Bielenda, Happy End (krem do stóp)

Bielenda, Happy End (krem do stóp)

Jest to bardzo dobry krem na problemy związane z rogowaceniem naskórka, pękające pięty czy potliwość. Zawiera wyciąg z prawoślazu i mięty (7%) oraz czynniki antyperspiracyjne, antybakteryjne i przeciwgrzybicze (triclosan). Wygładza i zmiękcza skórę, daje uczucie chłodu i ładnie pachnie - właśnie miętą.

p>

prawie-ideał

Lubię ten krem bo ma odpowiednią choć trochę leistą konsystencję i pachnie miętą. Jest bardzo tani, więc nakładam go bardzo grubą warstwą i sobie nie żałuję, dobrze nawilża i odświeża. Ja kupiłam go niedawno, jesienią, jest może trochę lekki jak na tą porę roku ale na pewno będę go używała jeszcze długo i będę kupowała następne opakowania; trudno stwierdzić jak z tą potliwością stóp bo mi się prawie w ogóle nie pocą...Opakowanie mi się nie podoba, ale ogólnie to go lubię bo jest lekki ale jednak dobrze nawilża i zmiękcza, już mi nie pęka skóra na piętach a wręcz przeciwnie – jest gładka i mięciutka. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

I'm happy :)

Wszechstronny krem za małe pieniądze. Nawilża i zmiękcza skórę, odświeża, lekko chłodzi, zmniejsza potliwość stóp... Przy tym przyjemnie pachnie, w miarę szybko się wchłania i jest wydajny. Czego chcieć więcej??

Używam tego produktu od paru lat / Ilość zużytych opakowań: duuużo

04.12.04 Z czasem mi się znudził i mniej więcej od pół roku testuję inne kremidła, ale i tak uważam, że jak na tą cenę to jest baaardzo dobry.

fajny zapach

Dobrze nawilża i odrobinę koi zmęczone stopy. Jest trochę za rzadki. Nie wchłania się od razu, trzeba poczekać kilka minutek. Ma przyjemny zapach i żułty (może trochę zielonkawy) kolorek. Jest wydajny, wystarczy niewielka ilość na obie stopy. Nie zauważyłam żeby zmniejszał potliwość stóp, ale takiego działania na moje stopy nie wywarł jeszcze żaden krem, dlatego nie uważam tego za minus. Za to cenię go za działanie antybakteryjne. Lubie go tak samo jak kremy Avonu i YR, ale ten jest dużo tańszy, dlatego raczej przy nim zostanę.

lubię go

Bardzo dobry krem za małe pieniądze.Świetnie się rozprowadza, szybko wchłania nie zostawiając tłustej warstwy, zmiękcza skórę. Bardzo wydajny. Jedyne co mnie w nim trochę drażni - to zbyt intensywny zapach.

świeżość dla stópek

Bardzo dobry kremik. Przede wszystkim ślicznie pachnie - cytrynowo, miętowo,tak świeżo, orzeźwiająco. Jakby chłodzi stopy. Nie ejst ciężkim kremem, ma delikatną konsystencję, więc łatwo się rozprowadza. Szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Do tej pory trafiałam na takie kremy. Łagodzi podrażnienia.Jest wydajny, a opakowanie duże.

perełka

Skusiła mnie niska cena za dużą tubę. Nieczęsto używam kremów do nóg, nie muszę... Ten ładnie pachnie. Dobrze się wchłania, choc ja wolę błyskawiczne kremy... Przy regularnym stosowaniu stpy mniej się pocą. Polecam na lato.

Dobry, choć nie bez wad

Szybko się wchłania, zapach w porządku, zmiękcza i wygladza skórę. Jednak jak dla mnie za słabo nawilża, a może to kwestia tego, że zmniejsza potliwość = wysusza? Zdarzało mi się budzić w nocy i drugi raz się nim smarować, czego przy żadnym innym nie miałam. W sumie jednak polecam.

dobry

Lubię ten krem. Ładnie pachnie, szybko się wchłania, zmiękcza naskórek, relaksuje stopy i rzeczywiście zmniejsza potliwość przy regularnym stosowaniu. Dobra rzecz.

Tani i dobry.

Dobrze się wchłania, ma przyjemny zapach (mięta z cytryną). Przynosi ulgę zmęczonym stopom i łagodzi otarcia. Mógłby jednak nawilżać moje stopy na dłużej. Istotne jest też to, że nie jest drogi. Ciekawe i pozytywne opakowanie.

Oceniam na 4.00

W tym kremie podoba mi się to ,że łaczy zalety zmiękczającego kremu z odświeżająco-dezodorującymi właściwościami. Dotychczas używane przeze mnie albo tylko porządnie nawilżały(natłuszczały)albo chłodziły,ograniczały potliwość. Bezpretensjonalne,wesołe opakowanie!

Oceniam na 4.00

Moim zdaniem jest naprawdę świetny.Zmiekcza skórę stóp, stają się one gładkie i miękkie.Nie pachnie jakoś rewelacyjnie ale krem do stóp nie musi.Zmniejsza również potliwość stóp.Bardzo tani,a lepszy od wielu droższych, które stosowałam.Polecam.

Oceniam na 3.00

Średni jakościowo. Nie pachnie jakoś super, nie nawilża też jakoś niesamowicie ani nie zmiękcza (stosowałam regularnie!). Lepsze są innych firm: No 36, Sholla lub AA.