Dr.Organic, Organic Virgin Coconut Oil Lip Serum (Organiczny balsam do ust `Olej kokosowy`)

Organiczny balsam do ust `Olej kokosowy` Dr.Organic łączy w sobie nawilżające właściwości oleju kokosowego z masłem shea, witaminą E oraz czystą lanoliną, aby nawodnić nawet najbardziej suche usta. Dodany do niego bób tonka pozostawia na wargach zachwycający smak łączący kokosa z karmelem.
Składniki bioaktywne, naturalne i organiczne balsamu do ust Dr.Organic Organic Virgin Coconut Oil Lip Serum:
- olej kokosowy,
- masło shea,
- witamina E.
Nie zawiera:
- parabenów,
- laurylosiarczanu sodu,
- sztucznych barwników,
- szkodliwych środków chemicznych,
- sztucznych aromatów i konserwantów.

Skład: Lanolin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil, Silica Dimethyl Silylate, Aroma, Tocopherol, Tonka Bean Absolute, Linalool, Coumarin.

Cena: 17,45zł / 200ml

Balsam -ukojenie dla ust

Najlepszy balsam do ust. Bazą jest olej kokosowy i masło shea. Mam bardzo delikatne usta .Jak jest taka pogoda jak dzisiaj, to nie ma mowy o wyjściu z domu bez posmarowania ust, ponieważ zaraz pękają do krwi.Te serum świetnie nawilża.Po użyciu sucha skóra jest mocno ukojona.
Konsystencja może nie za bardzo zachęca do użytkowania,ale po użyciu daje pozytywne odczucia przyjemny zapach karmelowo - kokoswy.Bardzo wydajne.Używam już od pół roku i nadal mam jeszcze połowę tubki.W 100% naturalny co dla mnie jest mega ważne zwłaszcza na ustach...

Nawilża i wygładza na długo

Nie jestem fanką kokosowych kosmetyków, zapach mi po prostu nie odpowiada. Tu było podobnie - gdyby decydował zapach pewnie nie sięgnełabym po to serum.

Zniszczone i przesuszone usta potrzebowały jednak czegoś co przyniesie im ulgę i Dr.Organic dał rade.

Co ważne, w składzie nie ma żadnych konserwantów, parabenów czy chemikaliów a to bardzo dla mnie ważne.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Taki mały a leczy

Fantastyczne serum. Ma cudowny karmelowo-kokosowy zapach.
Moje usta rzadko wymagają opatrunku w postaci leczniczej maści dlatego wcześniej nie odczuwałam aż tak jego zalet. Kiedy natomiast usta zrobiły mi się bardzo suche i popękane z widocznymi na nich suchymi skórkami a nawilżające balsamy do ust nieskuteczne musiałam się szybko ratować. Po użyciu peelingu przeszukałam moje "odstawione na później" kosmetyki i postanowiłam spróbować tego serum. Ulga była natychmiastowa a po ok 30 minutach sucha skóra mocno ukojona. Na drugi dzień usta jak nowe, odżywione, nawilżone, w dużej mierze zagojone, zero śladu po pęknięciach.
Teraz stosuję serum zamiast balsamów lub naprzemiennie z nimi i usta cały czas są w dobrym stanie nawet jeśli zaaplikuję tylko na wieczór a rano już nie.
Odjęłam pół gwiazdki za to, że produkt jest w tubce i trzeba tłuścić nim opuszek palca by zaaplikować w domu bo na mieście bez uprzedniego i końcowego umycia rąk sobie nie wyobrażam.Jeśli nie pojawi się na rynku w formie sztyftu i z dodatkiem filtrów przeciwsłonecznych to nie ma mowy żeby znalazł się w mojej torebce a jedynie w domowej apteczce.
Ma konsystencję mega gęstej, żółto-brązowej, żelowej maści-wręcz jak żywica parę chwil przed całkowitym stwardnieniem. Wyciskanie nie jest ekspresowe ale wystarczająco łatwe. Podejrzewam, że gdybyśmy wylądowali na Alasce to wyciśnięcie produktu graniczyłoby z niemożliwością a na pustyni w czasie upału przyjąłby formę płynną.W normalnych warunkach chłodno-ciepłych jest jaki jest ale to tylko świadczy o jego naturalnym składzie.
Bardzo wydajny. Mam go ok.półtora roku bo na początku użyłam parę razy i odłożyłam na koszt czegoś nowego.Przy stosowaniu codziennym zużywa się go b. niewiele i w powolnym tempie. Nie muszę nadmieniać, że pomimo ważności przez 12 miesięcy od daty otwarcia działa i wygląda dalej jak świeżo otwarty i tu się zaczynam zastanawiać co go tak konserwuje.
Standardowa, mała tubka jest niesamowicie wydajna.
Polecam. Brak chemikaliów to oczywiście atut killer.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno i zużyta dopiero 1/5 tubki