie jest podkład nawilżający,a szkoda. Dlatego nie polecam go cerom suchym i bardzo suchym, a mieszanym i normalnym. Czy wypełnia zmarszczki tego nie wiem, bo takowych nie posiadam, jednak twarz wyglądała po nim poprostu dobrze tyle, że efekt photoshopa dają mi jedynie pokłady i kremy koloryzujące koreańskie i je stosuje. Jedyną wadą tego podkładu to to, że właśnie mógłby być nawilżający. Sama już raczej go nie kupię, ale jeśli ktoś nie ma wymagającej cery i potrzebuje średnio kryjącego podkładu za rozsądną sumę to na Fillerze się nie zawiedzie.