Perfecta, Express Slim, Uderzeniowy reduktor wodnego cellulitu

Perfecta, Express Slim, Uderzeniowy reduktor wodnego cellulitu

Sprawdź ceny produktu

Dax Cosmetics Perfecta Express Slim uderzeniowy reduktor wodnego cellulitu to szybko działający preparat, który drenuje tkankę podskórną i zwalcza najbardziej widoczny cellulit wodny. Odblokowuje nabrzmiałe komórki tłuszczowe i wyszczupla sylwetkę. Reduktor wodnego cellulitu Perfecta Express Slim zawiera Pro - Water Reductor, który redukuje obrzmienia tkanki oraz wielopoziomowy reduktor tkanki tłuszczowej Fat - Fast - Burner 24h. Ponadto Liposuction Cellu - Max efektywnie rozbija grudki cellulitowe.

Cena: ok. 17zł / 200ml

pomogło

Stosując krem zgodnie z zaleceniami producenta, zmniejszyła się objętość pośladek. Skóra na nich jest bardziej naprężona, nie ma efektu fałd podczas siedzenia. Zdecydowanie mój hit.

bardzo słaby

Nie wiem skąd taka wysoka ocena, chyba tylko ze względu na małą liczbą recenzji. Dla mnie ten produkt to strata pieniędzy. Kupiłam go w promocji i bardzo się zawiodłam. Nie redukuje cellulitu, nie ujędrnia, nie robi praktycznie nic oprócz nawilżenia. Po nałożeniu nie czuję ani uczucia chłodzenia, ani uczucia gorąca. O wiele lepiej działa serum antycellulitowe Eveline Mezoterapia i Ultradżwięki, który naprawdę redukuje cellulit i zmniejsza obwód uda, brzucha. Perfekty nie polecam, ładne opakowanie, zero działania.

Pomaga w walce z opuchlizną

Byłam ciekawa samego balsamu i tego, jak spisze się w walce z cellulitem. Pod względem działanie rewolucji nie ma, ale produkt przy stosowaniu z masażem poprawa wygląd skóry – dodaje jej gładkości, a cellulit staje się mniej widoczny. Balsam spisuje się także jako reduktor opuchlizny łydek i stóp.
Na kondycję skóry nie wpływa znacząco, nie widzę jej ujędrnienia. Jest trochę bardziej nawilżona, ale bardziej sucha skóra będzie potrzebowała czegoś jeszcze.
Całe szczęście, nie ma efektu chłodzenia. Rozprowadza się sprawnie. Wchłania się na tyle wolno, że można wykonać dłuższy masaż. Pachnie delikatnie, przyjemnie.
W tej cenie, warto spróbować.

Naprawdę "superefekt" :)

Od razu mówię - na cellulit mi nie pomógł i to po prostu wynika z faktu, że nie mam problemu z tego rodzaju problemem, jak wodny cellulit. Ale:

- pięknie pachnie. :) Naprawdę, przyjemnością jest nakładanie go na ciało, dlatego robię to raz dziennie wieczorem ( gdyż rano stosuję Elancyl)
- cena nie jest wysoka jak na tego typu właściwości produktu ( w promocji kupiłam za ok 13 zł )
- doskonale wygładza i ujędrnia, efekt jest po prostu nieziemski. Zresztą, mój chłopak zapytał, co ja takiego robię z nogami, że są takie gładkie. Także polecam bardzo, bardzo! :D
- Pomaga mi w pozbyciu się nadmiaru wody z nóg, nie są takie ciężkie i obrzmiałe (a może to efekt placebo?... :D )
- Moja skóra jeszcze nigdy nie była taka sprężysta. :)

Minusem jest to, że opakowanie wyślizguje mi się z rąk podczas aplikacji i jest troszkę za mało wydajne. Ale jestem skłonna do wybaczenia. :D

Polecam! :)
Maddi

Wart polecenia!

Dodatkowy produkt do intensywnych ćwiczeń przeciwko naszym niedoskonałościom.

+ Niska cena adekwatna co do jakości,
+ Wydajność,
+ Dostępność,
+ Delikatny zapach,
+ Ułatwia dalsze zabiegi,
+ Nie uczula ani nie podrażnia,
+ Nie brudzi ciuchów,
+ Nawilża,
+ Faktycznie działa!

Oczywiście pamiętajmy, że sam ten produkt nie zwalczy naszych problemów, ale za niską cenę możemy sobie ułatwić i uprzyjemnić proces spalania tkanki! :)

Niezły produkt, ale spodziewałam się czegoś więcej

Balsamu używałam przez miesiąc smarując uda i pośladki rano oraz wieczorem. Balsam ma lekką konsystencje, dość szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Po miesiącu regularnego stosowania zauważyłam, że skóra jest bardziej gładka, nawilżona oraz napięta. Jednak mimo wszystko spodziewałam się wpływu na redukcję cellulitu...Niestety ten efekt nie wystąpił, podkreślę, że nie mam dużego cellulitu. Może to niemądre oczekiwać od balsamu zwalczenia cellulitu, ale to obiecuje producent. Dodam jeszcze, że podczas używania balsamu ćwiczyłam.
Mimo wszystko na pewno jeszcze kupię, bo poprawia jędrność problematycznych miejsc.

fajne

Dobry produkt. Wydajny o miłym zapachu i kremowej konsystencji. Szybko się wchłania, nie bieli i nie lepi się do ciuchów.Wyraznie nawilża i wygładza,delekatnie napina. Przy regularnym stosowaniu delikatnia wygładza nierówności. Więc jak za 13,99 udany specyfik

Bardzo Fajny Balsam

Długo zastanawiałm się jaki mam rodzaj cellulitu, kiedyś sądziłam że jest tylko jeden :)

Balsamu używam od ponad miesiaca. Ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza, nie mrozi - dla mnie dobrze, bo nie lubie zimna, szybko wchłania. Na początku myslalam, że jest bez zapachu, ale jak się skupic to wyczujemy jakiś delikatny, a nawet mentolowy zapach.

Po miesiącu stosowania, raczej wieczorem niż rano, w różnych wariantach tj: do masażu i do body wrapingu stwierdzam poprawę w wygladzie skóry. Jest jędrna, napieta, gładziutka, cellulit też mniejszy ale balsam jest u mnie dpoełnieniem ćwiczeń.
Wystaczył na ponad miesiac stosowania (przez pierwsze półtora tygodnia tosowałam 2 x dziennie- później już tylko raz), wchłania sie sprawnie i bez problemu mozna sie ubierać.
Spodobał mi się tak bardzo, ze kupiłam kolejną tubkę gdy nie udało mi sie wydobyć z pierwszej więcej balsamu.
Zaciekawiona czy aby na pewno zurzyłam całą zawartość opakowania - rozcięłam je. Na ściankch tubki pozostalo jednak sporo kosmetyku - wystarczy na kilka smarowań.

podsumowując:

+ wygładza, ujędrnia;
+ łatwo się rozprowadza i wchłania;
+ przyjemna konsystencja;
+ cena i dostępność;
+ wygodna tuba,

- balsam "udaje, ze sie skończył" i pozostaje w tubie na ściankach - trzeba rozcinac opakowanie.

ten minus to "zmora" wiekszości kosmetyków :)

ogólnie polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego