Bell, HYPOAllergenic, Skin Stick Concealer (Korektor w sztyfcie)

Bell, HYPOAllergenic, Skin Stick Concealer (Korektor w sztyfcie)

Formuła hipoalergicznego korektora w sztyfcie Bell HYPOAllergenic Skin Stick Concealer sprawia, że kosmetyk pielęgnuje oraz dopasowuje się do struktury skóry, nadając jej naturalny wygląd. Kryje wszelkie zaczerwienienia i drobne niedoskonałości skóry oraz pochłania nadmiar sebum. Funkcjonalny sztyft korektora HYPOAllergenic Bell pozwala na równomierną i wygodną aplikację.

w sztyfcie
kryjące
hipoalergiczna
do twarzy

Tanie rozwiązanie

Korektor kupiłam na promocji, dlatego nie mogę narzekać. Używam go na punktowe niedoskonałości i w ten sposób mi się sprawdza. Przykrywa je, nie podkreślając ich jednocześnie, po jakimś czasie niestety nawet dobrze przypudrowany wyciera się, ale nie ma problemu z jego dołożeniem. Plus za prosty aplikator.

Średni

Kupując skusiła mnie cena ,dość często kupuję korektory i tym razem trafiło na ten .Ma fajne opakowanie i praktyczne dobrej jakości wykręcam tyle i le potrzebuje.Korektor nie mniej ma dziwne odcienie które nie spajają się ze skóry ,poza tym słabo kryją nie nadają się do cery z przebarwieniami ,i niedoskonałościami .Jest lekki i w miarę dobrze się rozprowadza .Myślę że na lato jest dość dobry gdyż wtedy moja skóra jest o wiele zdrowsza i tych niedoskonałości jest niewiele i korektor świetnie sobie z nimi radzi.

Nie,nie,nie

Nie przypadliśmy sobie do gustu.
Po pierwsze korektor jest w sztyfcie i nie powinien być taki twardy.
Nakłada się go bardzo tępo przy czym chęci zakrycia niedoskonałości po nałożeniu podkładu są niemożliwe ponieważ zmazuje nam podkład z twarzy.
Kolor ma ładny niestety do moich powiek jest on za suchy. Brzydko się ciastkuje i wchodzi w wszelkie zmarszczki mimiczne . Myślę iż nawet za tą cenę nie kupiłabym go ponownie.

Dla mnie to świetna opcja!

Kupiłam dzięki dobrym opiniom na Wizażu, dziękuję :) Kosmetyki marki Bell HYPOAllergenic często goszczą w mojej kosmetyczce. Miałam już różnorodne produkty z oferty tej marki i zawsze chętnie wracam po kolejne. Na korektor do twarzy w sztyfcie skusiłam się podczas jesiennej edycji sławnej promocji w R. Uważam, że jest to dobry produkt w rozsądnej cenie.

OPAKOWANIE

Korektor zapakowany jest w charakterystyczny dla marki kartonik o prostej kolorystyce koncentrującej się na bieli i elementach o barwie pomarańczy. Opakowanie jest dobrze opisane, znajdziemy na poszczególnych ściankach wszelkie interesujące nas informacje. Podoba mi się ten kartonik – kupując kosmetyk widzę, czy ktoś wcześniej go nie testował. Sam korektor wykonano z trwałego, czarnego plastiku ze srebrnymi napisami. Prezentuje się on elegancko i prosto, ładnie wygląda na toaletce i kosmetyczce. Mechanizm wysuwania działa bez zarzutu od samego początku.

KOREKTOR

Korektor posiadam w kolorze 01 Light Beige – jest to bardzo jasny odcień z przewagą żółtych tonów, jednak na tyle neutralny, że będzie pasował większości karnacji. Z moją jasną cerą bardzo dobrze się stapia. Korektor jest precyzyjnie ścięty, ma przyjemną, kremową konsystencję. Jest dosyć gesty i dobrze napigmnetowany. Radzi sobie z ukryciem wszelkich niedoskonałości, nawet tych większych w postaci blin potrądzikowych i aktywnych stanów zapalnych. Dobrze współpracuje z podkładem, nie odcina się, nie tworzy plam i nie ściera się. Wytrzymuje na twarzy cały dzień. Jest średnio wydajny, ale za tę cenę mogę mu to wybaczyć, Warto polowac na niego w promocjach.

PLUSY:
+ dobrze kryje
+ ma jasny odcień
+ dobra pigmentacja
+ kremowa konsystencja
+ dobrze współgra z innymi kosmetykami
+ ma korzystną cenę
+ jest dobrze dostępny
+ ma eleganckie opakowanie
+/- średnio wydajny

Średniak

Początkowo używałam pod oczy ale był zbyt mało kryjący i zbyt suchy. Kolor też na minus bo jest różowawy. Krycie niedoskonałości też raczej liche, w dodatku podkreślał suche skórki... Nie wrócę do niego, ale przynajmniej był tani.

