Floslek, Anti - Aging Kuracja Hialuronowa, Przeciwzmarszczkowa maseczka

Floslek, Anti - Aging Kuracja Hialuronowa, Przeciwzmarszczkowa maseczka

Floslek Anti - Aging Kuracja Hialuronowa przeciwzmarszczkowa maseczka odżywia, regeneruje i koi skórę. Drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy natychmiast wypełnia zmarszczki i bruzdy. Intensywnie nawilża, poprawia jędrność skóry (efekt liftingu). Olej arganowy uspokaja podrażnioną skórę, działa przeciwzapalnie, rewitalizuje, opóźnia procesy starzenia, poprawia elastyczność skóry oraz chroni przed przedwczesnym pojawieniem się zmarszczek. Olej makadamia to naturalny antyutleniacz, który uelastycznia i nawilża skórę, opóźnia proces starzenia, a kompleks naprawczy chroni przed czynnikami zewnętrznymi, w tym promieniami UV.
Efekt stosowania przeciwzmarszczkowej maseczki Floslek Anti - Aging Kuracja Hialuronowa: gładka, jędrna, odmłodzona skóra, o promiennym i zrelaksowanym wyglądzie.

Roluje się po czasie na twarzy, szyji, dekolcie

Rzeczywiście maseczka nawilżyła skórę . Nie narzekam na jej ilość bo dla mnie jedna saszetka to jest w sam raz albo za dużo. U mnie natomiast pojawiła się efkt rolowania maseczki na skórze . Dawno takiego efektu nie spotkała przynajmniej w postacie maseczki:( Tak w sumie to nie wiem co o tym myśleć. Producent napisał aby nadmiar maeczki wklepać ,tak robie , wysmarowuję ją na twarz,szyję dekolt. Wsmarowuję się dobrze,mam wrażenie , że się wchłania , a tu jednak po chwili roluje się wszędzie..:( Efekt rolowania niestety nie podoba mi się na tyle,że do maseczki nie wrócę choć konsystencja przyjemna kremowa, lekko wygładona cera po użyciu i widoczny efekt rozświetlenia jest.

Są lepsze.

Maseczki lubię i stosuję często. Z FlosLekiem wcześniej do czynienia miałam jedynie stosująch ich kremy pod oczy i chyba jednak przy nich zostanę. Maseczka zła nie jest, ale nie jest również szczególna. Znam wiele lepszych i w tej samej cenie.

Konsystencja: dość ciekawa, kremowo-żelowa, gęsta i dobrze trzyma się skóry, nie spływa. Szybko się wchłania i pozostawia na skórze tłusty film.

Zalety:
*całkiem nieźle nawilża skórę - właściwie nie potrzeba po użyciu stosować dodatkowego kremu nawilżającego
*widocznie poprawia koloryt - na drugi dzień po użyciu skóra jest promienna, świeża i wygląda zdrowo
*w składzie oliwa z oliwek, olejek makadamia, arganowy
*ładnie pachnie
*niska cena

Wady:
*pierwszy raz zdarzyło mi się, że jedna saszetka nie wystarcza do końca na jedno użycie - zazwyczaj było wręcz odwrotnie; ta maseczka jest mało wydajna
*nie do wrażliwej cery - czułam nieprzyjemne pieczenie w najdelikatniejszych miejscach na buzi (płatki nosa)

Wypróbowałam i więcej nie kupię. Maseczka działa, coś tam robi, ale jednak niczym mnie nie zaskoczyła. No i ta zaskakująco mała wydajność... no cóż, trochę szkoda.

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki