Alba Thyment, Balsamique Select, Peeling cukrowy `Pomarańcza z wanilią`

Alba Thyment, Balsamique Select, Peeling cukrowy `Pomarańcza z wanilią`

Alba Thyment Balsamique Select `Pomarańcza z wanilią` to peeling do ciała, który w swoim składzie zawiera kryształki cukru trzcinowego oraz zmielone pestki moreli, powodując dokładne wygładzenie i odświeżenie skóry. Dzięki swojej szczególnej recepturze przyczynia się do lepszego wchłaniania substancji odżywczych. Olej kokosowy i migdałowy działają wygładzająco i uelastyczniają, a karoten poprawi koloryt Tskóry. Apetyczny i przyjemny zapach dodatkowo spowoduje uczucie odprężenia i relaksu.
Peeling cukrowy `Pomarańcza z wanilią` Alba Thyment Balsamique Select jest polecany do skóry przesuszonej, o obniżonej elastyczności i wymagającej szczególnej pielęgnacji.

Skład: Sucrose, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glyceryl Stearate SE, Isodecyl Neopentanoate, Prunus Armeniaca Seed Powder, Cera Alba, Helianthus Annuus Seed Oil, Daucus Carota Sativa roqt Extract (and) Daucus Carota Sativa Seed Oil (and) Beta-Carotene, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Parfum.

Cena: 37zł / 220g

Tłuści i słabo zdziera

Peeling opiera się na oleju kokosowym, toteż ma bardzo zwartą, niemal twardą, konsystencję. Pachnie niczym pomarańczowy olejek do ciast. Mocno i nieco sztucznie. Zatopione są w nim maluteńkie drobinki zmielonych pestek moreli i cukru trzcinowego. Niestety nie dają one mocnego tarcia. Dlatego ja dla pogłębienia efektu kawałek peelingu (taką ma postać po wyjęciu ze słoiczka) wzbogacam jeszcze odrobiną korundu lub mielonej kawy. Mocno oblepia skórę. Po spłukaniu nie trzeba używać balsamu. Jest odżywiona, ale też przeciążona olejkami co nie do końca mi odpowiada. Latem to pewnie będzie mocno problematyczne. Zauważyłam wysyp krostek na ramionach po użyciu tego produktu. Ewidentnie zapycha, choć ja nie mam ku temu dużych tendencji. Co do wydajności, to jest niska. Zużyłam go w półtora miesiąca. Mnie osobiście rozczarował, bo słabo zdziera i oblepia, więc nie polecam.

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno.