Resibo, Krem pod oczy

Resibo, Krem pod oczy

Krem pod oczy Resibo polecany jest dla każdego, kto chce z efektywnie walczyć ze zmarszczkami i uzyskać rozświetlone, wypoczęte spojrzenie. Jest bardzo lekki, dzięki czemu sprawdza się pod makijażem i ma wszechstronne działanie:
- Nawilża - skóra pod oczami nie posiada gruczołów łojowych, jest pierwszym miejscem, na którym tworzą się zmarszczki. W kremie pod oczy Resibo znajduje się 15 składników, które wpływają na odpowiedni poziom nawilżenia skóry, m.in. olej arganowy, sezamowy czy wyciąg z korzenia rabarbaru.
- Wypycha zmarszczki od środka - dzięki ekstraktowi z żywicy indyjskiego drzewa Commiphora Mukul.
- Redukuje cienie i obrzęki poprzez usprawnienie krążenia - dzięki wyciągowi z ruszczyka kolczastego i kofeinie. Natomiast ekstrakt ze skórki cytrynowej ma działanie udrażniające i przeciwobrzękowe – wzmacnia naczynia krwionośne i wspomaga ich przepuszczalność.

Mocno średni

Do zakupu skłonił mnie skład i recenzje w internecie. Krem ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, ładnie pachnie, nieźle nawilża. Ma śliczne, ale niepraktyczne opakowanie (mały krem z pompką - końcówki kremu nie da się wydostać, a pojedyncze naciśnięcie pompki wypuszcza za dużo kremu). Niestety, poza delikatnym nawilżeniem nie spełnia oczekiwań. Dodatkowo może wywołać lekką alergię (zaczerwienienie pod oczami, które schodzi po około 30 minutach).
Podsumowując, efekty nie są warte ceny.

Średniak

Krem używam od jakiegoś czasu, oczekiwałam od niego przede wszystkim dobrego nawilżenia i zminimalizowania sińców pod oczami.
Sama cena nie jest mała, ale czy na pewno adekwatna co do jakości.
Szybko się wchłania, skóra pod oczami jest nawilżona i idealnie zgrywa się z korektorem pod oczy, czyli np nie powoduje jego rolowania się.
Nie widzę jednak, aby zmniejszał zmarszczki, czy likwidował sińce ( one jak były tak są i to nie małe).
Opakowanie ok, choć po co aż tyle obudowy na tak małą ilość kremu.
Uważam, że na rynku jest wiele innych tańszych kremów, które będą dawać taki sam efekt i już raczej po niego nie sięgnę.

Najlepszy produkt Resibo wraz z serum

Bardzo dobry i treściwy krem. Przy regularnym stosowaniu naprawdę poprawia kondycję okolic oczu i niweluje worki pod oczami. Wydajny, wystarczy dosłownie 1/3 pompki, by posmarować okolice pod oczami. Opakowanie typu air-less bardzo funkcjonalne, szata graficzna też bardzo ok.

Jak za tą cenę to bez szału

Jak na krem z tak dobrym składem nie jest zły, ale nie za tą cenę.

Zalety:
- naturalny skład
-firma nie testuje na zwierzętach
-polski kosmetyk
-design
-filozofia marki
-nawilża
-pompka

Wady:
- przeciętne nawilżenie
-brak zauważalnego odżywienia

Za tą cenę można upolować zdecydowanie lepszy kosmetyk pod oczy!

Uczulenie gratis

Napiszę krótko - strata pieniędzy. Nie rozumiem tak intensywnego perfumowania kremu na najbardziej wrażliwy obszar twarzy. Zaryzykowałam zakup i żałuję, bo krem wywołuje u mnie czerwone plamy, czego nie robiły wcześniej testowane kosmetyki ( nie mam super wrażliwej i wymagającej cery ). Jedyne czego od niego chciałam to nawilżenie i dobry podkład pod makijaż. Nawilża średnio, makijaż nakłada się za to bardzo ładnie, ale to za mało żebym chciała go dalej używać.

