Beautiful Water Drop Puff Blender (Gąbka do podkładu)

Beautiful Water Drop Puff Blender (Gąbka do podkładu)

Korona Deni Carte Beautiful Water Drop Puff Blender to gąbka do nakładania podkładu, fluidu, bay pod makijaż i innych kosmetyków w formie płynnej. Kształt kropli wody pozwala na aplikację bez smug i nierówności także w trudniej dostępnych częściach twarzy. Szeroka podstawa gąbki ułatwia aplikację na czole, policzkach i brodzie, podczas gdy zaostrzony koniec jest przeznaczony do załamań skóry, jak kąciki oczu czy okolica skrzydełek nosa. Podkład nakładany metodą stempli stapia się ze skórą pozostawiając cerę wygładzoną. Nie zawiera lateksu.
Sposób użycia: namoczoną gąbeczką nakładaj kosmetyk metodą stempelkowania. Delikatnie rozetrzyj stosując odpowiednią końcówkę w poszczególnych partiach twarzy. Po wykonaniu makijażu koniecznie umyj ciepłą wodą z mydłem. Pozostaw do wyschnięcia.
Prawidłowa pielęgnacja umożliwi korzystanie z gąbki do podkładu Deni Carte Beautiful Water Drop Puff Blender przez 6 miesięcy.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Szału ni ma

Plusy:
- Podkład po wklepaniu go tą gąbką właściwie nie jest widoczny na twarzy, ładnie się stapia ze skórą
- przyjemny chłód, gdy dotykamy nią twarzy
- nie spija zbytnio podkładów (przynajmniej tych gęstszych)
- raczej trwała (nie używam jej codziennie)

Minusy:
- Trzeba się bardzo namachać i napracować żeby uzyskać ładny efekt, zdecydowanie szybciej podkład nakłada się palcami, więc z racji pracochłonności, używam jej okazjonalnie
- Momentami mam wrażenie, że ściera podkład, gdy jest go za mało lub jest zbyt płynny, więc należy nią raczej stemplować niż wcierać
- Zmieniła kolor po dwóch użyciach i ciężko zmyć z niej odcień podkładu (co nie znaczy, że jest brudna i nie przeszkadza to zupełnie w użytkowaniu)

Gąbka bardzo nieznacznie zmieniła rozmiar po zmoczeniu. Generalnie sprawdzi się u osób stosujących cięższe podkłady i lubiących malować się \'na mokro\' schludniejszą metodą.No i o ile czas nie jest dla nich dużym problemem. Jednak nie jest ona niezbędnikiem w kosmetyczce. Zdecydowanie też polecam ją lub porównywalną do niej gąbkę od Real Techniques niż dwukrotnie droższego beauty blendera.

Ilość zużytych opakowań: pierwsza

moja <3

Kupiłam tą gąbeczkę w osiedlowej drogerii. Wcześniej miałam gąbkę z Ebelin i byłam zadowolona. Jednak zauważyłam w sklepie tą i postanowiłam kupić, zwłaszcza, że cena nie była wysoka. Jakie było moje zdziwienie, gdy ta gąbeczka okazała się dużo bardziej miękka niż Ebelin! Nie wiem jak mogłam nakładać podkład tą gąbką z Ebelin i myśleć, że jest fajna. Gąbeczka z Deni Carte ma dość duże pory i jest naprawdę bardzo miękka. Mam też gąbkę z Real Techniques. Kto się orientuje w gąbkach Ebelin i Real Techniques, będzie mógł sobie mniej więcej wyobrazić Deni Carte, gdy porównam ją do tamtych dwóch.

Więc tak Deni Carte:
- jest chyba tak samo miękka jak Real Techniques
- ma większe pory (jak dla mnie to Real Techniques ma bardzo małe pory)
- podobny komfort nakładania podkładu jak RT
- jest dużo bardziej miękka od Ebelin
- ma większe pory od Ebelin (Ebelin chyba w ogóle nie jest porowata)
- nakładanie podkładu Ebelin to jak bicie się po twarzy
- DC ma łagodniejszy czubeczek, nie taki spiczasty (wydaje mi się, że oryginalne BB też mają ten czubek taki mniej ostry)

Ogólnie jestem nim zachwycona. Nie wiem jedynie jak będzie z trwałością. Na razie mam ok. miesiąc. Ale cena nie jest jakaś zawrotna, więc nie będzie mi szkoda wydać na następne.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka