Colway, Collagen Lip Care (Serum kolagenowe do ust)

Colway, Collagen Lip Care (Serum kolagenowe do ust)

Pojemność 3 szt

Nawilżone i miękkie usta to potrzeba wielu z nas. Suche, klimatyzowane powietrze, wiatr, mocne słońce, mróz narażają je na przesuszenie, podrażnienie i pękanie. Kolagen i elastyna zawarte w serum Collagen Lip Care Colway napinają, nawilżają i regenerują przesuszony naskórek ust. Naturalne oleje, arganowy i jojoba, wygładzają i ujędrniają skórę, chroniąc ją jednocześnie przed procesami starzenia. Całości pielęgnacji dopełniają witaminy, których działanie jest szeroko cenione w kosmetyce. Colway Collagen Lip Care to bogate serum zapewniające kompleksową, całoroczną pielęgnację. Jest bezbarwna i bezwonna. Dla każdego.

Cena: 49zł / 3szt.

Ideał

Najlepsza pomadka ochronna jaką do tej pory miałam. Nawilża, chroni i świetnie się rozprowadza, wystarczy jedno pociągnięcie. Pomadka jest bardzo lekka, bezwonna i bezbarwna. Ideał nie tylko na zimę, ale na każdą porę roku.

Nie ma sobie rownych

Colway to zdecydowanie najlepsza pomadka ochronna jaka trafila w moje rece- po prostu nie ma sobie rownych. Jest miekka i delikatna w uzyciu, swietnie sie rozprowadza, nie zbiera sie w kacikach ust i przede wszystkim GENIALNIE nawilza. Wyprobowalam mnostwo tego typu produktow, ale mowiac szczerze w ogole nie ma sensu ich porownywac z tym balsamem. Produkt wart swojej ceny. Niezbednik na wszystkie pory roku. Warto wspomniec ze pomadka jest bardzo wydajna, przy codziennym stosowaniu co wieczor starczyla mi na ok rok.

Działa cuda!

Najlepsza pomadka jaka wpadła w moje ręce! Przynosi natychmiastową ulgę spierzchniętym i suchym ustom. Doskonale nawilża i chroni. Jest bezzapachowa. Nadaje fajny połysk. Zdecydowanie mój ulubieniec . :)

bardzo dobry produkt

Jestem uzależniona od pomadki do ust, nie wyobrażam sobie życia bez niej. Ale moje usta już sa tak wymagające ze byle jaki produkt ich nie zadowoli i naprawde dobrych pomadek do ust mogę wymienic zaledwie kilka. Pomadka colway do nich należy - rewelacyjny produkt, dobre nawilżenie na długo, szybko radzi sobie ze spierzchniętymi ustami. POLECAM.

Intensywnie nailzająca pomadka

Zaskakujące w tej pomadce jest to że nie zostawia na ustach tłustej grubej warstwy wazeliny. Po posmarowaniu pomadka bardzo szybko się wchłania pozostawiając miękkie, delikatne, idealnie nawilżone usta.

Przyznam się jeszcze do innego zastosowania tego produktu. Idealnie mi się sprawdził podczas kataru. Z racji dużych otarć poprzez częste wycieranie nosa. Byłam zachwycona efektem. Podrażniona skóra przestaje bardzo szybko piec i boleć, praktycznie zaraz po posmarowaniu.

Opakowanie zawiera 3 sztuki. Zapewne zastanawiacie się, po co Wam aż 3 sztuki. Gwarantuje że jak tylko staniecie się szczęśliwymi posiadaczami tych pomadek ochronnych, będziecie je mieć w każdej torebce i kieszeni :)

Można je nabyć w sklepie internetowym:

Super!

Opakowanie pomadki jest klasyczne — wysuwany sztyft. Pomadka sprawdziła się w pielęgnacji spierzchniętych ust (usta szybko wróciły do normalnego stanu). Produkt aplikuje się łatwo, co jest zasługą konsystencji. Jest na tyle miękki, żeby bez wysiłku rozprowadzić go na ustach i na tyle twardy, żeby nie łamał się i zniekształcał. Pomadka ładnie nawilża, regeneruje i odżywia. Pozostawia na ustach delikatną warstwę, która długo się utrzymuje. Dzięki temu produkt jest wydajny — nie trzeba go często stosować. Wiele tradycyjnych pomadek nie radziło sobie z problemem suchych, spierzchniętych ust. Usta takie szybko wpijały pomadkę i trzeba było ciągle je nawilżać. Tutaj tego problemu nie ma.