Colway, Collagen Native Gold (Kolagen ze złotem koloidalnym)

Colway, Collagen Native Gold (Kolagen ze złotem koloidalnym)

Colway Collagen Native Gold to kolagen wzbogacony o substancje o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, przeciwdrobno - ustrojowych, przeciwgrzybicznych i naprawczych. Wykazuje działanie przeciwstarzeniowe. Kolagen ze złotem koloidalnym Colway Collagen Native Gold przeznaczony dla osób, które mają skórę problematyczną, nadwrażliwą, skłonną do przebarwień, borykającą się z liszajami, wypryskami. Zastosowane złoto koloidalne w synergii z peptydami kolagenu działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymianę mikroelementów, stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Zapobiega przebarwieniom, oddziałuje kojąco, antybakteryjnie, biostymulująco. Laktoferyna nadająca żelowi kolagenowemu lekki różowy odcień, to bioaktywne białko, działające przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo.

Nie polecam!!!

Pozytywne opinie są chyba pisane wyłącznie przez konsultantki tej firmy... Żel kupiłam za namową jednej z nich bo borykam się z skórą tłustą i trądzikową. Powiedziano mi ż e trzeba go wmasować w wilgotną twarz tak więc robiłam lecz po wyschnięciu robi się skorupa którą trzeba zmyć bo nie wyobrażam sobie jak można tak chodzić więc nie wiem jak można pisać że nadaje się pod makijaż.... Raczej traktuje go jako maseczkę. Przez pierwsze 2 tygodnie miałam prawdziwy wysyp pryszczy po czym konsultantka doradziła że tak powinno być bo skóra się oczyszcza, ok kolejne 2 i zero efektu... Za tyle kasy można zainwestować w lepszy krem który spełniał by chociażby funkcję kremu a trądzik najlepiej leczyć u dermatologa bo to tylko naciąganie ludzi. O wiele bardziej wolę krem z Vichy do skóry z niedoskonałościami i kosztuje ok 60 zł i można dostać próbkę przed zakupem

Ten produkt uratował mają skóre!

Po porodzie - zmiany hormonalne stan mojej skóry pogorszyła się do tego stopnia, że nie byłam w stanie sobie z nią poradzić (trądzik) Nie pomogła wizyta u dermatologa i kosmetyczki...Byłam załamana. Przypadokowo natrafiłam.na ten produkt i juz sie z nim nie pożegnam :-) Jak dla mnie rewelacja!!! Dzięki jego skuteczność, która przetestowalam na sobie oraz moich bliskich zostałam partnerem firmy Colway. Polecam!
izajaniszewska.colwayinternational.com

polecam

Kosmetyczna perełka. Stosowałam, dopóki nie przeszłam na wegetarianizm. Byłam zachwycona :-)

Plusy:
- Nie mam jeszcze większych zmarszczek, aczkolwiek czułam, że skóra staje się napięta i wygładzona.
- Daje niesamowite ukojenie, przynosi ulgę skórze
- Stosowałam nie tylko na twarz, ale również na nogi. Walczyłam z drobnymi bliznami i widać było ogromną różnicę już po miesiącu stosowania.
- Kolagen nie podrażniał mi skóry
- Godny polecenia skład (z
- Przyjemna żelowa konsystencja
- Zmniejsza pory
- Pomaga w walce z trądzikiem
- Doskonale się wchłania
- Nadaje się pod makijaż! :-) i pod każdy krem
- Dobry DLA KAŻDEGO TYPU SKÓRY

Minusy:
- Cena - 50ml/259 zł, niestety - nie zawsze każdy może sobie na niego pozwolić. Dużo taniej mogą go kupić konsultantki Colway
- Produkt nieodpowiedni dla wegan i wegetarian. Kolagen ze skór rybich. No cóż, nie jest to jego winą ;-) Szukam aktualnie kosmetyków o podobnym działaniu, które nie są pochodzenia zwierzęcego

Najlepszy preparat na rynku.

Byłam sceptyczny na początku jak większość ludzi oczekiwałam erekcję po kilku zastosowaniach. Na efekty trzeba było jednak dłużej poczekać. Kupiłam go aby zlikwidować duże zapalenie skóry które było efektem trądziku. Udało się właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne ten preparat rzeczywiście posiada.
Początkowo zniechęca duża cena ale można zakupić go taniej loguje się w sklepie. I zdziwiło mnie to że przy codziennym stosowaniu preparat wystarczył mi aż na 6 miesięcy.
Zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk z którym się nie rozstaje.