MomMe, Delikatne mleczko pielęgnacyjne

MomMe, Delikatne mleczko pielęgnacyjne

Hipoalergiczne, intensywnie nawilżające mleczko do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry dzieci i niemowląt MomMe. Stworzone według naturalnej receptury, doskonałe zarówno do ciała jak i twarzy.
Mimo bardzo lekkiej konsystencji, dostarcza bogactwa substancji o działaniu odżywczym, nawilżającym i łagodzącym. Dzięki zawartości najwyższej jakości naturalnych olejów arbuzowego, makadamia i ze słodkich migdałów oraz roślinnego kompleksu biolipidów uzupełnia braki w barierze ochronnej naskórka.
Dodany do delikatnego mleczka pielęgnacyjnego MomMe prebiotyk stymuluje odnowę korzystnej dla skóry flory bakteryjnej i zmniejsza jej podatność na podrażnienia. Naturalna betaina oraz organiczne mleczko z migdałów ziemnych zapewniają natychmiastowe ukojenie i nawilżenie suchej skóry, a witamina E przyspiesza jej regenerację. Mleczko MomMe doskonale się rozprowadza i wchłania, jest wydajne, nie powoduje uczucia obciążenia oraz lepkości skóry.

polecam

Po pierwsze skład produktu zapewnia nam bezpieczeństwo, skład delikatny i naturalny. Produkt o bardzo dobrych właściwościach i dużej skuteczności. Mleczko ma płynną, kremową konsystencję, którą bardzo dobrze rozprowadza się na ciele dziecka, mi taka lejąca bądź co bądź konsystencja bardzo odpowiada - nie ma żmudnego wklepywania w skórę dziecka, delikatne mleczko nakładanym na dłonie i z szybkością błyskawicy kosmetyk aplikuje się na skórę dziecka - co jest szczególnie istotne przy mej ruchliwej córci. Po aplikacji bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, a więc dziecko można od razu ubrać. W kwestii działania daje uczucie komfortu i pozostawia skórę zdrową i gładką w dotyku, a co najistotniejsze mocno nawilżoną, co jest szczególni istotne przy pielęgnacji skóry dzieci z AZS a mojego dziecka ten problem dotyczy. Mleczko posiada neutralny zapach. Producent zapewnia nam, iż produkt ma działanie łagodzące - ja w tym tygodniu poparzyłam sobie palce gorącym klejem - gdy tylko się lekko wszystko zagoiło zaaplikowałam mleczko na dłonie i po kilku aplikacjach widzę efekty :), skóra jest w dużo lepszym stanie i powoli wraca do normalnego stanu - wierzę iż to zasługa MomMe :).

Używam tego produktu od: 2 mesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Super produkt

Jestem zachwycona! Mleczko cudownie nawilża, jest bardzo delikatny, nie
podrażnia i łagodzi. Mam ochotę cały czas głaskać skórę mojego
malucha, ponieważ po tym mleczku jest aksamitna i gładziutka. Polecam
wszystkim mamuskom!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy