Nanshy, Angled Airbrush (Pędzel do podkładu)

Nanshy, Angled Airbrush (Pędzel do podkładu)

Pędzel Angled Airbrush FA01 firmy Nanshy jest przeznaczony do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Sprawdza się także przy kremowych i płynnych różach czy bronzerach. Włosie pędzla do podkładu Angled Airbrush wykonane jest z taklonu. Drewniana rękojeść pokryta kilkoma warstwami lakieru oraz warstwą perłową.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

pędzel do podkładu

Jest to produkt godny polecenia.Pędzel świetnie sprawdza się każdego dnia.Jego włosie jest miękkie oraz syntetyczne.Wygląd również jemu popłaca.Ma piękną grawerowaną skuwkę.

Idealny do konturowania!

Pędzel otrzymałam w ramach testu i od razu skradł moje serce. Może konkrety!

Plusy:
* pędzel wykonany jest z wysokiej jakości włosia syntetycznego
* solidne wykonanie, przez co nie mam wrażenia, że rozpadnie się po kilku myciach
* nie chłonie dużej ilości produktu
* bardzo delikatny i miękki
* kształt pędzla pozwala na precyzyjną aplikację
* ma wiele zastosowań, zarówno do pokładu płynnego, jak i do produktów sypkich tj.: puder, bronzer, rozświetlacz czy róż
* dobrze się myje
* dostępny, można go zamówić w wielu polskich sklepach internetowych
* cena adekwatna do typu i jakości pędzla

Wady
* brak

Unikatowy kształt i miękkość

Jestem kompletnie oczarowana tym właśnie pędzelkiem od Nanshy!

Włosie jest bardzo przyjemnie mięciutkie, pędzel jest duży i zbity, dzięki czemu podkład idealnie i szybko rozprowadza się po całej twarzy.

Niestandardowy kształt pędzla świetnie sprawdzi się nie tylko w dotarciu do np. płatków nosa, czy pod oczy, ale również do konturowania twarzy. Ja jednak pokochałam go właśnie do wszelkiego rodzaju podkładów: tych mocno lejących i tych bardziej przypominających mus.

Nie dość, że jest bardzo przydatny i to mój ulubiony pomocnik do nakładania podkładu, to również jest starannie wykonany. Dobrej jakości miękkie włosie łatwo się pierze i szybko schnie, piękna perłowa rączka i skuwka z grawerem firmy to dodatkowe atuty tego pędzla.

Zalety:
+ nieszablonowy kształt pozwala idealnie rozprowadzić podkład po całej twarzy
+ dobry również do konturowania
+ dobrze się pierze i szybko schnie
+duża powierzchnia
+ bardzo miękki, ale mocno zbity (idealny do każdego rodzaju podkładu)
+ śliczny i solidnie wykonany
+ cena adekwatna do jakości

Wady:
- dostępny tylko w drogeriach internetowych (na razie)

Angled Airbrush od Nanshy jest świetny i zasługuje na miano KWC, przez co zdetronizował mój dotychczas ulubiony Hakuro H50s.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel w trakcie

:-) :-) :-)

Macie rację moje poprzednie recenzentki. Jest jedyny w swoim rodzaju. Mięciutki, świetny. no brak słów żeby o nim opowiedzieć. Po prostu trzeba go mieć hahahaha. Ja go mam i jestem zadowolona w 100 %

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Rewelacyjny pędzel, mam też inne tej samej firmy.

Otrzymałam zestaw pędzli Nanshy w prezencie gwiazdkowym i jestem nimi zauroczona, +mięciutkie, jedwabiste włosie, +bardzo ważne dla mnie jest, że nie cierpią zwierzęta, +świetnie rozprowadza kosmetyk, którego używam +doskonale się prezentuje, +perfekcyjnie wykonany, nie mogę dać żadnego minusa, bo po prostu ten produkt nie ma minusów

Ilość zużytych opakowań: zestaw w którym jest w/w pędzel

cudne włosie, precyzyjne wykonanie

Pędzel jest sam w sobie doskonały. Kupiłam go gdyż nie mam ściętego pędzla do nakładania fluidu.
Okazuję się, iż jest to świetne rozwiązanie! Dociera on swym końcem do najmniejszych zakamarków na twarzy:)

Świetnie nadaję się także do modelowania/konturowania. Mi osobiście bardzo przypadł do gustu.

+ miękkie włosie
+ mocno zbite włosie
+ precyzyjny, równo przycięte włosie
+ piękna rączka
+ skuwka absolutnie rewelacyjna, bardzo błyszcząca się z logo firmy co wygląda znakomicie
+ cena

Nie znam minusów tego pędzla. Polecam, nie wiadomo który kolor wybrać, czy czarny, czy biały, bo oba prezentują się wyjątkowo:)

Używam tego produktu od: od 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: zestaw