Perfecta, Express Slim, Serum - dermabrazja przeciw rozstępom

Perfecta, Express Slim, Serum - dermabrazja przeciw rozstępom

Dax Cosmetics, Perfecta Express Slim, Serum - dermabrazja przeciw rozstępom:
- odbudowuje zerwane wiązania kolagenu,
- zmniejsza widoczność rozstępów,
- spala tkankę tłuszczową.
Kolagen - Filler - pobudza odbudowę zerwanych włókien kolagenu
Masa z naturalnych pereł + bioenzym - eksfoliują i rozjaśniają rozstępy czyniąc je mniej widocznymi
Fat Fast Burner 24h - wielopoziomowy reduktor tkanki tłuszczowej
Multi - hialuron 5X - precyzyjnie nawilża KAŻDY milimetr skóry
Efekty w 4 tygodnie.

jak dla mnie jest dobry

Nie oczekiwałam że mi zmniejszy rozstępy a już na pewno że je usunie. Nie liczyłam też że będę miała bardzo ujędrnioną skórę, ale ją napina to na pewno, jednak bez ćwiczeń jędrnej skóry nie będzie ;). Chciałam coś, co da efekty nawilżenia, mega gładkiej i miękkiej skóry i trochę napnie ją i to dostałam ;). Nic więcej mi nie trzeba. Dodatkowo produkt niedrogi, ładnie pachnie, szybko się wchłania bo jest lekki. Minusem to mała wydajność bo to też tylko 200 ml.

Nic konkretnego

Balsam kupiłam celem ujędrnienia skóry po zmianach wagi. Na redukcję rozstępów nie liczę, ale na zmianę ich widoczności po ujędrnieniu skóry – owszem.
Tymczasem balsam trochę nawilża, na dość długo to nawilżenie zatrzymuje, ale, niestety, nijak nie ujędrnia. Po miesiącu regularnego stosowania z masażem skóra nadal wygląda tak samo, więc nie powtarzam kupna.
Całe szczęście, nie ma efektu chłodzenia. Produkt rozprowadza się łatwo i nie wchłania szybko, dzięki czemu pozwala na dłuższy masaż. Pachnie ładnie i przyjemnie, niestety działa jak zwykły, średniej jakości balsam.

TO JEST TO !

Z ogromną radością przedstawiam Wam kobitki coś co zadziała w ciągu 30 dni i gwarantuję wam to, bo używam już tego serum od miesiąca :D
Niesamowite efekty, rozstępy ? jakie rozstępy :D nic nie widać :D za taką cenę, taka pojemność plus działanie ? Mam tylko jedno słowo żeby to określić : WSPANIAŁY !
Z pewnością kupię następny :D

Używam tego produktu od: Kwiecień 2015