MomMe, Łagodny żel do mycia 2 w 1

MomMe, Łagodny żel do mycia 2 w 1

Hipoalergiczny, stworzony w 100% według naturalnej receptury żel 2 w 1 do mycia ciała i włosów dla dzieci i niemowląt MomMe. Spełnia jednocześnie dwie funkcje – bogatego w składzie, wygładzającego szamponu i łagodnego żelu, którym można umyć całe ciało dziecka, bez efektu podrażnienia jego skóry, czy okolic intymnych.
Jest kremowy, wydajny i przyjemnie się pieni. Zawiera działający oczyszczająco i wzmacniająco wyciąg z mydlnicy lekarskiej, nawilżającą betainę z buraka cukrowego, kojąco-odżywcze mleczko z migdałów ziemnych oraz naturalną gumę guar, która ułatwia rozczesywanie włosów i nadaje im połysk.
Dodany do łagodnego żelu do mycia 2 w 1 MomMe naturalny prebiotyk, stymuluje rozwój i utrzymanie odpowiednio zrównoważonej flory bakteryjnej skóry, co zapobiega jej podrażnieniom, a także tworzeniu się na głowie łupieżu, czy ciemieniuchy.

super kosmetyk dla calej rodziny

bardzo fajny żel do kąpieli i do mycia, jest bardzo wydajny i robi fajna piankę :) Myje nim włosy syna i swoje, bo po ostatnich zakupach szamponu z Alltery, włosy zaczęły mi się bardzo przetłuszczać - po tym żelu problem zniknął.
Po kąpieli skóra dziecka jest świetnie nawilżona, tak, że oliwki używam sporadycznie. Bardzo polecam duże opakowanie z pompką - zakup na pół roku co najmniej ;)

Spełnia wszystkie obietnice producenta

Moje dziecko ma AZS dlatego jego skóra jest bardziej wymagająca. Wszystkie inne żele do mycia wypadają marnie na tle Momme. Najważniejsze jest dla mnie to, że wyleczył synka z ciemieniuchy, która pojawiała się podczas używania innych kosmetyków. Jak na żel do mycia jest drogi ale warty swojej ceny. Każdej mamie polecam z czystym sumieniem.

Żel do mycia nabrał znaczenia

Przy wyborze żelu zawsze kieruję się składem. Ważne, żeby przez te kilka minut kąpieli nie zdążył wysuszyć skóry i fajnie gdyby chronił ją przed tragiczną wodą w jakiej musimy się niestety kąpać.
Do tej pory był to zwykle Hipp i nadal go lubimy.
Żel do mycia od MomMe dostałam do testów i jak zobaczyłam żel to pomyślałam "fajnie", ale podjarałam się innym kosmetykiem.
I każde kolejne mycie małej otwierało mi oczy jak fajny jest ten kosmetyk. Co mnie najbardziej zaskoczyło to wydajność - używam go od ponad 2 miesięcy i jeszcze jest!
Fajnie pielęgnuję skórę, nie wysusza, nie podrażnia okolic intymnych. I jeszcze jedno - naprawdę nadaje się do mycia włosów, bo akurat z tym mieliśmy mały problem, bo skóra głowy często była przesuszona... Po problemie:)
Zapach ładny, bardzo delikatny, osobiście skakałabym z radości gdyby był mocniejszy (jak Magiczny Olejek), kąpiel to kąpiel, wszystko dozwolone, ma pachnieć, ma być fun! :D
Bezbarwny, nie pieni się jakoś bardzo ale dla mnie to ok.
Patrząc na wydajność, cena wydaję się rozsądna. (zrobiłam zapas na promocji 40% w SP więc bomba)
Ja mam ta małą pojemność w tubce, ale na szczęście są większe z pompką więc nie odejmuje *

Nasze serce zdobył! ;)

Żelu używamy do mycia całego ciała, także włosów. W obydwu rolach sprawdza się świetnie: dokładnie myje, łatwo się spłukuje nie wysusza skóry. Sprawia, że skóra po myciu jest gładka a włosi mięciutkie :)
Żel jest bezbarwny i bezzapachowy (dla mnie to duży plus). Kolejną zaletą produktu jest jego konsystencja - odpowiednio gęsta, bardzo wydajna.
Żałuję, że tak późno go odkryłam, ale cieszę się, że w końcu to nastąpiło, gorąco polecam ten produkt, jak dla mnie jest niezastąpiony. Obecnie nie wyobrażam sobie bez niego życia :)

Wspaniały produkt, pięknie pachnie, ładnie się pieni.

Nie uczula, pięknie pachnie, łatwo się rozprowadza, delikatnie się pieni. Jest idealny do mycia ciała i włosków malucha.
Jestem bardzo zadowolona. Skóra jest po nim nawilżona, ładnie pachnie, włoski czyściutkie i puszyste. Jest to mój numer 1.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Ulubieniec

Bezzpachowy i bezbarwny. Bardzo wydajny, ma się wrażenie, że się nie kończy.
Kupiony dla mojej malej córeczki, sama używam go do higieny intymniej, a jestem bardzo wymagająca dla tych kosmetyków, a ten żel jest naprawdę bardzo delikatny. Z tego co zauważyłam zapobiega też wysuszaniu skóry, bardzo dokładnie ją myje.

Obie jesteśmy z niego mega zadowolone

Świetny produkt

Bardzo dobry produkt. Żel jest bardzo delikatny, nie podrażnia skórki dziecka, pozostawia skórę nawilżoną, nie przesusza- co niestety zauważyłam przy używaniu drogeryjnych kosmetyków.
Na pewno kupię ponownie

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

ŚWIETNY DLA CAŁEJ RODZINY

Super produkt dla całej rodziny. Najpierw kupiłam go dla córy, która choruje na AZS i wszystkie mydła i szampony pogarszały tylko stan jej skóry. Teraz podkradamy go wszyscy :-)
Moja córcia ma po nim śliczne subtelnie pachnące włoski i co najważniejsze nic jej nie swędzi. Bardzo ładnie się rozczesują jak na w 100% naturalny skład ale wyczytałam na opakowaniu, że guma guar działa w tym wypadku jak naturalna odżywka.

Córcia kocha te opakowania, wierszyki i postaci, które może sobie pokolorować.

Osobiście używam go do demakijażu i higieny intymnej. Jest bardzo wydajny i trzeba się z tym oswoić na początku, bo niestety mamy skłonność do używania zbyt dużej ilości produktów. Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania po 150 ml zaczęłyśmy 4 :)