MomMe, Aksamitna oliwka pielęgnacyjna

MomMe, Aksamitna oliwka pielęgnacyjna

Niezwykła, hipoalergiczna oliwka pielęgnacyjna MomMe dla dzieci i niemowląt w formie delikatnego żelu. Jest lekka i dobrze się wchłania, pozwala skórze oddychać. Stworzona według naturalnej receptury, swoją praktyczną konsystencję zawdzięcza innowacyjnej substancji pozyskiwanej z manioku.
Najwyższej jakości oleje i składniki aktywne gwarantują szerokie spektrum działania oraz intensywną pielęgnację nawet bardzo suchej i wrażliwej skóry. Bazę aksamitnej oliwki pielęgnacyjnej MomMe stanowią certyfikowane oleje: sezamowy, słonecznikowy, arbuzowy, babassu, makadamia, ze słodkich migdałów i z pestek winogron. Dostarczają one skórze cennych kwasów tłuszczowych, witamin, minerałów i antyutleniaczy. Działają odżywczo i łagodząco, zapewniają optymalne natłuszczenie i nawilżenie.
Aksamitna oliwka pielęgnacyjna MomMe została wzbogacona regenerującą witaminą E, łagodzącym bisabololem oraz roślinnym kompleksem biolipidów, który uzupełnia braki w barierze ochronnej naskórka. Może być stosowana do krótkiego masażu lub codziennej pielęgnacji skóry całego ciała, a także włosów i głowy (zapobieganie ciemieniusze).

WYJĄTKOWA

Oliwka nie ma lejącej formy i to jest ogromny plus i miłe zaskoczenie. Rozprowadza się i wchłania bardzo dobrze. Jest wydajna i starcza na dość długo. Nie uczula mojego syna i nie podrażnia jego skóry. Doskonały skład sprawia, że bez obaw możemy się cieszyć jej właściwościami.

Lubimy się bardzo

Oliwka super się sprawdza w codziennej pielęgnacji. Na moim małym łobuziaku od czasu do czasu pojawiają się suchotki na buźce i ramionach i wtedy fajnie łagodzi te zmiany.
Konsystencja zupełnie inna niż mogłoby mi się wydawać (bo taka właśnie oliwa, ale jak z lodówki ;D). Byłam zaskoczona, ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to było pozytywne zaskoczenie, bo oliwka dzięki temu nie ucieka między palcami.
Wystarczy odrobina kosmetyku, aby posmarować małe ciałko:)
Co zwraca moją szczególną uwagę to naturalny skład wszystkich kosmetyków MomMe (jak do tej pory i mam nadzieję, że to się nie zmieni).

i tutaj mały - nie minusik, ale taka sugestia co do zapachu, jest ona bardzo delikatny, subtelny i w sumie raczej przypadnie do gustu każdemu, ale od kiedy poznałam się z Magicznym Olejkiem od MomMe i jego zapachem to przepadłam.... postawili sobie wysoko poprzeczkę... Ja się zakochałam! Byłabym w raju gdyby ten zapach był w każdym ich kosmetyku :)

Jestem oczarowana...

Kosmetyk znajduje się w poręcznej i wygodnej tubie. Konsystencja jest nieco bardziej gęsta niż w innych oliwkach. Zapach, choć wyczuwalny, jest bardzo delikatny i nie drażni.
Oliwka idealnie nadaje się do wieczornej kąpieli, odprężającego masażu lub codziennej pielęgnacji całego ciałka. U nas najlepiej sprawdza się w tej pierwszej roli: dodany do wanny zmiękcza wodę i czyni ją nieco tłustą. To jakie efekty przynosi kąpiel jest najbardziej zadowalające. Skóra córeczki jest aksamitna w dotyku ale nie śliska. Nie jest to efekt krótkotrwały, który znika kilka godzin po użyciu. Skóra jest nawilżona przez cały dzień, nie muszę się obawiać o przesuszenie skóry. Nie używam żadnego kosmetyku do nawilżania ciała po kąpieli, gdyż ten kosmetyk swoim działaniem gwarantuje zadowalający efekt. (Nawet moje dłonie po umyciu Alicji są świetnie nawilżone :)).
Również przy masażu oliwka doskonale się sprawdza: szybko się wchłania i co jest istotne - nie brudzi ubrań.
Aksamitna oliwka to z pewnością produkt najwyższej jakości dla osób o podwyższonych wymaganiach - 100 % naturalna, odpowiednia dla dzieci z problemami skórnymi. Polecam z czystym sumieniem!

Najlepsza z najlepszych

Dziś miałam okazję przetestować aksamitną oliwkę pielęgnacyjną od MOMME.
Przyznam szczerze, że z tak dobrym produktem jeszcze się nie spotkałam.
Zaskoczyła mnie przede wszystkim bardzo gęsta konsystencja, która nie przypomina oliwek, jakie znałam do tej pory.
Dzięki gęstej konsystencji oliwka nie "rozlewa się", możemy rozprowadzić ją rozprowadzić w jakiej ilości chcemy i gdzie chcemy.
Oliwka dobrze się wchłania pozostawiając skórę dziecka z delikatną warstwą ochronną. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona, a w podrażnionych miejscach szybko się regeneruje.
Co bardzo ważne, oliwka od MOMME stworzona jest tylko z naturalnych składników tj.: oleje roślinne oraz inne składniki naturalne, które mają zadanie chronić i regenerować skórę.
Dzięki zawartości witaminy E ma dodatkowe działanie regenerujące i dobroczynne dla skóry.
Powyższe składniki sprawiają, że oliwki można używać do pielęgnacji skóry już najmniejszego dziecka.
Ja, po codziennej pielęgnacji mojej córki tą oliwka zauważyłam, że moje ręce są nawilżone i delikatne.
Zapach, choć wyczuwalny, jest bardzo delikatny i nie drażni:)
Z czystym sumieniem polecam aksamitną oliwkę pielęgnacyjną dla każdego maluszka, a także dla rodziców.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Bardzo polecam!

Jestem mamą 5-letniego Stasia z atopowym zapaleniem skóry. By załagodzić stany zapalne próbowaliśmy już wielu dostępnych na rynku specyfików - z różnym skutkiem. Ze względu na to, że skóra Stasia musi być natłuszczana regularnie, po kilka razy dziennie, starannie studiowałam skład każdego specyfiku. Niestety, wiele przeznaczonych dla dzieci preparatów zawiera sztuczne konserwanty, pochodne ropy naftowej, a nawet formaldehyd… Dlatego też początkowo podeszłam do kosmetyków MomMe sceptycznie. Jednak zachęcona ‘dobrym’ składem zdecydowałam, że spróbujemy. Przetestowaliśmy kilka produktów tej firmy, ale strzałem w dziesiątkę okazała się u nas właśnie aksamitna oliwka pielęgnacyjna. Ma znakomity skład (substancje natłuszczające, regenerujące i kojące) i rzeczywiście działa! Efekty zobaczyłam już po kilkukrotnym użyciu: skóra Stasia jest wygładzona, a zmiany atopowe wyraźnie zbladły. Dzięki temu produktowi ograniczyliśmy stosowanie maści sterydowych i antybiotykowych. Oliwka MomMe zostaje z nami!

Ilość zużytych opakowań: 5 szt.

Zdecydowanie warta zakupu

Do tej pory używałam dla swojego synka oliwki dostępne w Rosmannie- Bambino i Johnson\'s baby. Byłam dosyć zadowolona, jednak chciałam wypróbować czegoś bardziej naturalnego, o mniej intensywnym zapachu. Oliwka z MomMe była dla mnie dużym zaskoczeniem- bardzo dobrze nawilżająca, delikatny, prawie niewyczuwalny i niedrażniący zapach a co najważniejsze nie kleiła się tak do ciuszków, prawie od razu wsiąka w skórę dziecka i pozostawia ją przyjemnie nawilżona. Jedyny minus produktu to cena, dosyć wysoka jak na tak często używany produkt. Mimo tego warty jest inwestycji.

Używam tego produktu od: stycznia 2015
Ilość zużytych opakowań: 2 duże