Biolaven, Płyn micelarny

Biolaven, Płyn micelarny

Oczyszczająco - łagodzący płyn micelarnyBiolaven Sylveco pozwala dokładnie usunąć wodoodporny makijaż twarzy i oczu. Składniki nawilżające oraz łagodzące zapobiegają wysuszeniu, a także koją podrażnioną skórę. Olejek eteryczny z lawendy działa antyseptycznie, odświeżająco i relaksująco. Po zastosowaniu płynu micelarnego Biolaven skóra staje się czysta, świeża i dobrze nawilżona.

W porządku

To fajny, przyjemnie pachnący płyn micelarny. Ładnie zmywa makijaż, radzi sobie całkiem nieźle z tuszem do rzęs i z trwałymi pomadami do brwi. Nie podrażnia i nie uczula. Używam go na zmianę z innym, przez co ciężko mi dokładnie określić jego wydajność, ale z pewnością jest co najmniej dobra. Opakowanie jest całkiem estetyczne i wytrzymałe. Towarzyszył mi parokrotnie w podróży i pomimo braku dodatkowego zabezpieczenia nic się nie wylało i nie przeciekło. Dodatkowo kosztował mnie niewiele, gdyż kupiłam go w zestawie razem z kremem z tej samej serii.
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to mógłby mieć trochę lepsze właściwości zmywające. Dla mnie to zasługuje na 4+, myślę że z przyjemnością kupię go ponownie.

Dobry dla małowymagających

Płyn micelarny Biolaven kusi prostotą - to właśnie w niepozornym biało-fioletowym opakowaniu jest zamknięta cała "magia" tego produktu. Ma on wyraźny zapach, choć jak dla mnie mało naturalny, cukierkowy, który raczej przypomina mi zapach kiślu Frugo:D Sprawdza się w demakijażu lekkich produktów do twarzy, nieco gorzej sprawdza się w przypadku kosmetyków wodoodpornych. Ma krótki skład i jest wydajny. Dla mnie spełnia wszelkie kryteria dobrego produktu.

Ulubiony

Bardzo lubię ten płyn i często do niego wracam. Uwielbiam go za połączenie naturalnego, niedrażniącego składu, zapachu i bardzo dobrego oczyszczania. Serio używając tego płynu zużywam więcej płatków kosmetycznych niż przy innych, bo ciągle coś jeszcze wyciąga ze skóry. Po taki samym dniu z poprzednim płynem jedno przetarcie i wacik biały, a ten płyn micelarny działa mocno i bardzo dogłębnie oczyszcza! Skóra po użyciu jest gładka, miękka, odświeżona i nie lepi się. Polecam!

Spodziewałam się czegoś lepszego

Myślałam, że jeśli to naturalny kosmetyk, będzie działał lepiej. Niestety pomyliłam się. Często mnie szczypał i nie oczyszczał mojej skóry tak jakbym tego chciała. Jednak zapach ma piękny.

Nie poradzi sobie z mocnym makijażem :/

Kupiłam ten produkt zachęcona serum z tej samej serii, który u mnie sprawdził się świetnie. Produkt niestety słabo radzi sobie z mocnym makijażem, mam wrażenie, że nie zmywa go dokładnie... Stosowałam go do przemywania skóry i pozbycia się resztek makijażu tutaj sprawdził się nieco lepiej. Później zastąpił mi tonik. Jeśli malujecie się delikatnie produkt może wam się sprawdzić.

Delikatny, do lekkiego demakijażu

ładnie pachnie, jest delikatny dla skóry i nie piecze w oczy ale nadaje sie do zmywania makijażu codziennego, lżejszego. Make up'u na imprezę, z eyelinerem nie zmyje tak łatwo, trzeba użyć kilku wacików przez co zużywamy dużo płynu. Jest dobry ale miewałam lepsze produkty.

Kolejny kosmetyk z serii trzyma poziom

Moim pierwszym kosmetykiem Biolaven był krem na dzień, który urzekł mnie działaniem, zapachem i składem. Już wtedy wiedziałam, że sięgnę po kolejne propozycje z tej serii. A tym kolejnym okazał się właśnie płyn micelarny, który znalazłam dołączony do jakiegoś czasopisma, więc nie mogłam oprzeć się pokusie. Właśnie kończę butelkę, więc nadszedł czas na recenzję.

Na co dzień maluje się raczej delikatnie. Nie używam kosmetyków wodoodpornych. A po micelu zawsze myję twarz jeszcze żelem, bo przy mojej tłustej cerze nie czuję się w 100% świeżo bez 2 etapowego oczyszczania.

Płyn micelarny Biolaven ma świetny, orzeźwiający zapach rodem z winogronowych napojów Heleny. Może sztuczny, może drażniący dla delikarnych nosów, ale wiadomo, że zapach to rzecz czysto subiektywna.

Płyn całkiem dobrze radzi sobie z moim makijażem. Rozpuszcza i zmywa podkład (aktualnie Revlon CS) bez problemu. Z tuszem czasem radzi sobie ciut gorzej, ale po czasie i ten ustępuje. Nie pozostawia duszącej warstwy na skórze i nie powoduje zamglenia oczu. Nie podrażnia i nie powoduje łzawienia.
Jedyne do czego mogę się doczepić, to takie tępe uczucie podczas zmywania. Inne micele dają fajny poślizg, dzięki czemu nie czuć mocnego tarcia wacikiem.
Używam go także do przecierania twarzy w ciągu dnia, kiedy nie mam nałożonego makijażu. Zwłaszcza w upały daje ulgę cerze.

Skład jest krótki, treściwy i naturalny. Tutaj nie ma co dyskutować.

Butelka zrobiona z białego, matowego i nieprzezroczystego plastiku. Zamykana na zatrzask, który działa bez zarzutu. Otwór nie jest ogromny, więc płyn nie rozlewa się w niekontrolowany sposób. Bardzo wydajny.
Grafika prosta i niezwykle estetyczna.
Cena jest stosunkowo niska przy tak dobrym jakościowo kosmetyku. Dostępność rewelacyjna.

Jest ok

Płyn ma bardzo ładne opakowanie i śliczny zapach. Jest dość wydajny. Maluję się bardzo lekko, a mimo to nie zawsze jest w stanie poradzić sobie z makijażem, w szczególności z tuszem do rzęs i po umyciu buzi pianką, muszę jeszcze poprawiać demakijaż. Największym minusem jest to, że płyn pozostawia lepką warstwę na skórze, czego bardzo nie lubię, ale wiem, że są osoby którym to nie przeszkadza. Cena płynu jest atrakcyjna, skład świetny, dostępność dobra.

Cudo

Jestem zachwycona od pierwszego użycia. Jak dotąd byłam wierna mixie i uważałam ją za najlepszy płyn micelarny do którego wracałam z pokorą po każdym skoku w bok z innym produktem. I nagle wpadł w moje ręce ten turbo dobry kosmetyk i nie skończy się tyko na przelotnej znajomości.
Płyn jest ultra delikatny, w ogóle nie podrażnia oczu ani innych partii twarzy. Nawet przesuszonej czy podrażnionej ( np skóry w okół nosa podrażnionej od chusteczek).
W kilka sekund zmywa nawet intensywny makijaż oczu (ciemne cienie, kilka warstw tuszu) i ciężki kryjący podkład. Zmywa a nie rozmazuje za co ma dodatkowy plus. Bo nawet tusz czy cienie zostają na waciku a nie marzą się po twarzy.
Wydajny - jest bardzo skuteczny, przez co nie trzeba go wylewać litrami na wacik.
Ma dość intensywny winogronowy zapach, który może drażnić osoby wrażliwe na zapachy.

Przyjemny :)

Lubię kosmetyki dobre składowo, doceniam starania producenta. Jednak nie zawsze dobry skład idzie z działaniem. Biolaven jednak stworzył całkiem fajny micel, który nie podrażnia mi cery, za to daje fajne uczucie odświeżenia. Zapach genialny, opakowanie bardzo trafiło w mój gust - więc jest i przyjemność z używania.
Niestety nie jest to ekonomiczny płyn - niska pojemność (200 ml to dla mnie mało), cena trochę wyższa niż innych płynów. Do zmycia pełnego makijażu potrzebuję wielu wacików (szczególnie jest tu problem z tuszem), a co za tym idzie, niska wydajność micela.
Pewnie jeszcze kiedyś kupię, ale nie jest to mój 'codzienny' płyn.

Dobry, ale to nie to

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami. Bardzo spodobał mi się jego skład, faktycznie 95% to naturalne składniki,także to na plus. Piękny, lawendowy zapach, który mnie orzeźwiał co wieczór.
Mam cerę trądzikową i szczerze mówiąc niczym mnie ten produkt nie zaskoczył. Dobrze zmywał makijaż, ale niestety nie do końca radził sobie z oczami. Często musiałam użyć dużo produktu żeby zmyć wszytko. Przez co był nie bardzo wydajny.
Nie wiem, może innym się sprawdzi, ale ja póki co szukam dalej.

Płyn micelarny Biolaven

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam kupić ten płyn na promocji. Byłam do niego sceptycznie nastawiona, bo maluje się dość mocno i zazwyczaj używam dwufazowych płynów micelarnych. Jestem nim bardzo pozytywnie zaskoczona, gdyż rzeczywiście dobrze zmywa makijaż, świetnie nawilża i łagodzi. Pozostawia cerę promienną i świetlistą. Nie podraznia oczu. Skład jest zaskakujący - większość składników jest pochodzenia naturalnego, co jest ogromnym plusem! Co do wydajności, to używałam go codziennie i wystarczył mi dokladnie na 2,5 tygodnia, ale do życia bardzo mocnego makijaż.