MomMe, Odżywcza śmietanka do kąpieli

MomMe, Odżywcza śmietanka do kąpieli

Sprawdź ceny produktu

Hipoalergiczna, stworzona w 100% według naturalnej receptury emulsja myjąca w formie delikatnej śmietanki MomMe. Przeznaczona do mycia oraz kąpieli dzieci i niemowląt, także tych o skórze bardzo wrażliwej, problematycznej, skłonnej do alergii i atopowej.
Odżywcza śmietanka do kąpieli MomMe wyjątkowo łagodna dla skóry, bezzapachowa, pozbawiona alergenów. Zawiera roślinne substancje myjące bazujące na pochodnych kokosa oraz szereg wyselekcjonowanych składników odżywczych, nawilżających i łagodzących, takich jak organiczne mleczko z migdałów ziemnych, roślinne biolipidy, naturalna witamina E i prebiotyk, który sprzyja odbudowie i zachowaniu równowagi flory bakteryjnej skóry, łagodząc ryzyko przesuszenia i podrażnień.
Ponad 40% składu śmietanki stanowią najwyższej jakości oleje: słonecznikowy, arbuzowy, babassu, makadamia i ze słodkich migdałów, czyniąc z niej wyjątkową, ekologiczną alternatywę dla parafinowych emulsji natłuszczających. Śmietanka MomMe posiada przyjemną, wydajną konsystencję i delikatnie się pieni. Może być stosowana do wanienki lub pod prysznic.

Skład: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Isoamyl Cocoate, Glycerin, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Citrullus Lanatus Seed Oil, Betaine, Cyperus Esculentus Tuber Extract, Xanthan Gum, Macadamia Ternifolia Oil, Phospholipids, Glycine Soya Sterol, Stearic Acid, Palmitoyl PG-Linoleamide, Squalane, Inulin, Alpha Glucan Oligosaccharide, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Tetra Sodium Glutamate Diacetate, Tocopherol (mixed), Beta-Sitosterol, Squalene, Bisabolol, Parfum, Citric Acid, Citronellol, Citral, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.

Bardzo dobry produkt

Na śmietankę zdecydowałam się ze względu na bardzo dobre opinie. Szukałam czegoś delikatnego do pielęgnacji atopowej skóry mojego dziecka.

Odżywczą śmietankę do kąpieli kupujemy w zgrabnej plastikowej tubce. Kosmetyk jest gęsty, ma przyjemny zapach i biały kolor.
Zgodnie z zaleceniami producenta porcję śmietanki wlewałam bezpośrednio pod strumień wody w wannie aby dobrze się rozpuściła.
Kosmetyk jest bardzo łagodny, nawet dla wrażliwej skóry dziecka. Nie podrażnia również oczu. Świetnie oczyszcza, nawilża i odżywia skórę. Po kąpieli tak właściwie nie musiałam już nic nakładać. Podczas używania śmietanki nie mieliśmy problemu z przesuszoną skórą czy jakimiś wysypkami.
Od razu widać że kosmetyk ma świetnie przemyślany i skomponowany skład.

Ja jestem zachwycona działaniem tego niepozornego produktu i mimo dość wysokiej ceny chętnie do niego wrócę.

Cudeńko

Śmietanka jest cudowna pod każdym względem. Ma cudowny, przebogaty skład. Łagodne substancje myjące nie naruszają bariery lipidowej. Nawilża skórę już podczas mycia, pozostawia ją gładziutką.
Ma ładny, "bobaskowy" zapach.

Ideał kąpielowy.

Rewelacja

Jest to kolejny hit w naszej łazience i z czystym sumieniem mogę polecić śmietankę do kąpieli. W parze z ziołowym masełkiem pielęgnacyjnym zrobiła cuda na skórze mojego dziecka i teraz AZS z którym walczymy nie jest tak uciążliwe jak parę miesięcy temu. Skład jest na prawdę świetny. Nie ma tam składnika do którego można się przyczepić. A do tego skłaniki z upraw organicznych szczególnie zachęcają do kupna tego produktu,ponieważ jak wiemy to co naturalne zawsze będzie lepszy od składnika dopracowanego w laboratorium chemicznym. Skóra mojego malucha była lepiej nawilżona i odżywiona. Zauważyłam jak bardzo stała się gładka i sprężysta po zastosowaniu odżywczej śmietanki do kąpieli. Zniknął uciążliwy świąd,który utrudniał każdą noc mojemu dziecku i co najważniejsze zniknęły podrażnienia i suche placki na skórze. Zaczerwienienia czasem się pojawiają ale skóra nie wygląda tak źle jak do tej pory wyglądała. Jedynie co mnie martwi w tym produkcie to wydajność. Opakowanie starcza mi zaledwie na 12 myć a choćby się chciało nie można powiedzieć,że jest ono tanie,bo dając tak drogocenne składniki z kontrolowanych upraw jest to niewykonalne. Jednakże fajnie by było jakby popracować nad zminimalizowaniem kosztów aby każda,przeciętna Polska rodzina z dzieckiem,które wymaga szczególnej pielęgnacji mogła ten produkt kupić,bo na prawdę warto i z całego serca polegam go każdej mamie. :)

Tatusiowy ulubieniec

Recenzji póki co miało nie być... ponieważ u nas kąpiel to raczej czas córeczki z tatusiem, nie miałam zbytnio okazji przetestować tej śmietanki. Czekała w szafce na czasy, w których to ja będę kąpać małą kilka dni pod rząd, żebym mogła wyrobić sobie na jej temat jakieś zdanie. I kiedyś jak szykowałam kąpiel dla małej, zamiast wyciągnąć żel 2w1, przez pomyłkę wyjęłam śmietankę... i tatuś zaczął testy... no i to on jak zobaczył, że piszę o tych kosmetykach powiedział: "napisz o śmietance, że jest za****" = chodziło o super, hiper:)
Powiem tylko tyle, że jeśli tatuś tak powiedział to coś w tym musi być.
Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że po kąpieli małej dolewam wody i w nią wskakuje. Nie lubię stosować na sobie balsamów i tego zazwyczaj nie robię, a skóra na nogach już nie jest taka sucha jak kiedyś...
Skład naprawdę fajny!

Ukojenie dla suchej skóry

Tego produktu używałam około miesiąc i na tyle starczyło opakowanie przy regularnym stosowaniu. Konsystencja śmietanki bardzo ciekawa- zdecydowanie bardziej gęsta nić stosowane przeze mnie do tej pory emolienty.
Moja córka ma bardzo wrażliwą skórą i często mamy do czynienia z różnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami skórnymi dlatego bardzo ważne jest dla mnie nawilżenie jej skóry. Ta śmietanka bardzo dobrze nawilża skórę, natłuszcza ją ale nie zostawia na skórze tłustej warstwy. Po kilku użyciach zauważyłam znaczną regenerację "uszkodzonej" skóry (tu chodzi mi głównie o suche swędzące plamy), które często występują u mojej córci.
Śmietanka z pewnością nie uczula, ponieważ nic niepowołanego nie pojawiło się na skórze mojej córki, a czasem się to zdarza po innych kosmetykach.
Bardzo podoba mi się naturalny skład tej śmietanki i przyznam szczerze, że wodę po kąpieli córki dolewałam do wody na swoją kąpiel. Również moja skóra stała się bardziej nawilżona i po kąpieli nie muszę stosować balsamów nawilżających.
Zdecydowanie ta śmietanka sprawdziła się u nas- zarówno u mnie jak i u mojej córki więc zdecydowanie zaopatrzę się w nią dla maluszka, który już niebawem powiększy naszą rodzinę. Świetnie, że można go używać już od 1 dnia życia.
Z czystym sumieniem polecam go dla każdego kto boryka się z problemami skórnymi- zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Mleczna kąpiel

Jak wszystkie kosmetyki MomMe i ten poszczycić się może idealnie naturalnym składem. Pojemna tubka jest łatwa i wygodna w użyciu, z łatwością wydobywa się z niego odpowiednią ilość produktu. Na uwagę zasługuje także urocza szata graficzna :) Śmietanka ma aksamitną, gęstą konsystencję; niewielka ilość wystarcza na całą kąpiel. Kosmetyk jest bezzapachowy, co wcale nam nie przeszkadza! Ma postać białej emulsji, która bardzo dobrze łączy się z wodą nie tworząc piany.
Skóra mojej córki po kąpieli jest dokładnie oczyszczona, miękka, dobrze nawilżona i miła w dotyku. Śmietanka nie podrażnia i nie uczula.
Kąpiel jest jedną z przyjemniejszych czynności w ciągu dnia, także warto ją sobie dodatkowo umilić. Śmietanka marki MomMe jest do tego stworzona idealnie!

