Mokosh Cosmetics, Sól `Pomarańcza z cynamonem`

Mokosh Cosmetics, Sól `Pomarańcza z cynamonem`

Regenerująca sól jodowo - bromowa o aromacie pomarańczy z cynamonem Mokosh Cosmetics pobudza zmysły, odpręża i relaksuje. Zawiera kompleks biopierwiastków, który odżywia skórę, opóźnia procesy starzenia i działa detoksykująco. Apetycznie i słodko pachnąca sól zamieni zwykłą kąpiel w niezwykły domowy rytuał.
Działanie soli pomarańczowej z cynamonem Mokosh Cosmetics:
- regeneruje po wysiłku fizycznym,
- wygładza i napina skórę,
- opóźnia procesy starzenia się skóry,
- dodaje energii,
- relaksuje.

Rozpieściłam się.

Jeśli miałabym wybrać wannę czy prysznic, bez wahania wybrałabym to pierwsze. Pod prysznicem nie wygrzeję się w pianie, nie dorzucę kostki musującej, ani nie przejrzę gazety.

Często kupuję sole do kąpieli, od czasu do czasu pozwalając sobie na te droższe.

Plusy:
+ skład
+ świąteczny, pomarańczowo- cynamonowy zapach
+ zmiękcza wodę
+ skóra po kąpieli jest miękka, gładka, przyjemna
+ nie jest gruboziarnista, można użyć jako peeling
+ ni e rysuje powierzchni ;)

Minus:
- cena
- trudna dostępność
- zapach dość szybko się ulatnia

Używałam jej oszczędną ręką. Starczyła mi na 10 kąpieli, gdybym miała pewnie na połowę mniej.

Piękny zapach żurawiny

Sól Żurawina - Mokosh

Żurawina jest cennym źródłem naturalnych minerałów i soli. Często stosowana jest jako środek przeciwzapalny, a sok z jej owoców ma działanie podobne do czerwonego wina – neutralizuje wolne rodniki.Kąpiel w nich oczyści Twoją skórę z toksyn i przywróci równowagę.

Zastosowanie : Ciało ( kąpiel ), Twarz ( peeling )

Więcej na : www.kingtemptations.blogspot.com

Używam tego produktu od: Luty 2016
Ilość zużytych opakowań: Jedno 600 ml

Godna polecenia

Produkty mokosh mają piękne opakowanie, skromne i poręczne - to mi się podoba. Sól ma piękny i dość intensywny zapach, po wsypaniu do wanny czy miski unosi się w powietrzu przez jakiś czas. Ogólnie forma soli jest zbita i ciężko się ja wydobywa przez dość mały jak na tego typu produkt otwór (za to odjęłam pół gwiazdki). Po kąpieli skóra jest nawilżona, nie potrzeba używać balsamu. Dodatkowo można jej użyć do zrobienia peelingu - sprawdzi się bardzo fajnie, choć nie jest to mocny zdzierak.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

produkt bardzo dobry, godny polecenia

Regenerującą sól jodowo-bromowa o aromacie pomarańczy z cynamonem firmy Mokosh znajduje się w zwykłym, klasycznym 600 g pojemniczku. Na tle innych produktów przeznaczonych do pielęgnacji ciała wyróżnia się niezwykle intensywnym zapachem, który na długo unosi się w łazience.

Jodowo-bromowo sól marki Mokosh wykorzystuje jako peeling do ciała. Do kilku gram soli dolewam wybrany olejek, do tego kilka kropel olejku arganowego tej samej marki. Mieszam i nakładam na skórę. Preferuje dość gęstą konsystencję, dlatego olejek bazowy dolewam w minimalnej ilości.

Jedynym minusem tego produktu jest cena, koszt opakowania to około 27 zł.

Regenerująca sól jodowo-bromowa o aromacie pomarańczy z cynamonem marki Mokosh stała się absolutnym hitem w pielęgnacji mojego ciała. Jest to kosmetyk godny polecenia i wypróbowania.

Dobra, ale szukam czegoś innego

Plusy:
- Wielozadaniowość, sól można wykorzystać jako tradycyjny produkt do kąpieli lub w połączeniu z olejkiem bazowym jako peeling. Wystarczy połączyć produkty ze sobą, wymieszać i gotowe.
- Działanie, jako zwolenniczka szybkich rozwiązań wolę prysznic, dlatego częściej używam jej jako peeling. Tak przygotowana mieszanka będzie odpowiednia dla osób o delikatnej skórze. Jeśli ktoś lubi mocne zdzieraki musi się wspomóc rękawicą peelingującą.
- Skład, sól oparta jest o naturalne składniki, chociaż ja bym wyrzuciła alkohol.
- Zapach, przyjemny, intensywny, wyczuwalny podczas całej kąpieli.
- Nie robi piany, co potwierdza naturalny skład.
- Opakowanie, zamówienie otrzymujemy w ozdobnym kartonie przewiązanym wstążką.

Minusy:
- Konsystencja, sól jest na tyle zbita, że ciężko wydobyć ją z opakowania, zawsze wysypuje się jej za mało albo za dużo.
- Cena, 24,90 zł / 600 g
- Wydajność, producent zaleca użyć 100 g na każdą kąpiel
- Dostępność, wyłącznie na stronie www.mokosh.pl/

Produkt jest bardzo fajny, ale nie stał się moim ulubieńcem w tej kategorii.

Nie mam wanny, więc sól służyła mi do zabiegów stóp i zrobienia peelingu. Moja sól jest dość zbita i miałam problem z wsypaniem odpowiedniej ilości. Ciągle było jej za dużo lub za mało. Sam zapach bardzo mi odpowiadał, jednak nie czułam go zbyt długo po rozpuszczeniu. Możliwe, że w wannie zapach będzie dłużej wyczuwalny i intensywniejszy.
Soli można także użyć jako peelingu. Ja bardzo lubię mocne zdzieraki i niestety trochę się rozczarowałam. Mimo wszystko, jeśli komuś odpowiadają delikatne peelingi, będzie zadowolony.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze opakowanie

Regenerujący relaks w świetnym wydaniu

Sól jodowo - bromowa powstała w 100 % z naturalnych składników o najwyższej jakości surowców. Działanie soli:
-regeneruje po wysiłku fizycznym,
-wygładza i napina skórę,
-opóźnia procesy starzenia się skóry ,
-dodaje energii,
-relaksuje. Sól ma ładny zapach pomarańczy i cynamonu. Duży słoik wystarcza na długi czas. Produkt został zalakowany, dając nam gwarancję, że nie był wcześniej otwierany. Sól do kąpieli połączona z olejkiem, posłużyć nam może jako peeling do ciała. Czyli coś na zasadzie 2+1. W domowym zaciszu możemy przygotować peeling, decydując o jego konsystencji. To ważne dla osób, które mają delikatną skórę i nie lubią gruboziarnistych konsystencji oraz dla osób lubiących "zdzieraki". Regenerująca jodowo - bromowa sól świetnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji.
cena: 24.90 / 600 g

Ilość zużytych opakowań: 1 (600g)

Świetna :)

Świetny produkt, który oprócz genialnego zapachu posiada także wiele innych, korzystnych dla naszego ciała właściwości. Przede wszystkim doskonale regeneruje naszą skórę, która jest podrażniona lub posiada różne zmiany dermatologiczne takie jak AZS czy łuszczyca. Po kilkutygodniowej kuracji tą solą można zauważyć, że wszelkie podrażnienia są zminimalizowane i wyciszone. Na pewno z chęcią kupię ją ponownie, bo jest to naprawdę dobry produkt, którego cena jest niezwykle przystępna.

Przepiękny zapach! Cudny produkt

Produkt o nieziemskim zapachu - połączenie pomarańczy i cynamonu. Sprawia, że kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością. Relaksuje, odpręża.
Zapach w łazience utrzymuje się bardzo długo!
Można stosować jako peeling - choć grubość soli określiłabym jako średnią.