Resibo, Krem pod oczy

Resibo, Krem pod oczy

Sprawdź ceny produktu

Krem pod oczy Resibo polecany jest dla każdego, kto chce z efektywnie walczyć ze zmarszczkami i uzyskać rozświetlone, wypoczęte spojrzenie. Jest bardzo lekki, dzięki czemu sprawdza się pod makijażem i ma wszechstronne działanie:
- Nawilża - skóra pod oczami nie posiada gruczołów łojowych, jest pierwszym miejscem, na którym tworzą się zmarszczki. W kremie pod oczy Resibo znajduje się 15 składników, które wpływają na odpowiedni poziom nawilżenia skóry, m.in. olej arganowy, sezamowy czy wyciąg z korzenia rabarbaru.
- Wypycha zmarszczki od środka - dzięki ekstraktowi z żywicy indyjskiego drzewa Commiphora Mukul.
- Redukuje cienie i obrzęki poprzez usprawnienie krążenia - dzięki wyciągowi z ruszczyka kolczastego i kofeinie. Natomiast ekstrakt ze skórki cytrynowej ma działanie udrażniające i przeciwobrzękowe – wzmacnia naczynia krwionośne i wspomaga ich przepuszczalność.

Nawilżający krem pod oczy

Marka resibo bardzo mnie ciekawi ze względu na swoje naturalne składy. Ostatnio znalazłam próbkę kremu pod oczy, która pozwoliła mi zapoznać się z tym produktem przez 2 tygodnie.
Pierwsze co mnie w tym kremie urzekło to zapach - piękny, delikatny, subtelny.
Konsystencja - nie za rzadka, nie za gęsta, taka idealna. Wklepywałam produkt pod oczy przed wykonaniem makijażu. I tutaj muszę zaznaczyć, że zauważyłam lepszą trwałość korektora przy użyciu go na ten krem, chociaż na granicy kremu resibo zostawały brzydkie przejścia - tam korektor zbierał się najbardziej.
Efekt - nawilżenie i nic poza tym, ale może stosowałam go za krótko.
Opakowanie z pompką to fajna rzecz jednak nie zapoznałam się z nim ze względu na możliwość przetestowania próbki.
Nie wiem czy kupię go za taką cenę. Na razie wolę przetestować tańsze produkty, które mogą być równie dobre.

Bez szału

Ten krem kupiłam zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami na blogach, wiele dziewczyn pisało, że jest świetny, cudowny i wart każdej złotówki. Niestety dla mnie ten krem ma działanie jak zwykły krem pod oczy za 13 zł, stosowałam go przez 2 miesiące i nie zauważyłam, aby worki pod oczami się zmniejszyły, a skóra pod oczami wygładziła, krem lekko nawilżał i to jedyne co robił. A szkoda, bo ma naprawdę ładny zapach, dobry skład i dobre, higieniczne opakowanie z pompką. Za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej po takim produkcie.

Nie nie nie

Nie wiem dlaczego, ale któryś ze składników bardzo mnie uczulał. Raz na kilka dni po nałożeniu kremu, pojawiały mi się wielkie czerwone placu w okolicach oczu. Plus budziłam się codziennie rano z jakimiś zaschniętymi resztkami kremu wokół oczu.
Efekty nawilżenia niezauwazylam

Jednym słowem WOW

to pierwszy krem pod oczy który u mnie się sprawdził i spełnił moje oczekiwania w 100%!!! .
Krem aplikuje rano i wieczorem, a już po tygodniu zauważyłam pierwsze efekty. Faktycznie zniknęły cienie i obrzęki pod oczami, „kurze łapki” mniej widoczne, skóra wokół oczu odżywiona i zregenerowana .
Kosmetyk jest zamknięty w buteleczce z pompką, ma bardzo delikatny i kobiecy zapach. Konsystencja dość gęsta, ale bardzo łatwo ją się rozprowadza i bardzo szybko się wchłania. .
Opakowanie ma ładną szatę graficzną, z boku widać poziom zużycia kosmetyku
Napewno ten krem jest moim HITem kosmetycznym i będę dość często po niego sięgać

Mocno średni

Do zakupu skłonił mnie skład i recenzje w internecie. Krem ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, ładnie pachnie, nieźle nawilża. Ma śliczne, ale niepraktyczne opakowanie (mały krem z pompką - końcówki kremu nie da się wydostać, a pojedyncze naciśnięcie pompki wypuszcza za dużo kremu). Niestety, poza delikatnym nawilżeniem nie spełnia oczekiwań. Dodatkowo może wywołać lekką alergię (zaczerwienienie pod oczami, które schodzi po około 30 minutach).
Podsumowując, efekty nie są warte ceny.