Śmietanka idealna dla uriwsów :)

Odżywcza śmietanka do kąpieli MomMe trafiła w mojej ręcę jakiś czas temu.
Wcześniej znałam już kosmetyki tej firmy więc z duzym zaciekawieniem podeszłam do śmietanki, bo w sumie żel do mycia 2 w 1 MomMe doskonale przypasował mnie i mojemu synkowi więc czego można chcieć więcej.
Mąż oczywiście chichrał się ze mnie i "śmietanki" bo po co taka nazwa.
A po to, proszę męża, że faktycznie kosmetyk ma konsystencję śmietanki :) Delikatny, lekko rozlewajacy się na ręce. I to moim zdaniem jedyny minus tego produktu. Nie przypasowała mi ta konsysnetncja ale chyba tylko dlatego, że nie lubie śmietany ;) a tak na prawdę dlatego, że zakochałam się w zelu od MomMe i trudno go będzie przebić. Śmietanka dobrze myje i pielęgnuje delikatną skórę dziecka. Mój synio, który jest alergikiem nie ma żadnych zmian skórnych po niej. Jego skórka jest gładka. Śmietanka nie ma zapachu, za to posiada 11 składników aktywnych z certyfikatem naturalności. Spokojnie starczy na kilka tygodni użytkowania, nie potrzeba jej wlewać do wanienki. Można tez rozprowadzić na ciele jeżeli kapiemy starszego dzieciaczka. W składzie takie tajemne składniki jak oleje: arbuzowy, babassu, ze słodkich migdałów i bardziej znane: makadamia i słonecznikowy, które redukuja uczucie szorstkości i nie podrażniają. Ja bardzo polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

ogromnie polecam

ylko bezpieczne składniki, bez sztucznych substancji zapachowych, oraz bez sztucznych barwników, mogące wywołać alergie lub podrażnienie u maluchów - czegoż chcieć więcej. Skład odżywczej śmietanki jest naprawdę zachwycający w moim odczuciu - receptura kosmetyków MomMe oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach z certyfikowanych upraw, 11 aktywnych składników czerpanych z natury to gwarancja bezpieczeństwa, a wiadomo, że każda mama chce dać dziecku to co najlepsze, gdyż skóra naszych pociech jest bardziej wrażliwsza i delikatniejsza niż osoby dorosłej. Kosmetyk ma genialną konsystencję aksamitna i perłowa, śmietanka łatwo się rozprowadza ma skórze dziecka. Bardzo delikatnie myje skórę i pozostawia ją przyjemnie nawilżona i lekko natłuszczoną - ale co ważne bez tłustej warstwy. Piękny, delikatny zapach, taki naturalny, ale jak najbardziej przyjemny i mi odpowiada. Nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza nawet najdelikatniejszej skóry - a dla mnie to ważne bo moje dziecko ma AZS. Bardzo wydajny. Wystarczy naprawdę niewielka ilość by umyć całe ciałko. Moja opinia jak i opinia mojej córci jest POZYTYWNA, Polecamy całym sercem!

Nasz faworyt

Bezzapachowa, cudownie nawilża i łagodzi - idealna dla mojego
wymagającego maluszka. Skóra jest miękka bez konieczności nawilżania
innymi kosmetykami. Dodatkowo jest bardzo wydajny, co nas bardzo
zaskoczyło. Spełnia nasze oczekiwania w 150% - naprawdę godny polecenia.
Jest to perła. Straciłam już nadzieję, że znajdę taki wyjątkowy
produkt na rynku.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania