Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

AA, Hydro Algi Różowe, Krem nawilżająco - korygujący do cery suchej i normalnej na dzień

Algi różowe oczyszczają komórki skóry z toksyn, jednocześnie zatrzymując w nich cenne składniki mineralne. Dzięki temu skóra wygląda promiennie i młodo. Zawarta w kremie cząsteczka Light-Tech dodatkowo rozświetla i wyrównuje koloryt. Olejek z awokado, bogaty w witaminy A, E, C i witaminy z grupy B, intensywnie odżywia skórę i chroni ją przed przesuszeniem. Hydromanil, kompleks o pochodzeniu roślinnym, zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, dodatkowo regulując proces złuszczania naskórka.

Działa :)

Nie byłam przekonana do tego kremu, gdy go kupowałam, ale pomyślałam że spróbuję i cieszę się, ze dałam mu szansę. Krem rzeczywiście poprawia koloryt i nawilża. Regularnie stosowany poprawia kondycję skóry. Dobrze się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Sprawdza się jako baza pod makijaż. Podkład dobrze się na nim trzyma i nie roluje. Zapach akurat mi odpowiada, choć wiem, że niektórym przeszkadza.

Wykorzystała: kilka próbek

w porządku

Jestem z tego kremu zadowolona, bo ładnie się rozprowadza. Konsystencja jest przyjemna i można powiedzieć, że jest taka w sam raz. Produkt matuje naszą cerę, ale jej nie wysusza. Kosmetyk ten ładnie pachnie, nawilża i nie roluje się pod makijażem. Jedyny minus to to, że dosyć długo się wchłania, jakiś czas po użyciu czuję, że jednak mam coś na twarzy. Mimo to jestem zadowolona i polecam ten produkt .

Lekki krem do twarzy

Pierwsze opakowanie udało mi się złapać na outletowej stronie marki, stwierdziłam że to dobry powód żeby przetestować nowy krem do twarzy. Na początku podeszłam do niego sceptycznie ponieważ wyłapałam go za jakieś 3 zł, i bałam się efektu, ale uważam je w 100% jest warty swojej ceny, nawet tej regularnej.

azjatycka pielęgnacja

Ideał

Po zabiegu oczyszczania twarzy przez tydzień męczyłam się z przesuszoną skórą twarzy, różnych kremów próbowałam, nie pomagało- dalej sucha, łuszcząca się płatami skóra. Do czasu. Znalazłam na mojej półce parę próbek tego oto kremu, nałożyłam.. i brawo! Uratowana! Po 3 dniach twarz jak nowa. Zakupiłam pełne opakowanie, zaczęłam codziennie rano i wieczorem stosować, szybko znikły problemy z suchą skórą.

Wykorzystała: kilka próbek

Ulubieniec!

Kilka tygodni temu dostałam około 20 próbek tego produktu, czyli mniej więcej pół opakowania. Po kilku saszetkach krem stał się moim ulubieńcem!

+ piękny zapach,
+ szybko się wchłania,
+ cera jest rozświetlona, nawilżona, odżywiona,
+ z tego co widzę, cena nie jest wysoka,
+ jedną saszetkę (1.5ml) używałam nawet 4 razy.

Krem częściej używam na noc niż na dzień, ponieważ jakoś nie polubił się z moim podkładem i dlatego nie stosuję go pod makijaż.

AA Cosmetics, Hydro Algi Różowe, Krem nawilżająco - korygujący do cery suchej i normalnej na dzień

Jeśli macie problemy z suchą skórą to w takim razie ten krem jest dla Was stworzony ... ja się w nim zakochałam od pierwszego użycia ... z resztą polecam zainwestować od razu w całą serię różową ... nie jest droga a na prawdę potrafi zdziałać cuda ! na pewno nie pożałujecie ! szczerze polecam z czystym sumieniem !

Ideał

+super nawilża
+szybko się wchłania, nie pozostawia warstewki na skórze
+cena
+opakowanie
+lekka i przyjemna konsystencja
+zapach

mi osobiście dość szybko się kończy

Super

Stosowałam wiele kremów, ale ten jest dla mnie najlepszy. Nie muszę wydawać na niego fortuny, by mieć nawilżoną i odżywioną skórę. Lekki, idealnie się wchłania i przede wszystkim czuję, że moja skóra jest nawilżona. Po jego nałożeniu na twarz czuję odświeżenie. Plusem jest jego miły dla oka różowy kolor. Opakowanie mogłoby być większe, bo dość szybko się zużywa.

Bardzo dobry

Plusy:
+ nawilża
+ pięknie pachnie
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ oczy od niego nie łzawią
+ nadaje się pod makijaż
+ szybko się wchłania
+cena

minusy:
- tandetne opakowanie
- wydajność

Fajny

Krem o fajnej konsystencji, bardzo szybko się wchłania.Uwielbiam go używać pod makijaż, nie zapycha, fajnie nawilża, często używam go tez na noc nakładając grubszą warstwę, a rano cera jest wypoczęta, gładka i odżywiona

Cudeńko!

Używałam już wielu kremów, ale dopiero to małe cudeńko zmniejszyło widoczność moich rozszerzonych porów i bardzo poprawiło koloryt. Jest wart każdej ceny! Ma świetną konsystencję, dobrze nawilża, nie podrażnia, ujędrnia, błyskawicznie się wchłania, pięknie pachnie, nie zapycha. Robi chyba wszystko co obiecuje producent. Zdecydowanie mój KWC.

AA Hydro Algi Różowe, Krem nawilżająco - korygujący

Krem ma fajną konsystencję , szybko się wchłania i ładnie nawilża skórę. Nie podrażnił mnie, nie uczulił ani nie zapchał porów więc to dla mnie duży plus. Świetnie sprawdza się pod makijażem. Polecam :)