AA Cosmetics, Hydro Algi Różowe, Krem nawilżająco - korygujący do cery suchej i normalnej na dzień

Algi różowe oczyszczają komórki skóry z toksyn, jednocześnie zatrzymując w nich cenne składniki mineralne. Dzięki temu skóra wygląda promiennie i młodo. Zawarta w kremie cząsteczka Light-Tech dodatkowo rozświetla i wyrównuje koloryt. Olejek z awokado, bogaty w witaminy A, E, C i witaminy z grupy B, intensywnie odżywia skórę i chroni ją przed przesuszeniem. Hydromanil, kompleks o pochodzeniu roślinnym, zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, dodatkowo regulując proces złuszczania naskórka.

Wykorzystała: kilka próbek

Ulubieniec!

Kilka tygodni temu dostałam około 20 próbek tego produktu, czyli mniej więcej pół opakowania. Po kilku saszetkach krem stał się moim ulubieńcem!

+ piękny zapach,
+ szybko się wchłania,
+ cera jest rozświetlona, nawilżona, odżywiona,
+ z tego co widzę, cena nie jest wysoka,
+ jedną saszetkę (1.5ml) używałam nawet 4 razy.

Krem częściej używam na noc niż na dzień, ponieważ jakoś nie polubił się z moim podkładem i dlatego nie stosuję go pod makijaż.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584891].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeśli macie problemy z suchą skórą to w takim razie ten krem jest dla Was stworzony ... ja się w nim zakochałam od pierwszego użycia ... z resztą polecam zainwestować od razu w całą serię różową ... nie jest droga a na prawdę potrafi zdziałać cuda ! na pewno nie pożałujecie ! szczerze polecam z czystym sumieniem !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574841].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

+super nawilża
+szybko się wchłania, nie pozostawia warstewki na skórze
+cena
+opakowanie
+lekka i przyjemna konsystencja
+zapach

mi osobiście dość szybko się kończy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518576].usefull || 0 }}% pomocna.
Eris film 2

Super

Stosowałam wiele kremów, ale ten jest dla mnie najlepszy. Nie muszę wydawać na niego fortuny, by mieć nawilżoną i odżywioną skórę. Lekki, idealnie się wchłania i przede wszystkim czuję, że moja skóra jest nawilżona. Po jego nałożeniu na twarz czuję odświeżenie. Plusem jest jego miły dla oka różowy kolor. Opakowanie mogłoby być większe, bo dość szybko się zużywa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478236].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Plusy:
+ nawilża
+ pięknie pachnie
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ oczy od niego nie łzawią
+ nadaje się pod makijaż
+ szybko się wchłania
+cena

minusy:
- tandetne opakowanie
- wydajność

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454917].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Krem o fajnej konsystencji, bardzo szybko się wchłania.Uwielbiam go używać pod makijaż, nie zapycha, fajnie nawilża, często używam go tez na noc nakładając grubszą warstwę, a rano cera jest wypoczęta, gładka i odżywiona

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399726].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudeńko!

Używałam już wielu kremów, ale dopiero to małe cudeńko zmniejszyło widoczność moich rozszerzonych porów i bardzo poprawiło koloryt. Jest wart każdej ceny! Ma świetną konsystencję, dobrze nawilża, nie podrażnia, ujędrnia, błyskawicznie się wchłania, pięknie pachnie, nie zapycha. Robi chyba wszystko co obiecuje producent. Zdecydowanie mój KWC.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392541].usefull || 0 }}% pomocna.

AA Hydro Algi Różowe, Krem nawilżająco - korygujący

Krem ma fajną konsystencję , szybko się wchłania i ładnie nawilża skórę. Nie podrażnił mnie, nie uczulił ani nie zapchał porów więc to dla mnie duży plus. Świetnie sprawdza się pod makijażem. Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255801].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem AA Hydro Algi Różowe - dobry krem nawilżający

Krem nawilża skórę na wystarczającym dla mnie poziomie, dobrze i szybko się wchłania a cera pozostaje jędrna , odżywiona i nawilżona. Delikatny zapach nie drażni nosa. Nie zauważyłam znaczącej poprawy kolorytu mojej skóry ( może przy dłuższym stosowaniu ten efekt będzie widoczny). Dla mnie to dobry krem nawilżający. Dodatkowy plus za przyjemne dla oka opakowanie. Przyjazna dla kieszeni cena to też dodatkowy atut.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254366].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętniak

Potrzebuję silnego nawilżenia, krem daje tyko chwilę ulgi, nawilża ale na krótko. Bardziej przydatny do cer normalnych, mieszanych niż bardzo suchych.

Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość. W miarę szybko się wchłania, ale pozostawia lekką warstwę na twarzy. Nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha. Nie zauważyłam żadnych ochów i achów. Cera nic się nie zmieniła.

Zapach jest lekki, delikatny, raczej nie przeszkadza. Opakowanie okropne, tandetne.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251843].usefull || 0 }}% pomocna.