Laboratoires Azbane, Gel Douche à l'Huile d`Argan (Żel do mycia ciała z olejkiem arganowym)

Żel do mycia ciała z olejkiem arganowym Laboratoires Azbane Gel Douche à l``Huile d`Argan myje skórę jednocześnie ją pielęgnując. Delikatnie się pieni. Odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Pozostawia skórę miękką i pięknie pachnącą.

wspaniałości

Żel kupiłam na wyjazd wakacyjny - spodobała mi się poręczna butelka, na podróż w sam raz. W mojej lokalnej drogerii jest sporo produktów Azbane i ceny są całkiem przyjazne.

Potem odkrycie - ten żel jest cudowny! Po pierwsze - oszałamiająco, przepięknie pachnie. Mocno. Intensywnie. Jedyny żel, którego zapach zostaje na skórze. Coś nieprawdopodobnego.

Poza tym - gęsta konsystencja, zabójcza wydajność. Pieni się świetnie, myje dobrze, nie wysusza. Skóra jest miękka, nie ma suchych placków.

Żel zauroczył mnie do tego stopnia, że niezużytą resztę przywiozłam z powrotem z wakacji. Z reguły tego nie robię, nie chce mi się wozić resztek. Ale ten żel jest po prostu cudowny.

Na pewno jeszcze go kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe