Exclusive Cosmetics, Krem do rąk i paznokci z aloesem

Exclusive Cosmetics, Krem do rąk i paznokci z aloesem

Delikatny krem aloesowy Exclusive polecany jest do codziennej pielęgnacji wysuszonej skóry rąk. Wyciąg ze świeżych, mięsistych liści aloesu działa przeciwzapalnie, regenerująco i natłuszczająco, dzięki czemu zmiękcza uelastycznia skórę, likwidując uczucie szorstkości. Zawarta w kremie keratyna zmniejsza łamliwość paznokci oraz skłonność oraz skłonność do ich rozdwajania. Krem skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. Bardzo dobrze rozprowadza się i wchłania. Krem do rąk i paznokci z aloesem Exclusive doskonale nawilża i w znacznym stopniu poprawia ukrwienie skóry oraz pozwala utrzymać jej właściwą wilgotność. Skóra staje się jedwabiście gładka i miękka.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Petrolatum, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Dimethicone, Hydrolyzed Keratin, Polysorbate 20, PEG-20 Gliceryl Laurate, Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Perfum, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Citral.

Sympatyczny "do torebki"

Moja skóra dłoni wymaga nakremowania po każdym jej umyciu, więc noszenie ze sobą kremu w torebce to dla mnie mus. Tym razem wybrałam <i>Exclusive</i> ze względu na niską cenę i uprzednie pozytywne doświadczenia z tą marką.
Krem jest dość gęsty, ale szybko się wchłania bez pozostawiania tłustej czy lepkiej warstwy, co jest konieczne w sytuacji stosowania takiego kosmetyku &quot;na szybko&quot;. Zapewnia mi odpowiedni poziom nawilżenia i ładnie pachnie.
Nic więcej nie wymagam, polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca