Inoar, Argan Oil, Shampoo (Szampon do włosów z olejkiem arganowym)

Inoar, Argan Oil, Shampoo (Szampon do włosów z olejkiem arganowym)

Szampon Inoar Argan Oil Shampoo głęboko nawilża oraz odżywia włosy bez obciążenia. Składnikiem odpowiedzialnym za wspaniałe efekty jest bogaty w witaminę E olejek arganowy, który eliminuje puszenie się włosów, dostarczając jednocześnie głębokiego nawilżenia.
Szampon Inoar Argan Oil Shampoo jest idealny dla wszystkich typów włosów.

Najlepszy ARGAN OIL DUO PACK !

Od ponad roku używam ARGAN OIL DUO PACK jak i szampon i odżywka są świetne włosy są w niebywale lepszej kondycji niż to było przed używaniem tego zestawu ! Włosy mega nawilżone a zarazem wg nie odciążone , nie mam problemu z łupieżem jak bywało przy stosowaniu innych produktów , można używać po keratynie ! czego chcieć więcej :)

must have każdej włosomaniaczki

Uwielbiam olejek arganowy, więc postanowiłam zaszaleć z szamponem, który w składzie również ma argan. I muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Włosy nabierają fajnej, delikatnej ciężkości- są subtelnie dociążone, dzięki czemu łatwiej się układają i wyglądają jakby było ich więcej. Bardzo mi to odpowiada, bo z natury mam dość delikatne włosy, podatne na nawet najmniejszy poryw wiatru. Ogólnie oceniam dobrze ten szampon. Dobrze się pieni, ma delikatny zapach, pogrubia strukturę włosów, dzięki czemu wyglądają lepiej.

Lubię go

Nie wiedzialam, ze mozna uzywac szamponu z olejkiem arganowym. I wlasciwie to bylam przekonana, ze to skonczy sie tlustymi splątanymi wlosami. Dlatego mile zaskoczyl mnie efekt w postaci ladnych, swiezych i miekkich wlosow. Uzywam od teraz regulaarnie i ogolnie wlosy wygladaja lepiej, porownujac kondycje po dotychczas stosowanych szamponach. Jest wydajny, wystarczy naprawde niewielka ilosc, zeby umyc nim wlosy.

bardzo przyjemny szampon

Wydawalo mi sie, ze olejki nadają sie do pielegnacji wlosow, ale nie w postaci dodatku do szamponu. bylam przekonana, ze wlosy po wysuszeniu będa lepkie i malo swieze- i sie pomylilam :D ten szampon ladnie je oczyszcza, nie podraznia. a olejek arganowy w skladzie- tylko poprawia ich wygląd. sa dzieki niemu bardziej miekkie i gladkie. zapach jest bardzo mily ( uzywam oleju arganowego czystego i zapach ma nie za specjalny..). a tutaj sa takie skladniki, ze daja sliczna nutę zapachową. wystarcza na baaaaaardzo dlugo, bo ma zbitą, gęstą konsystencje- w ten sposob bardzo mala jego ilosc wystarcza do mycia. na poczatku mylam wlosy niemalże codziennie, ale po regularnym uzywaniu tego szamponu- zdarza sie, ze myje czasem raz na 4 dni

Świetny

Po udanych przeżyciach z olejkiem postanowiłam zaryzykować i zakupić szampon. Zakupiłam więc w przedstawiciela szampon z odżywką. Pokładałam w nim wielkie nadzieje, że będę z niego tak samo zadowolona jak z olejku, bo sprawił, że moje włosy w końcu są jak włosy, a nie jak połamane suche siano.

Szampon jest bardzo gęsty i wystarczy dosłownie ilość orzecha laskowego, by spienić długie włosy i wyszorować skórę głowy. Ja osobiście myję dwa razy.

Szampon jest świetny. Kiedyś musiałam myć włosy codziennie, teraz mimo użycia olejku mogę ze spokojem nie myć włosów 3 dni, a i tak zostają świeże i miękkie, jak umyte przed kilkoma godzinami.
Wydaje mi się, że włosy są też zregenerowane, miękkie i nie puszą się :) Gdy wyschną same, bez suszarki wyglądają nawet lepiej niż z suszarką, ale to już kwestia indywidualna.
Szampon polecam dla każdego! :)