krem pod oczy

Używam kremu od ponad dwóch miesięcy codziennie rano i wieczorem. Krem jest naprawę super. Bardzo go lubię za nawilżenie okolicy oka bo poza tym nie robi nic innego. Nie niweluje żadnych cieni pod oczami co jest opisane na opakowaniu jako wynik stosowania. W sumie podeszłam do tego dosyć sceptycznie i się nie zawiodłam. Cienie jak miałam pod oczami tak ze mną pozostały. Krem jest naprawdę bardzo fajny lekki do codziennej pielęgnacji, szybko się wchłania, wygodne opakowanie, z pompką bardzo lubię takie opakowania uważam, że są higieniczne nie pakuje się brudnych paluchów do kremu. Polecam. Natomiast czy zakupię kolejne opakowanie sądzę, że nie jest wart aż takiej kwoty. No ale same naturalne składniki..... Wasz wybór :)

Totalne dno

Nie wiem dlaczego moja ostatnia opinia została usunięta - otóż powtarzam, mam wszystkie kosmetyki resibo (ot,magia reklamy) i mogę stwierdzić, że poza dobra reklamą te kosmetyki nie robią nic. Krem pod oczy- praktycznie zerowe nawilżenie, nie mówiąc już o jakiś innych funkcjach.

Fajny, lekki krem pod oczy

Krem jest bardzo ok. Dobrze nawilża okolicę pod oczami a na tym mi bardzo zależało. Jest mega wydajny, na jedną aplikację wystarcza dosłownie pól pompki. Świetne jest to , że jest w opakowaniu airless, dzięki czemu do kremi nie dostają się zanieczyszczenia z zewnątrz. Jeśli chodzi o jakieś wygładzanie zmarszczzek, to spektakularnych fektów nie zauważyłam, ale za to nawilżenie 100% moich oczekiwań. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z kremu.

zupełnie bez szału

Używałam kremu od maja, zupełnie nic "nie robi". Lekko nawilżający - ale efekt jest krótkotrwały, ładnie pachnie i tyle, nic specjalnego, przy tej cenie to wielkie rozczarowanie.
Kupiłam w zestawie z serum i kremem odżywczym, po kilku miesiącach zero efektu.

Bye Bye sińce pod oczami.. Oby już na zawsze!!

Dla mnie krem pod oczy hit!! Fakt faktem, że trochę trwało zanim wyrobiłam sobie nawyk regularnego stosowania (z czym mam odwieczny problem, i zawsze później czekam na efekty których nie ma:(). Do niedawna największe zmartwienie dla mnie to było znalezienie korektora który te moje "kratery"- jak to je nazywam- zlikwiduje, a teraz dzięki temu kremikowi już nie są tak widoczne:)) Niestety przy rocznym dziecku czasami nie ma możliwości się wyspać, rano zdarzyło mi się wyglądać jakbym miała opuchlizne. Teraz skóra mam wrażenie jest rozjaśniona w tych okolicach i bardziej napięta. No i już mała kropelka mi wystarczy pod oczy, ale musiałam ta ilość sama wymierzyć, bo na początku zdecydowanie za dużo używałam. Mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej!!

Marketing szeptany nie wystarczy, trzeba jeszcze skomponować dobry kosmetyk!

Resibo jest jednym z najbardziej nachalnych spamerów w tym katalogu. Nic dziwnego, że postanowiłam sprawdzić co faktycznie stoi za zalewem indukowanych recenzji i kremem za cenę złota.
Otóż NIC!
Jedyny efekt, to zaledwie poprawne nawilżenie. Nic poza tym. Nie spełnia ŻADNYCH obietnic producentek.
"Wypycha zmarszczki od środka (...) redukuje cienie"? Na jedne i na drugie nie wywarł kompletnie żadnego wpływu.
"Zapach"? Jakieś nieokreślone owoce z nutą zjełczałego PRL-owskiego kremu.
"Redukuje obrzęki "? To było najlepsze! Nigdy nie miałam z nimi problemów i dopiero z tym kremem zobaczyłam, co to znaczy budzić się z workami pod oczami. Może to ma być to "wypychanie zmarszczek od środka"? ;->
Nie jest wart nawet ułamka swojej ceny i swojej sławy, a Resibo jest kolejną obok Clochee marketingową hydrą, jadącą na rozdawnictwie kosmetyków blogerko-celebrytkom.

nic specjalnego

ładnie pachnie, dobrze się wchłania i chyba dobrze nawilża, ale to wszystko. zero redukcji obrzęków, nie ma wpływu na cienie pod oczami, roluje się pod makijażem. nie można smarować zbyt blisko oczu bo szczypie. Dozownik niespecjalny- krem często zasycha przy wyjściu.
niestety jakość nieadekwatna do ceny.