Estee Lauder, Clear Difference, Oil Control / Mattifying Hydrating Gel (Żel nawilżająco - matujący)

Beztłuszczowa formuła żelu Clear Difference Oil Control / Mattifying Hydrating Gel od Estee Lauder nawilża skórę, pozostawiając ją oczyszczoną, odświeżoną, gładszą i praktycznie pozbawioną rozszerzonych porów. Lekka konsystencja kosmetyku umożliwia kontrolę poziomu produkcji sebum, ogranicza widoczność porów i redukuje stopień błyszczenia skóry. Z każdym kolejnym nałożeniem cera staje się bardziej gładka w dotyku, lepiej nawilżona, zdrowsza i delikatniejsza. Dzięki zawartości wysoce skutecznego ekstraktu z kwiatów polnych, który redukuje zaczerwienienia i koi podrażnienia wywołane trądzikiem, żel Estee Lauder Clear Difference Oil Control / Mattifying Hydrating Gel pozostawia po sobie uczucie świeżości, a stosowany regularnie wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

na dzień
nawilżające, matujące
w słoiczku
żel
50 – 100ml

świetny!

Żel zakupiłam na okres wiosenno - letni i zachwycił mnie swoim działaniem. Posiadam skórę mieszaną, więc konsystencja żelu jest dla mnie świetnym rozwiązaniem.

Konsystencja to krem -żel, delikatna i lekka. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, nie klei się. Od razu po nałożeniu można wykonywać makijaż. W okresie letnim, podczas upałów trzymałam go w lodówce, co powodowało świetne mroźne wrażenie na twarzy ;)

Ogromnym plusem jest fakt, że żel świetnie nawilża skórę, zauważyłam również, że zmniejszyła się liczba pojawiających się od czasu do czasu niespodzianek.

Dodatkowo bardzo dobrze radzi sobie z matowieniem skóry, makijaż wykonany na tym żelu trzyma się bez zastrzeżeń.

Mam też wrażenie, że delikatnie łagodzi zaczerwienienia.

Żel jest wydajny, nie powodował podrażnień ani "zapychania".

Bardzo polubiłam ten kosmetyk i będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy