Bell, HYPOAllergenic, Lightening Make - Up (Podkład rozświetlający do twarzy)

Bell, HYPOAllergenic, Lightening Make - Up (Podkład rozświetlający do twarzy)

Podkład rozświetlający do twarzy Bell HYPOAllergenic Lightening Make - Up wyrównuje koloryt, optycznie wygładza i rozświetla skórę. Zawiera ekstrakt z pestek dyni i wodę morską, które wykazują działanie łagodzące. Formuła wzbogacona o pigmenty perłowe rozświetla cerę. Podkład Bell HYPOAllergenic tuszuje niedoskonałości i oznaki zmęczenia oraz łatwo się rozprowadza. Nadaje zdrowy i świeży wygląd.

rozświetlające
fluidy
w buteleczce, z pompką

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, GLYCERIN, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, MARIS AQUA (SEA WATER), SODIUM CHLORIDE, TITANIUM DIOXIDE (NANO), UATERNIUM-18 HECTORITE, STEAROYL INULIN, ACRYLATES/C12-22 ALKYL METHACRYLATE COPOLYMER, POLYSORBATE 80, PROPYLENE GLYCOL, CUCURBITA PEPO (PUMPKIN) SEED EXTRACT, TOCOPHEROL, ACSORBYL PALMITATE, ACRORBIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROGEN DIMETHICONE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, HYDRATED SILICA, ALUMINIUM HYDROXIDE, PROPYLENE CARBONATE, PEG-8, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, METHYLPARABEN, MICA,TIN OXIDE, CI77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)

Świetny

Produkt zaskoczył mnie tym, że idealnie stapia się z cerą. Nie tworzy efektu maski ale bardzo dobrze kryje. Długo utrzymuje się na twarzy i nie spływa. Delikatnie rozświetla i nie uczula. Łatwy w aplikacji i wydajny.

Świetny

Ten podkład jest zaskakująco dobry. Idealny dla cer suchych, mało problematycznych. Bałam się, że da efekt błysku rodem z dyskoteki. A tu zaskoczenie, ponieważ fluid daje bardzo ładne, satynowe wykończenie. Dobrze się rozprowadza. Nie podkreśla suchych skórek, ani zmarszczek. Wtapia się w cerę. Nie ciemnieje. Nie tworzy efektu maski. Jest lekki, a krycie ma w kierunku średniego. Wyrównuje koloryt. Nadaje wygląd zdrowej, wypoczętej cery. Nie uczula, nie zapycha, nie podrażnia, nie wysusza. Ma wygodne, higieniczne opakowanie. Wydajny. Naprawdę dobry. Polecam.

rozświetlający podkład

Podkład ma niewielkie krycie i daje uczucie rozświetlenia i lekkiego nawilżenia. Dobrze się sprawdzi, jeśli szukamy czegoś dla skóry bez żadnych większych niedoskonałości i jeśli nie chcemy matowego efektu.

Super

Mimo, że mam cerę mieszaną, a podkład jest rozświetlający, bardzo podoba mi się efekt jaki daje. Cera jest rozświetlona w bardzo delikatny i subtelny sposób. Pokład nie ulega ciemnieniu. Posiadam kolor 01 light beige, nie jest on najjaśniejszy ale dla jasnej karnacji jest okej...

Dobry :)

Produkt zakupiłam jakiś rok temu i co jakiś czas do niego wracam. Jak dla mnie podkład świetnie sprawuje się latem. Jest lekki. Nie tworzy efektu maski. Utrzymuje się na twarzy dość dobrze. Podkład nie jest zbyt kryjący, więc nie zakryje z pewnością dużych niedoskonałości, z małymi daje sobie radę. Ładnie rozświetla buźkę. Na lato jak najbardziej TAK!

Bardzo dobry podkład w niskiej cenie

Jestem posiadaczką cery mieszanej w stronę tłustej. Niedoskonałości pojawiają się u mnie tylko raz na jakiś czas, mam bardzo delikatne zaczerwienienia w okolicach nosa. W codziennym makijażu szukam naturalnego efektu i satynowo-świetlistego wykończenia. Podkład z Bell spisał się świetnie! Wygląda bardzo subtelnie i naturalnie, dobrze wyrównuje koloryt cery i dopasowuje się do skóry. Utrzymuje się względnie długo na twarzy, trwałość oceniam na jakieś +/- 10h. Nie zapycha, nie uczula, nawilża. Jedyne z czym się nie zgadzam to "dobre krycie" o jakim zapewnia nas producent. Ja oceniam je na średnie w stronę słabego, chociaż mi osobiście to nie przeszkadza.
Polecam serdecznie!

Efektowny, względnie trwały, całkiem dobry

Najbardziej podoba mi się efekt, który daje na skórze - naturalne wykończenie, lekko odbijające światło, ale bez widocznych drobinek. Nie kryje bardzo mocno i nie daje efektu maski. Do tego odcień, którego używam (02) ma w sobie idealną zawartość żółtawego tonu. Zlewa się z moją ani jasną ani ciemną karnacją po prostu jak marzenie. Nie podkreśla suchych skórek, zmarszczek także nie, i co jest miłą niespodzianką, nie uwidacznia nierówności na skórze np. drobnych krostek czy blizn.
Nie jest to jednak podkład bez wad. Pierwszą z nich jest to, że wygląda raczej źle na rozszerzonych porach. Drugą, jeśli chodzi o wygląd jest raczej przeciętna trwałość w połączeniu z gorszym wyglądem po nałożeniu drugiej warstwy - nie mam pomysłu czemu, u mnie kolor jest ten sam, trudno też powiedzieć, żeby się warzył, ale przy drugiej warstwie robi się bardzo widoczny.
Nie zapycha, w przeciwieństwie do rozświetlających podkładów z drobinkami. Cera raczej jest z niego zadowolona i (z)nosi go dobrze - nie czuję ściągnięcia, tłuste partie nie zaczynają przetłuszczać się bardziej, suche nie są wysuszone. Co za to może minimalnie przeszkadzać, a szczególnie drażnić osoby z tłustą cerą, to fakt, że podkład jest bardzo kremowy i ma się odczuwalne wrażenie właśnie tej tłustej warstwy. Ja jednak nie zauważyłam, żeby odczucie przekładało się na jakieś niespodzianki z cerą.
Podkład łatwo rozprowadza się wklepywany palcami lub gąbeczką (wtedy też najładniej wygląda), natomiast nie znoszę rozprowadzać go pędzlem do podkładu - smuży wówczas niemiłosiernie, a warstwa jest za gruba. Ogółem to nie jest rodzaj podkładu, który da się zarazem szybko rozprowadzić i dobrze wyglądać - wymaga chwili czasu.
Pompka jest wygodna i bezawaryjna, dozuje tyle, ile powinna na całą twarz.
Opakowanie od strony estetycznej bardzo mi się podoba, niby szkło przyjemniej ciąży w dłoni, ale zawsze, kiedy mi upadnie, cieszę się, że jednak to plastik ;)
Podsumowując: ogólnie polecam, sprawdzi się szczególnie na suchej cerze.

OK!

Przez prawie rok używałam tego podkładu na przemian z innymi z Bell Hypoallergenic i choć nie jest idealny, prawdopodobnie jeszcze nie raz go kupię, kiedy nie będę mogła się zdecydować na nic innego. W skrócie:

Plusy:
-ma przyjemną konsystencję i łatwo się rozprowadza,
-w ciągu dnia można dołożyć kolejną warstwę w niektórych miejscach i nie razi to po oczach,
-ładne kolory,
-niska cena (często spotyka się jeszcze przeceny na ten produkt)
-dobre krycie

Minusy:
-nie wytrzymuje na twarzy całego dnia,
-zbyt ciężki na lato (od razu spływa i to niezbyt ładnie)
-tak jak użytkowniczka poniżej sądzę, iż ciemnieje w opakowaniu, gdyż kiedy go kupiłam miał odpowiedni kolor, a po odstawieniu na parę miesięcy już mi nie odpowiadał

Może być...

Ogólnie nie jest źle, na początku działał super, ale potem zaczął zapychać pory. Z drugiej strony dobrze dobrany kolor sprawia, że jest praktycznie niewidoczny.

Plusy:

+ nie jest ciężki
+ efekt rozświetlenia zauważalny
+ dobry na początek dnia (usuwa oznaki zmęczenia)
+ nie podkreśla suchych skórek
+ wygląda naturalnie (nie ma efektu maski)
+ nie wysusza skóry
+ wydajny
+ niska cena
+ nie uczula

Minusy

- nie jest trwały (trzeba poprawiać)
- wydaje mi się, że ciemnieje w opakowaniu
- dla cery tłustej: trzeba przypudrować w strefie T
- gama kolorystyczna (najjaśniejszy jest dla mnie "za żółty")
- robią się zaskórniki

Mimo wszystko kupię ten podkład, bo nie wysusza i da się go tak rozsmarować tak, że nie ma efektu maski.

Niestety mnie zapycha

Najpierw sprawdzał się ok, ale nie było to nic specjalnego. Powiedziałabym poprawnie, ale nie wow. Gdyby mnie nie zapchał (a zapchał) i tak bym do niego nie wróciła. Mam skórę suchą, czasami pojawiają się na niej drobne wypryski, ale ten fluid podkreśla wszystkie niedoskonałości cery, dosłownie wszystkie. Sprawia, że skóra ma dziwną fakturę, nie jest gładka, wygląda trochę jak papier ścierny. Nigdy się z takim efektem nie spotkałam. Do tego podkreśla rozszerzone pory.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Jedyny, który mnie nie uczulił

Długo szukałam podkładu, który mogłabym używać częściej niż raz w tygodniu. Po wszystkich wcześniejszych (w tym Revlon Colorstay do cery suchej) po całodniowym makijażu robiły mi się na twarzy suche, swędzące placki. Byłam załamana i na promocji w Rossmannie postanowiłam zakupić ten podkład. Jakie było moje zdziwienie, gdy po dwóch całych dniach noszenia go na twarzy nie miałam śladu suchych plam! Nie wiem od czego to zależy, może od ilośći parabenów - tutaj jest ich mało w porównaniu do innych podkładów.

Minusem - i za to odejmuję pół gwiazdki - jest mały wybór odcieni. Revlon pokochałam za kolor 150 buff, tutaj najjaśniejszy odcień jest jednak trochę ciemniejszy. Jednak ładnie się dopasowuje do skóry i nie odcina od szyi, więc nie jest źle.

Trzyma się całkiem nieźle, więcej mi nie potrzeba. Kryje dobrze (zwłaszcza nałożony gąbeczką), ale i tak zawsze używam korektora.

Podsumowując:
+ cena