Dobry korektor

+ Najjaśniejszy kolor jest naprawdę jasny, więc nada się też dla bladziutkich Polek!
+ Nie podkreśla nadmiernie suchych skórek.
+ Daje radę przykryć większość niedoskonałości. A jeśli nie przy jednej warstwie, to bez problemu możemy dołożyć kolejną i efekt wciąż będzie dobrze wyglądał.
+ Ma idealną konsystencję - nie jest za tępy, żeby nie dało się go rozprowadzić, ale nie jest też za tłusty, żeby zaraz się ślizgał po twarzy i króciutko trzymał.
+ Przystępna cena, jak to Bell.

- Mogłoby być trochę więcej produktu w opakowaniu, ale jest ok ;)

Mój ulubieniec

Dlugo szukałam dobrego korektora, który skutecznie, precyzyjnie i długotrwale zakryje moje blizny i niedoskonałości. Ten korektor spisuje się znakomicie. Jest bardzo trwały, zapewnia pełne krycie, a forma kredki sprawia, że można nim precyzyjnie zakryć niedoskonałości. Do tego kosztuje tylko 11 zł w rossmanie. Jedyny minus to wąska gama kolorystyczna.

PEREŁKA

Produkt nabyłam na próbę, gdy wykończyłam mój poprzedni korektor i muszę przyznać, że mnie zaskoczył. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie jest to może jakoś szczególnie wyróżniający się kosmetyk, ale w porównaniu z preparatami Miss Sporty i Maybelline Affitone trzyma fason.

ZALETY:
+ TRWAŁOŚĆ:
nie mam większych zastrzeżeń; z powodzeniem i bez znaczniejszych poprawek wytrzymuje 8 godzin czasu pracy - nawet w największe upały,

+ DOSTĘPNOŚĆ:
Rossmann, Hebe, Natura, lokalne drogerie i... Biedronka,

+ OPAKOWANIE:
poręczny sztyft,

+ CENA:
niewygórowana.

WADY:
- KRYCIE:
w tym miejscu jak najbardziej mogą pojawić się negatywne opinie, ponieważ korektor do końca nie zamaskuje znacznego zaczerwienienia; w duecie z solidnym podkładem powinien sobie poradzić,

- KOREKTOR A SUCHA SKÓRA:
preparaty w sztyfcie - w tym i ten konkretny Bell - nie sprawdzają się gdy rozprowadzamy je na suchej skórze,

- WYDAJNOŚĆ:
bardzo szybko znika z opakowania, kiedy w grę wchodzi trądzik.

PODSUMOWUJĄC:
Polecam. Dostępne na rynku w tej cenie produkty dzielą się na perełki i niewypały. Bell zalicza się do tej pierwszej kategorii. Szkoda jedynie, że opakowanie nie zawiera większej ilości kosmetyku.

Słabo kryjący

Nie jestem do końca zadowolona z tego produktu. Jego minusem jest słabe krycie, które maleje podczas rozprowadzania kosmetyku. trzeba go stale dokładać, co wpływa na jego wydajność. Nie zakryje mocno czerwonych wyprysków, jedynie jakieś słabe zmiany kolorytu cery. Na pewno nie nada się do stosowania w okolicy oczu. Nie podoba mi się jak wygląda na skórze.Forma sztyftu jest wygodna w użyciu. Trwałość oceniam średnio. W całej ocenie wypada słabo, nie wrócę do niego.

Jestem posiadaczką jasnej karnacji, więc korektor kupiłam o kolorze najjaśniejszy, czyli nr.1.
Korektor ładnie maskuje zaczerwienia oraz niedoskonałości.
Jedyny minus to taki, że jest mało wydajny przy codziennym używaniu.

Najlepszy!

Stosuje go już 3 lata, bo jest to najlepszy korektor jaki do tej pory miałam. Idealnie pasuje to codziennego makijażu. Jedynym minusem jest słaba wydajność. Jeżeli szukasz mocno kryjącego korektora to korektor belle na pewno nie jest dla Ciebie.

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam go nie licząc na nic,po prostu był mi potrzebny jasny korektor a tu taka niespodzianka. Nie dość, że odcień jest jaśniutki i nareszcie mam coś co pasuje do mojej typowo polskiej skóry ( jasnej, nie spalonej słońcem) to jeszcze ma super jakość za niewielkie pieniądze. Oczywiście cudów nie robi ale wklepany palcami ładnie przyjmuje się na skórze, nie robi plam, utrzymuje się długo ( ale bez przesady,caly dzien nie wytrzyma ) i nie zbiera się w zaglębieniach skory. Opakowanie ma zwykle, zwyczajne, ale takie jest najlepsze. Używam go niewiele, ale raczej odnosnie wydajnosci to nic imponującego nie powiem - malo wydajny, jednak niewiele kosztuje.