Polecamy: 3 DNI DO BIELI

AA Cosmetics, Hydro Algi Różowe, Krem nawilżająco - korygujący do cery suchej i normalnej na dzień

Cena już od 16,38 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Algi różowe oczyszczają komórki skóry z toksyn, jednocześnie zatrzymując w nich cenne składniki mineralne. Dzięki temu skóra wygląda promiennie i młodo. Zawarta w kremie cząsteczka Light-Tech dodatkowo rozświetla i wyrównuje koloryt. Olejek z awokado, bogaty w witaminy A, E, C i witaminy z grupy B, intensywnie odżywia skórę i chroni ją przed przesuszeniem. Hydromanil, kompleks o pochodzeniu roślinnym, zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, dodatkowo regulując proces złuszczania naskórka.

Ideał

+super nawilża
+szybko się wchłania, nie pozostawia warstewki na skórze
+cena
+opakowanie
+lekka i przyjemna konsystencja
+zapach

mi osobiście dość szybko się kończy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518576].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Stosowałam wiele kremów, ale ten jest dla mnie najlepszy. Nie muszę wydawać na niego fortuny, by mieć nawilżoną i odżywioną skórę. Lekki, idealnie się wchłania i przede wszystkim czuję, że moja skóra jest nawilżona. Po jego nałożeniu na twarz czuję odświeżenie. Plusem jest jego miły dla oka różowy kolor. Opakowanie mogłoby być większe, bo dość szybko się zużywa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478236].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Plusy:
+ nawilża
+ pięknie pachnie
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ oczy od niego nie łzawią
+ nadaje się pod makijaż
+ szybko się wchłania
+cena

minusy:
- tandetne opakowanie
- wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454917].usefull || 0 }}% pomocna.

azjatycka pielęgnacja

Fajny

Krem o fajnej konsystencji, bardzo szybko się wchłania.Uwielbiam go używać pod makijaż, nie zapycha, fajnie nawilża, często używam go tez na noc nakładając grubszą warstwę, a rano cera jest wypoczęta, gładka i odżywiona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399726].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudeńko!

Używałam już wielu kremów, ale dopiero to małe cudeńko zmniejszyło widoczność moich rozszerzonych porów i bardzo poprawiło koloryt. Jest wart każdej ceny! Ma świetną konsystencję, dobrze nawilża, nie podrażnia, ujędrnia, błyskawicznie się wchłania, pięknie pachnie, nie zapycha. Robi chyba wszystko co obiecuje producent. Zdecydowanie mój KWC.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392541].usefull || 0 }}% pomocna.

AA Hydro Algi Różowe, Krem nawilżająco - korygujący

Krem ma fajną konsystencję , szybko się wchłania i ładnie nawilża skórę. Nie podrażnił mnie, nie uczulił ani nie zapchał porów więc to dla mnie duży plus. Świetnie sprawdza się pod makijażem. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255801].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem AA Hydro Algi Różowe - dobry krem nawilżający

Krem nawilża skórę na wystarczającym dla mnie poziomie, dobrze i szybko się wchłania a cera pozostaje jędrna , odżywiona i nawilżona. Delikatny zapach nie drażni nosa. Nie zauważyłam znaczącej poprawy kolorytu mojej skóry ( może przy dłuższym stosowaniu ten efekt będzie widoczny). Dla mnie to dobry krem nawilżający. Dodatkowy plus za przyjemne dla oka opakowanie. Przyjazna dla kieszeni cena to też dodatkowy atut.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254366].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętniak

Potrzebuję silnego nawilżenia, krem daje tyko chwilę ulgi, nawilża ale na krótko. Bardziej przydatny do cer normalnych, mieszanych niż bardzo suchych.

Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość. W miarę szybko się wchłania, ale pozostawia lekką warstwę na twarzy. Nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha. Nie zauważyłam żadnych ochów i achów. Cera nic się nie zmieniła.

Zapach jest lekki, delikatny, raczej nie przeszkadza. Opakowanie okropne, tandetne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251843].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny nowy krem AA

Zabrałam na długi weekend ze względu na lekkie opakowanie. I nie żałowałam. Świetnie się sprawdza odkąd go używam. Ładnie nawilża skórę i dobrze się wchłania, nie tworzy "kluch" po nałożeniu makijażu. Spodobał mi się delikatny zapach, chociaż mógłby być odrobinę silniejszy. A stosunkowo niska cena z pewnością będzie motywowała do zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251051].usefull || 0 }}% pomocna.

naprawdę poprawia wygląd cery

hej, mam 35 lat i powiem Wam, że ostatnio nowo poznana osoba myślała,że mam jak Ona 25 lat!To nie żart:)
myślę,że dużo to geny,ale też i ten kosmetyk- to on królował u mnie ostatnio
+nawilża i rozpromienia cerę
+odżywia- ja stosuję też na noc
+dobrze się wchłania,
+nie zapycha
+rewelacyjny zapach
+koi opaloną cerę, czyli nada się do "naprawy" cery po wakacjach
- jeśli posmarujemy kremem zbyt blisko oczu, zapach może podrażniać oczy- jednak ja mam tendencje do tego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250068].usefull || 0 }}% pomocna.