Średniak

Krem używam od jakiegoś czasu, oczekiwałam od niego przede wszystkim dobrego nawilżenia i zminimalizowania sińców pod oczami.
Sama cena nie jest mała, ale czy na pewno adekwatna co do jakości.
Szybko się wchłania, skóra pod oczami jest nawilżona i idealnie zgrywa się z korektorem pod oczy, czyli np nie powoduje jego rolowania się.
Nie widzę jednak, aby zmniejszał zmarszczki, czy likwidował sińce ( one jak były tak są i to nie małe).
Opakowanie ok, choć po co aż tyle obudowy na tak małą ilość kremu.
Uważam, że na rynku jest wiele innych tańszych kremów, które będą dawać taki sam efekt i już raczej po niego nie sięgnę.

Najlepszy produkt Resibo wraz z serum

Bardzo dobry i treściwy krem. Przy regularnym stosowaniu naprawdę poprawia kondycję okolic oczu i niweluje worki pod oczami. Wydajny, wystarczy dosłownie 1/3 pompki, by posmarować okolice pod oczami. Opakowanie typu air-less bardzo funkcjonalne, szata graficzna też bardzo ok.

Jak za tą cenę to bez szału

Jak na krem z tak dobrym składem nie jest zły, ale nie za tą cenę.

Zalety:
- naturalny skład
-firma nie testuje na zwierzętach
-polski kosmetyk
-design
-filozofia marki
-nawilża
-pompka

Wady:
- przeciętne nawilżenie
-brak zauważalnego odżywienia

Za tą cenę można upolować zdecydowanie lepszy kosmetyk pod oczy!

Uczulenie gratis

Napiszę krótko - strata pieniędzy. Nie rozumiem tak intensywnego perfumowania kremu na najbardziej wrażliwy obszar twarzy. Zaryzykowałam zakup i żałuję, bo krem wywołuje u mnie czerwone plamy, czego nie robiły wcześniej testowane kosmetyki ( nie mam super wrażliwej i wymagającej cery ). Jedyne czego od niego chciałam to nawilżenie i dobry podkład pod makijaż. Nawilża średnio, makijaż nakłada się za to bardzo ładnie, ale to za mało żebym chciała go dalej używać.

krem pod oczy

Używam kremu od ponad dwóch miesięcy codziennie rano i wieczorem. Krem jest naprawę super. Bardzo go lubię za nawilżenie okolicy oka bo poza tym nie robi nic innego. Nie niweluje żadnych cieni pod oczami co jest opisane na opakowaniu jako wynik stosowania. W sumie podeszłam do tego dosyć sceptycznie i się nie zawiodłam. Cienie jak miałam pod oczami tak ze mną pozostały. Krem jest naprawdę bardzo fajny lekki do codziennej pielęgnacji, szybko się wchłania, wygodne opakowanie, z pompką bardzo lubię takie opakowania uważam, że są higieniczne nie pakuje się brudnych paluchów do kremu. Polecam. Natomiast czy zakupię kolejne opakowanie sądzę, że nie jest wart aż takiej kwoty. No ale same naturalne składniki..... Wasz wybór :)

Totalne dno

Nie wiem dlaczego moja ostatnia opinia została usunięta - otóż powtarzam, mam wszystkie kosmetyki resibo (ot,magia reklamy) i mogę stwierdzić, że poza dobra reklamą te kosmetyki nie robią nic. Krem pod oczy- praktycznie zerowe nawilżenie, nie mówiąc już o jakiś innych funkcjach.

Fajny, lekki krem pod oczy

Krem jest bardzo ok. Dobrze nawilża okolicę pod oczami a na tym mi bardzo zależało. Jest mega wydajny, na jedną aplikację wystarcza dosłownie pól pompki. Świetne jest to , że jest w opakowaniu airless, dzięki czemu do kremi nie dostają się zanieczyszczenia z zewnątrz. Jeśli chodzi o jakieś wygładzanie zmarszczzek, to spektakularnych fektów nie zauważyłam, ale za to nawilżenie 100% moich oczekiwań. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z kremu.