Happy End (krem do stóp)

Happy End (krem do stóp)

Jest to bardzo dobry krem na problemy związane z rogowaceniem naskórka, pękające pięty czy potliwość. Zawiera wyciąg z prawoślazu i mięty (7%) oraz czynniki antyperspiracyjne, antybakteryjne i przeciwgrzybicze (triclosan). Wygładza i zmiękcza skórę, daje uczucie chłodu i ładnie pachnie - właśnie miętą.

p>

NIE !

Nie jest to kosmetyk zapomniany. Niedawno kupiłam go w pierwszym lepszym markecie.
Przykrego zapachu moich stóp nie usunął, a właśnie tego od niego oczekiwałam. Wręcz przeciwnie, stopy bardziej śmierdziały. Umyłam je, posmarowałam kremem i założyłam czyste skarpetki. W ciągu pół godziny smród nie do wytrzymania. :/
Ma lekko miętowy, przyjemny zapach i to może dawać złudzenie odświeżenia, ale tak naprawde to wróg moich stóp
Wygładza pięty i za to pół gwiazdki, ale co z tego ? Inny krem do stóp, czy choćby balsam do ciała spisze się tak samo.
Dodatkowo jest tłusty, wolno się wchłania i chodząc po dywanie zbieram stopami włosy, ale to chyba normalne. Trzeba zaraz założyć skarpetki.
Wyrzucę go.

FAJNISTY:)

ZAPOMNIANY??? kupiłam tydzien temu - tylko ma inne opakowanie.

*ślicznie pachnie
*dobrze sie wchłania
*bardzo dobrze wygładza, zmiękcza

Wg mnie jest naprawde dobry, dawno nie trafiłam na taki kremik do stóp:)

POLECAM:)

Ach ten zapach;)

Krem dostałam od mamy. Nie wiem, czy sama zwróciłabym na niego uwagę stojąc przed półką z kosmetykami do stóp.

Po pierwsze: zapach!!!!
Absolutnie przeprzyjemny! Nie spodziewałam się, że krem do stóp może tak pięknie pachnieć. Na pewno jest to dodatkową motywacją do jego stosowania:)

Po drugie: działa!!!
Skóra stóp jest nawilżona i wygładzona. Świetnie daje sobie radę z problematycznymi piętami. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

depilacja ciąża

swietny!

Na poczatku stosowania nie zauwazylam zadnej poprawy stóp, juz chcialam go odstawiac, ale po jakis 1,5 tygodnia zaczal on dzialać!
Wiec trzeba dac mu troche czasu (ja go uzywalam codziennie wieczorem po kapieli- na nogi zakladalam pozniej skarpetki)

Plusy:
*wydajnosc
*cena- w promocji ok 6 zł normalnie 8.49 chyba
*dzialanie- stópki gładkie i dobrze nawilżone
*zapach

Polecam goraco

Minusy- nie zauwazylam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Najlepszy

Używałam wielu kremów do stóp, ale zaden nie potrafił tak wygładzić stóp. Od pierwszego użycia stopy są miękkie i nie chropowate. Do tego bardzo ładnie pachnie, szybko się wchłania i łatwo rozprowadza.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1/2 dużego opakowania

Spełnia wymagania

Używam tego kremu na noc i zakładam bawełniane skarpetki, rano skóra na stopach jest wyraźnie gładsza i delikatniejsza, ładny zapach, przyjemna konsystencja.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

zapomniany?

kupiłam go niedawno, więc jak może być zapomniany?
nawilża stopy, orzeźwia, wydajny i pięknie pachnie (czym mnie zaskoczył bo inne jak dla mnie śmierdzą okrutnie). To chyba tylko co powinnam powiedzieć : ) Bardzo fajny : )

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: 1/6 opakowania

Może być, ale bez rewelacji

Tego kremu używam zawsze po pedicurze i jestem zadowolona z efektów. Ale na co dzień go raczej nie polecam, chyba, że małą ilość, bo on się tak sobie rozprowadza. Ja nakładam dużo i zakladam skarpetki i to się sprawdza. Krem nawilża, wygładza i odświeża w sposób odczuwalny skórę stóp. Pachnie miętą, ale to bardziej taki chemiczny zapach niż naturalny. Wydajny, duże opakowanie za przysłowiowe grosze.

Używam tego produktu od: parę mies.

bardzo przeciętny

Krem bardzo słabo i krótkotrwale nawilża, w ogóle nie zmniejsza zrogowaceń, więc nie mogę być z niego zadowolona. Plusem jest szybkie wchłanianie się i dosyć przyjemny, ziołowy zapach. Zdaje się, że już go wycofali, dla mnie to bez różnicy, bo i tak już bym go nie kupiła. Ładne, ciekawe opakowanie i śmieszna nazwa to trochę za mało.Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Szkoda, że go nie ma

Ten krem był idealny. Cudownie regenerował i wygładzał moje stopy. Jak go używałam miałam stopy niczym pupcia niemowlęcia. Stopy się nie pociły, były mięciutkie. to była prawdziwa przyjemność móc go stosować, był bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:parę lat temu
Ilość zużytych opakowań:przynajmniej 1, nie pamiętam dokładnie ile

Dobry kremik

Używam go od kilku lat, jakiś czas temu producent zmodyfikował zapach, poprzedni bardziej mi odpowiadał, ale do rzeczy:
- świetnie nawilża, zmiękcza twardy naskórek, natłuszcza, radzi sobie z przesuszoną skórą (stosuję go tylko na noc, ponieważ dość długo się wchłania-to minus)
- odświeża, nie chłodzi (zapach cytrynowo-miętowy)
- ma działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze
- baaaardzo wydajny (duża tuba)
Jeden z moich ulubionych kosmetyków do stóp.

Używam tego produktu od: 6 lat?
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

może być, choć nie zachwyca

Plusy:
+ cena
+ zabawne opakowanie
+ zapach - odświeżający, miętowy, dosyć intensywny, mnie nie drażni i nie przeszkadza
+ wydajny
+ natychmiastowo odświeża
+ przynosi ulgę po całym dniu

Wady:
- rzadka konsystencja
- źle się rozsmarowuje
- długo się wchłania
- słabo nawilża
- nie zapobiega i nie redukuje pękania pięt

Przyjemnie odświeża, ale poza tym nic nie robi.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie