AA, Hydro Algi Różowe, Krem nawilżająco - korygujący do cery suchej i normalnej na dzień

Algi różowe oczyszczają komórki skóry z toksyn, jednocześnie zatrzymując w nich cenne składniki mineralne. Dzięki temu skóra wygląda promiennie i młodo. Zawarta w kremie cząsteczka Light-Tech dodatkowo rozświetla i wyrównuje koloryt. Olejek z awokado, bogaty w witaminy A, E, C i witaminy z grupy B, intensywnie odżywia skórę i chroni ją przed przesuszeniem. Hydromanil, kompleks o pochodzeniu roślinnym, zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, dodatkowo regulując proces złuszczania naskórka.

Trwałe nawilżenie

Bardzo pozytywnie oceniam to jak długo skóra jest na prawdę dobrze nawilżona. Jeden z niewielu kremów, który przy kilku-kilkunastu godzinach w suchym klimatyzowanym powietrza daje skórze komfort. Szybko się wchłania pozostawiając matowy, gładki film.

Przyjemny

Calkiem przyjemny lekki kremik. Dla mnie znalazl przeznaczenie jako baza pod podklad bo idealnie I szybko sie wvhlania. Dobrze nawilza ma sliczny zapach I idealna dla mnie konsystencje, poza tym niewiele kosztuje. Nie podraznia ale tez jakos wyrownania kilorytu nie zauwazylam ale nie byl to.u mnie priorytet.

Dobry

Dawny ulubieniec. Lubiłam ten kremik delikatny fajnie się rozprowadza przyjemny zapach nawilża i ładne opakowanie. Po dłuższym czasie moja cera stała się szara i pojawiły się pory raczej już nie powrócę do tego kremiku.

Polecam osobom z tłustą cerą

Po ponad pół roku stosowania mogę napisać, że nie znam lepszego kremu niż ten. Mam skórę trądzikową i tłustą, a przy tym wymagającą mocnego nawilżenia z uwagi na stosowanie preparatów na niedoskonałości. Ten krem sprawdza się u mnie zadziwiająco dobrze, wyraźnie poprawie koloryt cery i leczy wypryski lepiej, niż niejedna maść od dermatologa, nie powodując przy tym przesuszenia. Nie zapycha, do czego mam ogromne tendencje. Zaczęłam go używać na około miesiąc przed swoim ślubem i przez ten czas skutecznie zniwelował większość niedoskonałości, zarówno większych pryszczy jak i zaskórników, a muszę dodać, że z trądzikiem walczę od kilkunastu lat i nie miałam nawet nadziei na to, że pójdę do ślubu z tak ładną (jak na mnie) cerą.
Krem ma lekką konsystencję i wchłania się do delikatnego matu, nadaje się pod makijaż. Pachnie dość mocno i specyficznie, ale w przypadku kosmetyków do twarzy zapach nie ma dla mnie większego znaczenia.

Działa :)

Nie byłam przekonana do tego kremu, gdy go kupowałam, ale pomyślałam że spróbuję i cieszę się, ze dałam mu szansę. Krem rzeczywiście poprawia koloryt i nawilża. Regularnie stosowany poprawia kondycję skóry. Dobrze się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Sprawdza się jako baza pod makijaż. Podkład dobrze się na nim trzyma i nie roluje. Zapach akurat mi odpowiada, choć wiem, że niektórym przeszkadza.

Wykorzystała: kilka próbek

w porządku

Jestem z tego kremu zadowolona, bo ładnie się rozprowadza. Konsystencja jest przyjemna i można powiedzieć, że jest taka w sam raz. Produkt matuje naszą cerę, ale jej nie wysusza. Kosmetyk ten ładnie pachnie, nawilża i nie roluje się pod makijażem. Jedyny minus to to, że dosyć długo się wchłania, jakiś czas po użyciu czuję, że jednak mam coś na twarzy. Mimo to jestem zadowolona i polecam ten produkt .

Lekki krem do twarzy

Pierwsze opakowanie udało mi się złapać na outletowej stronie marki, stwierdziłam że to dobry powód żeby przetestować nowy krem do twarzy. Na początku podeszłam do niego sceptycznie ponieważ wyłapałam go za jakieś 3 zł, i bałam się efektu, ale uważam je w 100% jest warty swojej ceny, nawet tej regularnej.

Ideał

Po zabiegu oczyszczania twarzy przez tydzień męczyłam się z przesuszoną skórą twarzy, różnych kremów próbowałam, nie pomagało- dalej sucha, łuszcząca się płatami skóra. Do czasu. Znalazłam na mojej półce parę próbek tego oto kremu, nałożyłam.. i brawo! Uratowana! Po 3 dniach twarz jak nowa. Zakupiłam pełne opakowanie, zaczęłam codziennie rano i wieczorem stosować, szybko znikły problemy z suchą skórą.

Wykorzystała: kilka próbek

Ulubieniec!

Kilka tygodni temu dostałam około 20 próbek tego produktu, czyli mniej więcej pół opakowania. Po kilku saszetkach krem stał się moim ulubieńcem!

+ piękny zapach,
+ szybko się wchłania,
+ cera jest rozświetlona, nawilżona, odżywiona,
+ z tego co widzę, cena nie jest wysoka,
+ jedną saszetkę (1.5ml) używałam nawet 4 razy.

Krem częściej używam na noc niż na dzień, ponieważ jakoś nie polubił się z moim podkładem i dlatego nie stosuję go pod makijaż.

AA Cosmetics, Hydro Algi Różowe, Krem nawilżająco - korygujący do cery suchej i normalnej na dzień

Jeśli macie problemy z suchą skórą to w takim razie ten krem jest dla Was stworzony ... ja się w nim zakochałam od pierwszego użycia ... z resztą polecam zainwestować od razu w całą serię różową ... nie jest droga a na prawdę potrafi zdziałać cuda ! na pewno nie pożałujecie ! szczerze polecam z czystym sumieniem !

Ideał

+super nawilża
+szybko się wchłania, nie pozostawia warstewki na skórze
+cena
+opakowanie
+lekka i przyjemna konsystencja
+zapach

mi osobiście dość szybko się kończy

Super

Stosowałam wiele kremów, ale ten jest dla mnie najlepszy. Nie muszę wydawać na niego fortuny, by mieć nawilżoną i odżywioną skórę. Lekki, idealnie się wchłania i przede wszystkim czuję, że moja skóra jest nawilżona. Po jego nałożeniu na twarz czuję odświeżenie. Plusem jest jego miły dla oka różowy kolor. Opakowanie mogłoby być większe, bo dość szybko się zużywa.