Life, Żel antybakteryjny

Life, Żel antybakteryjny

Żel antybakteryjny do dłoni Life do użycia bez wody. Wystarczy nanieść niewielką jego ilość na dłonie i wcierać do wyschnięcia. Nie zmywać po zastosowaniu.
Żel antybakteryjny Life zawiera alkohol 62% + składniki nawilżające.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Carbomer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Triethanolamine, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Eugenol, Linalool.

Mój hit

Ten żel bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zacznę od tego, że dobrze spełnia swoją funkcję. Kosztuje przy tym niewiele. Mała pojemność, praktyczne opakowanie. W sam raz do torebki. Konsystencja też jest całkiem ok. To co najbardziej mi się w nim podoba to to, że produkt doskonale się wchłania. Dzięki temu aplikacja jest szybka i przyjemna. Produkt jest wydajny. Wystarczy nanieść odrobinkę na ręce i wmasować. Ogromną zaletą jest również to, że dłonie nie kleją się po użyciu żelu. Są wręcz gładkie i przyjemne w dotyku. W porównaniu z innym, droższym preparatem jaki miałam ten wypada bardzo pozytywnie. Z pewnością kupię go ponownie, bo sprawdził mi się świetnie.

Sprawdza się

Zawsze kupowałam żele <i>Świtu</i>, bo konkurencyjnych firm były sporo droższe, aż kiedyś zauważyłam w gazetce promocyjnej <i>Super-Pharm</i> ten żel - kosztował wówczas 3 zł (a ostatnio był nawet w promocji po 0,99 zł).
Wydaje mi się być tak samo użyteczny jak kosmetyk Świtu, różnicę wyczuwam jedynie w zapachu: żel <i>Life</i> pachnie tak bardziej &quot;perfumeryjnie&quot;, słodko-duszno, a nie świeżo. Opakowanie w postaci mini buteleczki z zatyczką jest wygodne i praktyczne. Żel szybko wchłania się, nie powoduje podrażnień ani nie klei się. Jest gęsty, aż czasem trudno wycisnąć z buteleczki i bardzo wydajny - używałam go dużo razy i ledwo widzę zużycie.
Polecam!

Używam tego produktu od: półtora miesięca
Ilość zużytych opakowań: początek z pierwszego opakowania