Rimmel, Lasting Finish, Primer (Baza przedłużająca trwałość makijażu)

Rimmel, Lasting Finish, Primer (Baza przedłużająca trwałość makijażu)

Baza przedłużająca trwałość makijażu Rimmel Lasting Finish Primer nawet do 8 godzin. Lekka formuła nie obciąża skóry, a dzięki zawartości witaminy E pielęgnuje ją, nadając uczucie komfortu. Zmniejsza widoczność porów i wyrównuje koloryt cery.

Jedna z lepszych drogeryjnych baz

Każda cera jest inna i inne produkty będą jej sprzymierzeńcem moim na pewno jest ta baza :) Na prawdę przedłuża makijaż, wszystko zależy od używanych przez nas kosmetyków ale wraz z tą bazą mój glam look wytrwał mi całe wesele od 17 do 6 rano :) z jednym przypudrowaniem w nocy

Nic nie robi

Nie zauważyłam u niej żadnego działania, żadnego. Nie wygładza porów i nie przedłuża trwałości makijażu. Świecę się po niej tak jak zawsze. Fluidy nie trzymają się na niej lepiej niż bez niej, więc właściwie na co mi ona? Co do zapychania to nie wiem, bo wystraszona plotkami na ten temat używam jej co trzeci dzień i na razie nic się nie dzieje. . Szczerze to wolę już dobry krem nawilżający pod podkład niż to coś. Podoba mi się tylko konsystencja i tubka i za nie daje gwiazdkę.

zapycha...

była to moja pierwsza baza pod makijaż i nie wiedziałam jeszcze dokładnie czego mam oczekiwać od takiego produktu, ma dziwną tłusto-sylikonową konsystencje, która ma za zadanie wygładzać skórę, lecz zauważyłam że przez nią mój podkład zaczyna się ślizgać po twarzy i tworzyć smugi, baza ma dziwny chemiczny zapach i niestety totalnie mnie zapycha

Całkiem dobra baza

Moim zdaniem jest to dobra baza pod lekki makijaż, w dobrej cenie w porównaniu do wydajności. Nie wiem jak sprawdza się z podkładami, ale ja jako osoba, która nakłada tylko korektor i puder jestem zadowolona. Jest to moja pierwsza baza jakiej kiedykolwiek używałam, więc nie mam tutaj żadnego porównania do innych baz. Ogólnie nie zauważyłam żadnych wad, ale raczej nie kupię ponownie, ponieważ chcę próbować inne kosmetyki tego typu.

Przeciętna baza

Baza ma białą konsystencję i przypomina krem. Zapach jest raczej przyjemny a sam produkt łatwo się rozprowadza. Niestety nie zauważyłam, żeby w jakimś stopniu przedłużyła trwałość podkładu. Jednak lubiłam ją stosować zamiennie zamiast kremu, gdyż podkład fajnie się potem rozprowadzał.

Ot kolejna warstwa na twarz

Nie wygładza, nie utrwala specjalnie trwałości podkładu (no chyba że to już wina podkładu (Rimmela), który jest bublem?).
Po co więc nakładać kolejną warstwę?

Taka sobie ...

Marka Rimmel jest jedną z moich ulubionych drogeryjnych marek kosmetycznych - i jak każda marka ma w swoim asortymencie perełki i buble. Bazę pod makijaż niestety ale muszę zaliczyć do tych drugich :(

Produkt znajduje się w estetycznej, wygodnej w użyciu tubce; ma gęstą, białą konsystencję; subtelny (prawie niewyczuwalny zapach), w miarę dobrze rozprowadza się na skórze i tu zaczynają się pierwsze problemy z bazą - a mianowicie bardzo długo się wchłania. Cera po użyciu jest przyjemnie nawilżona, mięciutka i wygładzona (szkoda, że widoczność porów się nie zmniejszyła).
Co do aplikacji podkładów - to tutaj muszę zgodzić się z opinią większości dziewczyn, że baza nie współgra dobrze z każdym podkładem (trzeba kombinować), więc jeżeli szukacie bazy uniwersalnej to zdecydowanie odradzam...
U mnie najlepiej wyglądają nałożone na niej podkłady matujące, zastygające, użycie lżejszych podkładów zawsze kończyło się tym samym - cera po godzinie świeciła się jak po kilkunastu dobrych godzinach, podkład spływał przez co reszta kosmetyków (bronzer, róż) również nie wyglądała zbyt dobrze. Wracając do podkładów matujących - to nałożone na tę bazę wyglądały bardzo ładnie, dobrze się rozprowadzały nie tworzyły plam ale przy baza przedłużyła ich trwałość - no tego to bym nie powiedziała...
Produkt nie zapycha, nie podrażnia, podejrzewam, że zdecydowanie lepiej sprawdzi się u osób z cerą normalną i suchą niż taką jak moja czyli przetłuszczającą się.

Czy polecam? Raczej nie na rynku dostępnych jest wiele lepszych i tańszych baz pod makijaż niż ta...

dobry pod odpowiedni podkład

Baza jest rewelacyjna ale nie do każdego podkładu. świetnie wygląda z Rimmel Breathable czy catrice HD lub Bell illumi natomiast nie polubiła się z Inglotem który spływał mi z twarzy. Jak nałoży się go odpowiednio niedużą ilośc to pięknie wygładza cerę i podkład dłużej wygląda świeżo i nie wymaga poprawek.

Trochę rozczarowanie.

Ogółem jestem zadowolona z kosmetyków tej firmy, więc bez większego zastanowienia podczas promocji wpadł mi do głowy pomysł, aby przetestować bezę. I to nie był jeden z tych dobrych pomysłów.

Opakowanie - prosta tubka, całkiem ładna wizualnie, miękka więc i wygodnie się z niej korzysta, tu jest okej, nie mam jej nic do zarzucenia.

Konsystencja - kremowa, dosyć ciężko się wchłania i średnio rozprowadza, mam wrażenie że nie do końca zastyga, mało przyjemna jednak podkład się na niej nie roluje.

Efekty - oczekiwałam wygładzenia i przedłużenia trwałości, jednak moje oczekiwania się nie sprawdziły, bo baza nie spełniła żadnego. Plus za to, ze lekko nawilża, tego się nie spodziewałam i tu mnie przyjemnie zaskoczyła. Jednak od tego mam kremy i nie muszę na nie dodatkowo nakładać bazy. Nie przedłuża trwałości makijażu i nie wygładza skóry, mam wrażenie że sama się wpycha w załamania i podkreśla pory i niedoskonałości, więc ja w niej nie potrafię doszukać się wiekszych plusów.

Cena / dostępność - tu jedno i drugie na plus, niestety na nic się te plusy nie zdają, bo produkt się nie sprawdził, a szkoda.

+/-

Nie zauważyłam, aby dzięki tej bazie faktycznie makijaż utrzymywał się dłużej. Jest to baza jakby kremowa, więc może po prostu jedynie nawilża twarz .

Mocno przeciętna baza.

Jest to moja pierwsza baza pod makijaż w życiu ale nie był to zbyt udany wybór.... Baza o konsystencji i kolorze kremu Nivea, minimalnie zbyt tępa . Zapach bardzo delikatny, raczej przyjemny. Nie zauważyłam żeby przedłużała trwałość podkładu. Jedyny plus stosowania to to, że zauważyłam delikatne rozjaśnienie zbyt ciemnego podkładu. Na szczęście kupiona na promocji w Rossmanie więc nie zapłaciłam dużo. Ogólnie nie polecam.

U mnie się sprawdza

Kupiłam tą bazę z polecenia koleżanki i akurat mi podpasowała. Ale nie z każdym podkładem dobrze współpracuje. Pod Catrice hd liquid coverage jest świetny a z inglotem się nie polubił. Ogólnie na plus!