Catrice, Absolute Rose Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Catrice, Absolute Rose Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Paleta cieni do powiek Catrice Absolute Rose to delikatne nude i modne różane odcienie – niektóre matowe, niektóre połyskujące – dla pięknego naturalnego makijażu. Mogą być używane solo lub w połączeniu. Miękka formuła i szeroki wachlarz odcieni w palecie Catrice Absolute Rose oraz zintegrowany aplikator sprawiają, że jest to doskonały towarzysz podróży.

Średnie

ZALETY:
- Kolory, które współgrają ze sobą i są uniwersalne
- Są maty, cienie błyszczące i perłowe
- niska cena
WADY:
- osypują się
- ostatni fiolet traci drobinki podczas aplikacji
- dwa błyszczące kolory zbyt podobne
- opakowanie - słaby plastik

Trwałość jest po prostu średnia.

Masakra

Od dawna poszukiwałam paletki cieni w tych odcieniach. Zauważając ten produkt w Hebe byłam zachwycona kolorami. Skorzystałam z dostępnej próbki i postanowiłam je kupić. Robiąc nimi makijaż następnego dnia bardzo się rozczarowałam. Co prawda efekt zaraz po nałożeniu jest bardzo ładny, jednak po upływie kilku minut mimo użycia bazy (która do innych cieni jest świetna) cienie dziwnie mieszają się ze sobą tworząc brzydką brązowoszarą plamę. Nie nadaje się to do niczego moim zdaniem, a szkoda. Daję gwiazdkę za całkiem solidne opakowanie.

+ opakowanie

- bardzo się osypują
- pierwszy cień (najjaśniejszy) nie ma w ogóle pigmentacji
- ogólnie słaba pigmentacja
- cienie brzydko mieszają się ze sobą

Za taką cenę może być...

Kupiłam ją skuszona promocją w Naturze. Obejrzałam filmiki na YT z jej recenzjami. Paletka ma dość ładne kolory, dobrze napigmentowane. W ciągu dnia dobrze się trzyma na oku nawet bez bazy. Mam jedynie zastrzeżenia do ostatniego najciemniejszego cienia z brokatem ponieważ bardzo się osypuje, ale w minimalnej ilości daje ładny efekt. Pędzelek z pacynką też są dobre i radzą sobie w nakładaniu cieni. Polecam :)

Całkiem w porządku

Kolory faktycznie wyglądają na żywo zdecydowanie inaczej niż na zdjęciu producenta. Ciemniejsze kolory wpadają w brązy, a nie fiolety.

Generalnie ładne odcienie, neutralne i stosunkowo dobrze napigmentowane.
Osypują się przy aplikacji. Kolory perłowe, chociaż jeden z nich jest zupełnie matowy.

Pudełko rozsypało mi się już dawno, a raczej trzymałam je w kosmetyczce w domu niż nosiłam i przerzucałam, więc za to minus.

Ogólne wrażenie ok, chociaż bez szału.

Wielkie rozczarowanie

Jestem zakochana w różach, więc bez wahania skusiłam się na tę paletkę. Na zdjęciu w internecie kolory wyglądały ślicznie, więc ją zakupiłam, i co? Wielka klapa... Na żywo kolory są niemal zupełnie inne, mniej intensywne. Jednak aplikacja tych cieni to istny koszmar. Już przy nabieraniu na pędzelek obsypują się niesamowicie, a przy próbie nałożenia na powiekę mam obsypaną nimi całą twarz... Jaśniejsze kolory na powiece zupełnie znikają. Jedyny plus mogę dać za opakowanie, pędzelek i... zamysł kolorystyczny producentów, który w rzeczywistości zupełnie im nie wyszedł...

Piękne kolory, ale praca z nimi jest fatalna

Bardzo spodobały mi się kolory - dość długo szukałam fajnych neutrali, które nie byłyby ciepłymi brązami i beżami. Te są rzeczywiście bardzo... neutralne, ani ciepłe ani zimne i uniwersalne. Bardzo jasny i jasny róż mają wykończenie satynowe, dalej perłowe brudne róże - cieplejszy i chłodniejszy, matowy brudny róż i ciemny cień z drobinkami, którego kolor określiłabym jako pośredni między brązem a fioletem. Cienie nie są mocno napigmentowane, co dla jednej osoby będzie wadą, dla drugiej zaletą.

Cena produktu jest niska i nie spodziewałam się cudów, ale nie przypuszczałam też, że będą się AŻ TAK osypywać. Trudno mi je nabrać właściwie każdym pędzlem, 3/4 ląduje na twarzy zamiast na powiekach. Najgorzej jest pod tym względem z matowym rodzynkiem i z najciemniejszym z drobinkami (który gubi wszystkie drobinki właśnie przy nakładaniu). O precyzji aplikacji należy zapomnieć, całe szczęście, odcienie to wybaczają.
Trwałość bez bazy fatalna, z bazą - o dziwo - jest bardzo dobrze. Makijaż nimi wykonany prezenuje się nawet po dłuższym czasie całkiem w porządku, raczej ,,znikają" z powiek niż rolują się i zbierają w kącikach.

Raczej nie polecam.

Ok ale bez szału

Kolory ładne, subtelne, dają bardzo naturalny delikatny efekt. Jednak ten ostatni najciemniejszy cień zbyt mocno się osypuje i gubi po drodze złote drobinki. A szkoda, bo w pudełeczku prezentuje się bardzo zachęcająco. Paletka w sam raz do makijażu codziennego, tudzież subtelnego wyjściowego.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Absolutnie w porządku!

Tę paletkę "zmasakrowałam" w zeszłe wakacje. Przez całe lato nie uzywałam do oczu nic innego.
Uwazam , że nie jest to żadna wysoka półka odkryta przypadkiem w drogerii, cienie są przeciętne ale w porządku.
Po używaniu non-stop nigdzie nie mam denka więc są wydajne. Nie rolują się u mnie nawet bez bazy - 2 maty są dla mnie jak Inglotowskie maty, a te sparkle dokładnie jak inne catricowskie sparkle - dziewczyny co trochę kosmetyków przerobiły, to wiedzą o co mi chodzi :-)
Zestaw kolorów bardzo fajny - połącznie chłodnego różu z innymi chłodnymi tonami jest super. Czasem sięgam po paletkę teraz w zimę.

Dlaczego odjęłam dwie gwiazdki - bo z palety wyrzuciłabym 2 cienie. Ten ostatni ciemny fiolet - kompletnie go nie używam, osypuje się i zostawia brokatowe ślady i któryś z numerem 3 i 4 bo tak naprawdę na oku są zupełnie identyczne.

Podsumowując - z paletki 6 kolorów zrobiłabym całkiem przyzwoity quad na lato - 2 maty i 2 sparkle. Dodałabym porządniejsze wieczko bo moje wygląda jakby ktoś przejechał po nim tarką.

Ilość zużytych opakowań: 1/6g

Nie rozumiem zachwytu nad tym produktem

Na prawdę, nie rozumiem zachwytów. Osypują się. najciemniejszy kolor z tymi ślicznymi drobinkami- traci je w momencie nakładania...czary :D Stosowałam na bazę z manhattan i korektor catrcie camuflage- efekt taki sam jak bez :) Piękne kolory ale w ogóle nie widać ich na powiece tak jakbym tego sobie życzyła.
Jest jeszcze jedna opcja ..może nie umiem z nimi pracować.

Używam tego produktu od: rok temu zakupiłam paltekę i staram się ja polubić co jakiś czas....
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Najpiękniejsze! :D

Najlepsze z najlepszych! :)
+ duży wybór kolorów
+ piękne odcienie róży
+ bardzo trwałe ( z bazą, jak i bez)
+ do codziennego użytku, jak i na wieczorne wyjście
+ wydajne

Minusów brak! ;)

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna paletka w trakcie

Idealne róże

Szukałam cieni w odcieniach róży, ale delikatnych róży, więc natrafiłam - po wielu próbach kupienia - na tą paletkę.
+ dużo ładnych, delikatncyh odcieni róży, z których 2 są matowe, a reszta błyszczące
+ wydajość
+ trwałość
+ aplikator w opakowaniu

+/- pigmentacja cieni nie jest najwyższej jakości, ale jak ktoś szuka lekkich cieni na co dzień to polecam, natomiast na mokro dają intensywny odcień

- dostępność - nie zawsze można natrafić na markę Catrice, a jeśli już jest w drogerii to niestety, ale ta paletka jest rozchwytywana :(

Polecam gorąco każdej kobiecie :)

Używam tego produktu od: od końca maja 2015

przyzwoita

Dość przyzwoita paletka.

Idealne kolory dla kobiet, które nie do końca czują się dobrze w brązach. Można dzięki niej stworzyć zarówno delikatny makijaż dzienny, jak i mocniejszy wieczorowy. Dwa kolory są matowe, cztery pozostałe perłowe. Jednak nie są to kolory mocno napigmentowane. Na pewno będzie dobra dla początkujący lub niewprawionych :) Na co dzień świetna i niedroga, łatwo dostępna.

Nie będę oceniała aplikatora, bo go nie używam. I trwałości też ocenić nie mogę, bo zawsze pod cienie używam bazy, a z ta trzymają się cały dzień.

Używam tego produktu od: kilku miesięcu
Ilość zużytych opakowań: 1 paletka