MomMe, Spacerowy krem na każdą pogodę SPF 25

MomMe, Spacerowy krem na każdą pogodę SPF 25

Hipoalergiczny spacerowy krem na każdą pogodę SPF 25 MomMe dla dzieci i niemowląt. Stworzony w 100% według naturalnej receptury. Zapewnia pielęgnację oraz ochronę przed wiatrem, mrozem i promieniami słonecznymi. Dzięki bogactwu składników aktywnych Krem spacerowy MomMe zmniejsza podatność skóry na podrażnienia. Zawiera , przyjazny skórze ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, odżywcze oleje, mleczko z migdałów ziemnych, oraz substancje wzmacniające barierę ochronną skóry. Krem MomMe jest bardzo wydajny, lekki i dobrze się rozprowadza.

Bardzo dobry

Obecnie to mój ulubiony krem z filtrem dla mojego dziecka.
Krem ma dość gęstą konsystencję, ale dobrze się rozprowadza po skórze oraz dość szybko wchłania. Świetnie chroni przed słońcem, długie spacery nam nie straszne. Do tego fajnie pielęgnuje skórę dziecks - jest ona miękka, gładka i taka milutka w dotyku. Podoba mi się również jego zapach.
Kupiłam go w promocji za około 27 zł i ta cena bardzo mi odpowiada. Generalnie ten produkt zachwycił mnie i zmotywował do zapoznania się z innymi produktami MomMe.

Fajny, mocno gęsty

To krem raczej na zimę. Jest baardzo gęsty i treściwy, typowy krem zimowy. Trochę mnie to zbiło z tropu. Krem kupiłam pod koniec lata, a na ciepłą porę okazał się zbyt treściwy.

Trzeba mieć na niego sposób. Nałożenie bezpośrednio na buzię dziecka graniczy z cudem. Rozcieram krem w dłoniach i delikatnie wklepuję. Taka forma aplikacji nie wywołuje niechęci ze strony najmłodszych :)

Krem stanowi doskonałą barierę przed warunkami atmosferycznymi. Pozostawia na skórze ochronny film. Mojemu dziecięciu od czasu do czasu wyskakują na policzkach drobne krostki, krem nieco zapycha.

Generalnie polecam, to dobry krem o jeszcze lepszym składzie. Dotychczas żaden kosmetyk Mommee mnie nie rozczarował.

5/5

Krem ma dobry, naturalny skład, bez filtrów chemicznych.
Długo szukałam kremu na zimę, który chroni przed zimnem, ale tez ma przyzwoity filtr. Krem jest gęsty, trochę ciężko się go rozsmarowuje. Dość szybko sie wchłania.

Myślałam, że krem bd tylko chronił, ale też bardzo dobrze pielęgnuje skórę. Twarz po nim jest nawilżona i odżywiona. Ciężko znaleźć wady kremu, dużym plusem jest, że po mimo częstego aplikowania nie zapycha.
Reasumując jest to idealny ochronny krem na zimę. Chroni skórę przed wiatrem i zimnem, ale także pielęgnuje. Skóra po nim jest odżywiona i gładka.

Fajny

Krem z filtrem z super skladem, jak dla mnie troche tepy w smarowaniu i lekko bieli na poczatku. Zostawia lekko tlusta warswe na skorze, ale jest to dosc znosne bo filtry sa generalnie dosc wymagajacymi kosmetykami. Wszytskie male niedogodnosci moge przezyc bo wiem, ze sklad jest bezpieczny, a skora mojego dziecka i moja ochroniona przed sloncem, a nawet wypielegnowana bo krem ma tez skladniki pielegnujace.
Mile dla oka opakowanie, ladny zapach.
Wydajny bo gesty. Cena dosc wysoka, ale za taki sklad i bezpieczna ochrone przed sloncem warto zaplacic.

Może być

Krem jest całkiem ok. Choć moje dziecko uczulił po kilku zastosowaniach,to niestety nie mogę mieć do nikogo o to pretensji,ponieważ hipoalergiczny nie oznacza,że nie uczuli. Myślę,że to składniki zapachowe,ponieważ w wielu produktach MomMe jest podobny skład tak tu dodane są sub. zapachowe i problem się pojawił. Ja używam i jak dla mnie jest ok. Filtry mineralne to jest to czego należy szukać w kremach przeciwsłonecznych,ponieważ są najbardziej odpowiednie,szczególnie dla maluszków. Ochrona SPF25 jest odpowiednia na wiosnę,choć zawsze używam większych filtrów latem i jesienią również się sprawdzi,gdy nie będzie wielkich mrozów.Ogółem produkt jest na plus,ponieważ zawiera składniki z upraw organicznych. Niepokoją mnie tylko dodane sole glinu,ale mam nadzieję,że jeśli są tak daleko w składzie to nie spowodują większego spustoszenia. Krem jest wydajny,lekki i bardzo dobrze się go rozprowadza!

Na każdą pogodę? - No to R E W E L A C J A !

W marcu jak w garncu? Mhm chyba dawno i nieprawda, bo mamy maj i raz się można prawie, że opalać a raz można by się pokusić o rękawiczki na spacer z bąblem. I taki krem ma u mnie rację bytu! Bo i na pierwsze słonko i na chłodniejszy wietrzyk się nada.
Po 1 - skład super. No nie trzeba tu dużo pisać, bo producent na opakowaniu opisał wszystko :)
Po 2 - zapach bardzo przyjemny.
Po 3 - konsystencja, niby taka tłuściejsza ale przyjemnie się rozprowadza i fajnie wchłania (w pierwszej chwili jakby bielił, ale tak jak mówiłam wchłania się). Cera po nim bardzo przyjemna:)
po 4 - spf 25, takie akurat :)
po 5 - wydajny, używamy dopiero pierwszego opakowania, ale widać, że nie trzeba go nakładać szpachelką :]

jeśli chodzi o cenę - dla mnie ok, jestem świadoma za co płacę... natomiast i tak lubię promocje :P kto ich nie lubi?!

polecam

Spacerowy krem na każdą pogodę - jak każdy z produktów MomMe krem ten ma w swoim składzie bezpieczne i naturalne składniki. Skład tego kremu to odżywcze oleje, mleczko z migdałów ziemnych , oraz substancje wzmacniające barierę ochronną skóry - chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi jak i zapewniające skórze odpowiednią pielęgnacje.Zapewnia ochronę słońcem, wiatrem i mrozem.
Krem zamknięty jest w bardzo wygodnej stojącej tubce, zamknięcie na tzw. klik ułatwia otwieranie i zamykanie. Zamknięcie mocno trzyma, ale to na plus - ja biorę kremik do torebki podczas dłuższych chwil na polku i tubka ani razu się mi nie otwarła nie kontrolowanie - że się tak wyrażę. Strona wizualna opakowania tego kosmetyku zresztą jak i pozostałych mnie osobiście urzekła - załączam zdjęcia może i Wam przypadnie go gustu. Tubka jest pojemności 50 ml - krem jest ogromnie wydajny, krem stosuje codziennie przed wyjściem na świeże powietrze i jak na razie nie zauważyłam, aby jego ilościowo było go ogromnie mniej - wystarczy nanieść i rozsmarować nie wielką ilość kremu, aby twarzyczka była posmarowana. Jest delikatny i przyjazny dla skóry. Formuła kremu jest dość gęsta, ale ku mojemu zaskoczeniu dobrze się rozprowadza. Po aplikacji krem potrzebuje dosłownie chwilkę by się wchłoną, na skórze pozostaje lekka warstwa ochronna - ale co ważne nie jest ona tłusta, ani lepka. W kwestii zapachu - jest naturalny i delikatny. Ja przyznaje nie raz, nie dwa podkradłam Zosi ten krem na twarz :), ale moją zmorą szczególne w chłodne dni spierzchnięta skóra dłoni - i po aplikacji na dłonie skóra jest w dużo lepszej kondycji, jest gładka, miękka i elastyczna.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia

Ulubiony filtr

Ten filtr daje radę! Bardzo odbrze sprawdza sie na codzennych spacerach oraz w ekstremalnych warunkiach, kiedy caly dzień jestesmy na dworze. Oczywiscie nakladamy go wowczas kilka razy w ciagu dnia, ale i tak pokochaliśmy go. Ma bardzo subtelny zapach, co jest mega plusem, ponieważ moja corcia podczas aplikacji innych filtrow zawsze kreciła głową, bo nie pasował jej zapach, a przy spacerowym nawet nie zauwaza kiedy ją smaruje :) Naprawdę polecamy!

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Genialny!

Długo szukałam bezzapachowego, w 100% naturalnego, idealnego do cery
wrażliwej, alergicznej kremu z filtrem dla mojego malucha.
Ma on same zalety:
- przyjemna aplikacja
- pięknie się wchłania
- chroni przed słońcem
- jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę
- bardzo wydajny
- lekki