Nanshy, Stand Up Brush Holder (Tuba etui do przechowywania i transportu pędzli do makijażu)

Nanshy Stand Up Brush Holder tuba etui do przechowywania i transportu pędzli do makijażu). Kształt tuby pozwala na pomieszczenie ok. 30 pędzli różnego kształtu. Zabezpiecza pędzle przed wilgocią. Tuba etui Nanshy Stand Up Brush Holder zamykana na plastikowe zatrzaski.
Maksymalna wysokość 23,5 cm, minimalna 14cm, szerokość z zatrzaskami 13,5 cm, średnica dolnej części 10 cm, górnej 11 cm.

inne
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Supi !!!

Masz rację Madziu. Oni wszystkie produkty mają szalenie przemyślane. Wszystko dopięte na ostatni "guzik" Taka tuba też jest bardzo przydatna. Zwłaszcza gdy ktoś ma cudne pędzelki i może w niej je przechowywać.Jechać z nimi w podróż. Zawsze dojadą z Tobą całe i nie połamane. co najważniejsze nie będą "latać" po całej torbie podróżnej. Polecam bo mam :-)

Ilość zużytych opakowań: 1 komplet

Doskonała

Tuba jest świetna. Bardzo dekoracyjnie się prezentuje w mojej łazience, gdzie wykonuję makijaż. + przystępna cena + mieści wszystkie pędzle, nie mam bałaganu ;-) + ładny kształt + z przykrywką i zatrzaskami, mogę wszystkie pędzle zabrać ze sobą w podróż + jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: 1 miesiąc