AA, Hydro Algi Różowe, Krem nawilżająco - korygujący do cery suchej i normalnej na dzień

Algi różowe oczyszczają komórki skóry z toksyn, jednocześnie zatrzymując w nich cenne składniki mineralne. Dzięki temu skóra wygląda promiennie i młodo. Zawarta w kremie cząsteczka Light-Tech dodatkowo rozświetla i wyrównuje koloryt. Olejek z awokado, bogaty w witaminy A, E, C i witaminy z grupy B, intensywnie odżywia skórę i chroni ją przed przesuszeniem. Hydromanil, kompleks o pochodzeniu roślinnym, zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, dodatkowo regulując proces złuszczania naskórka.

Hydro Algi Różowe- idealny krem jesienno-zimowy

Krem kupiłam przez przypadek, jednak od pierwszego użycia skradł moje serce. Skóra była dobrze nawilżona, zniwelowane zostały przebarwienia i niedoskonałości, krem szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu- mega polecam i wyczekuje na kolejne promocje tego produktu !!

Meh

Zawsze śmieszą mnie te kremy rzekomo dla cery suchej, które nie potrafią porządnie nawilżyć nawet cery mieszanej w strefie T. Ten do takich należy. Jest całkiem tani, przyjemnie pachnie... ale naprawdę nie kupiłabym go ponownie, a tym bardziej nie poleciłabym posiadaczce cery suchej... Chyba czas przerzucić się na jakieś kremy dla skóry atopowej - bo tragedia jest na tym rynku kosmetyków drogeryjnych pod względem nawilżenia.

Świetny krem nawilżająco-korygujący

Mam strasznie suchą cerę i trudno mi dogodzić, pewnego razu w drogerii zauważyłam ten oto krem i... bingo! To jest to! Krem ma przyjemny zapach co też jest dla mnie ważne, do tego świetnie nawilża moją skórę i jest bardzo wydajny, a do tego cena nie zwala z nóg.

Złuszczył mnie

w poszukiwaniach kremu do codziennej pielęgnacji zwróci moja uwagę krem AA. Jak dotąd nie używałam z ich oferty produktów do twarzy i po tym kremie nie zamierzam próbować. O dziwo bo na ogół ich produkty są bezzapachowe, ten ma miły przyjemny zapach,do tego ma lekko różowy kolor. A poza tym nie zauważyłam nawilżenia, u mnie wywołał za to łuszczenie skóry. A do tanich szczególnie tez nie należy ,zapłaciłam za niego ok. 17 zł

Trwałe nawilżenie

Bardzo pozytywnie oceniam to jak długo skóra jest na prawdę dobrze nawilżona. Jeden z niewielu kremów, który przy kilku-kilkunastu godzinach w suchym klimatyzowanym powietrza daje skórze komfort. Szybko się wchłania pozostawiając matowy, gładki film.

Przyjemny

Calkiem przyjemny lekki kremik. Dla mnie znalazl przeznaczenie jako baza pod podklad bo idealnie I szybko sie wvhlania. Dobrze nawilza ma sliczny zapach I idealna dla mnie konsystencje, poza tym niewiele kosztuje. Nie podraznia ale tez jakos wyrownania kilorytu nie zauwazylam ale nie byl to.u mnie priorytet.

Dobry

Dawny ulubieniec. Lubiłam ten kremik delikatny fajnie się rozprowadza przyjemny zapach nawilża i ładne opakowanie. Po dłuższym czasie moja cera stała się szara i pojawiły się pory raczej już nie powrócę do tego kremiku.

Polecam osobom z tłustą cerą

Po ponad pół roku stosowania mogę napisać, że nie znam lepszego kremu niż ten. Mam skórę trądzikową i tłustą, a przy tym wymagającą mocnego nawilżenia z uwagi na stosowanie preparatów na niedoskonałości. Ten krem sprawdza się u mnie zadziwiająco dobrze, wyraźnie poprawie koloryt cery i leczy wypryski lepiej, niż niejedna maść od dermatologa, nie powodując przy tym przesuszenia. Nie zapycha, do czego mam ogromne tendencje. Zaczęłam go używać na około miesiąc przed swoim ślubem i przez ten czas skutecznie zniwelował większość niedoskonałości, zarówno większych pryszczy jak i zaskórników, a muszę dodać, że z trądzikiem walczę od kilkunastu lat i nie miałam nawet nadziei na to, że pójdę do ślubu z tak ładną (jak na mnie) cerą.
Krem ma lekką konsystencję i wchłania się do delikatnego matu, nadaje się pod makijaż. Pachnie dość mocno i specyficznie, ale w przypadku kosmetyków do twarzy zapach nie ma dla mnie większego znaczenia.

Działa :)

Nie byłam przekonana do tego kremu, gdy go kupowałam, ale pomyślałam że spróbuję i cieszę się, ze dałam mu szansę. Krem rzeczywiście poprawia koloryt i nawilża. Regularnie stosowany poprawia kondycję skóry. Dobrze się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Sprawdza się jako baza pod makijaż. Podkład dobrze się na nim trzyma i nie roluje. Zapach akurat mi odpowiada, choć wiem, że niektórym przeszkadza.

Wykorzystała: kilka próbek

w porządku

Jestem z tego kremu zadowolona, bo ładnie się rozprowadza. Konsystencja jest przyjemna i można powiedzieć, że jest taka w sam raz. Produkt matuje naszą cerę, ale jej nie wysusza. Kosmetyk ten ładnie pachnie, nawilża i nie roluje się pod makijażem. Jedyny minus to to, że dosyć długo się wchłania, jakiś czas po użyciu czuję, że jednak mam coś na twarzy. Mimo to jestem zadowolona i polecam ten produkt .

Lekki krem do twarzy

Pierwsze opakowanie udało mi się złapać na outletowej stronie marki, stwierdziłam że to dobry powód żeby przetestować nowy krem do twarzy. Na początku podeszłam do niego sceptycznie ponieważ wyłapałam go za jakieś 3 zł, i bałam się efektu, ale uważam je w 100% jest warty swojej ceny, nawet tej regularnej.

Ideał

Po zabiegu oczyszczania twarzy przez tydzień męczyłam się z przesuszoną skórą twarzy, różnych kremów próbowałam, nie pomagało- dalej sucha, łuszcząca się płatami skóra. Do czasu. Znalazłam na mojej półce parę próbek tego oto kremu, nałożyłam.. i brawo! Uratowana! Po 3 dniach twarz jak nowa. Zakupiłam pełne opakowanie, zaczęłam codziennie rano i wieczorem stosować, szybko znikły problemy z suchą skórą.