Make Up Academy, Colour Blast Eyeshadow Tint (Cień do powiek w kredce)

Make Up Academy, Colour Blast Eyeshadow Tint (Cień do powiek w kredce)

Design w stylu kredki sprawia, że cienie do powiek Make Up Academy Colour Blast Eyeshadow Tint są bardzo łatwe do zastosowania, dzięki czemu można je łatwo ze sobą mieszać aby pozostawiały łagodnie kremowy kolor. Noś je pojedynczo lub mieszaj ze sobą odcienie.

Bubel.

Po bardzo udanej przygodzie z fantastycznym różem MUA zakupiłam 2 cienie w kredce. Trafiłam za nie przypadkowo w Pepco, były na promocji - 3zł za sztukę.

Uwielbiam cienie w kredce - za ich pomocą można zrobić błyskawiczny i efektowny makijaż. W tym przypadku jednak produkty nadają się tylko do kosza, niestety.

Mam dwa kolory:
STAY - piękny, jasny, metaliczny beż
BRING IT BACK - czekoladowy brąz, również delikatnie metaliczny

No i cóż... nie da się ich w żaden sposób nałożyć na oko. Próbowałam na bazę, bez bazy, na matowe cienie - zawsze skończyło się na brzydkich, bladych plamach i zlepionej powiece. W przypadku obu kolorów wygląda to tak samo źle. Okropnie się zawiodłam - cienie lądują w koszu.
Co najdziwniejsze - kredki nałożone na przykład na skórę dłoni wyglądają naprawdę fajnie. Tylko z powieką nie chcą współpracować.

Cieszę się, że kosztowały tylko 3zł za sztukę i nie zmarnowałam więcej pieniędzy, ale mimo tego niesmak pozostaje.

Zdecydowanie nie polecam, nie warto.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki