Maybelline, Brow Drama (Tusz modelujący do brwi)

Maybelline, Brow Drama (Tusz modelujący do brwi)

Pojemność 7,6 ml

Maybelline Brow Drama to modelująca maskara do brwi. Sekret to żelowa formuła oraz unikalna kulista szczoteczka, która dyscyplinuje rzęsy dla efektu wyrazistych brwi, bez grudek. Rezultat to precyzyjnie zdefiniowane i wystylizowane brwi

Bardzo dobry!

Mam dość niesforne i długie brwi, a ten tusz je dyscyplinuje i sprawia że przez większość dnia są ładnie ułożone. Używam też tej maskary gdy chcę tylko delikatnie podkreślić i uczesać brwi, ale najczęściej stosuję jako uzupełnienie do kredki Brow Satin.
Okrąkła końcówka szczoteczki zapewnia precyzyjne uczesanie, zastępuje czesadełko.

Mocno utrwala

Kupiłam ten żel około rok temu, z polecenia jednej z moich ulubionych blogerek. I to był strzał w dziesiątkę. Mam kolor Medium Brown i na początku wydawał mi się odrobinę za jasny w porównaniu do poprzedniego, ale szybko się przyzwyczaiłam i go pokochałam. Bajecznie łatwo się nim maluje i daje świetny efekt - trzyma brwi w ryzach i są one podkreślone w naturalny sposób. Mocno utrwala brwi, kiedy zaschnie, ciężko je ruszyć i efekt trzyma się aż do wieczora. Dosyć ciężko się go przez to zmywa, ale jestem w stanie znieść tą małą niedogodność, bo produkt ma mnóstwo zalet. Trzeba też uważać na ilość wyciąganego szczoteczką żelu, aby nie posklejać nieestetycznie włosków.

Bardzo dobry produkt

Używam od dawna tego żelu do brwi. Jestem bardzo zadowolona. Mam dość gęste i ciemne brwi. Wystarczy tylko użyć tego żelu i przez cały dzień nie musze o nie się martwić.

Super

Posiadam kolor dark brown. Używam go żeby utrwalić włoski podrasowane wcześniej pomadą (przeczesuje "z włosem" :D) lub kiedy nie mam czasu na pomadę to czeszę włoski najpierw "pod włos"- wtedy osiada na nich więcej tuszu, a następnie przeczesuję z kierunkiem wzrostu włosa żeby nadać brwiom kształt. Polecam

Bubel

Czytam opinie i nie dowierzam. Albo trafiłam na wybrakowany produkt albo to kosmetyk nie dla mnie. Wybrałam odcień transparentny, ponieważ mam kruczoczarne brwi więc dla mnie koloru z tej serii po prostu nie ma. Czy producenci zapominają o dziewczynach z naturalnie czarnymi włosami, brwiami etc.? Nie wiem ale stojąc wtedy przed morzem półek z kosmetykami do brwi tak właśnie pomyślałam. Cóż, przykre.
Kosmetyk już po otwarciu był... suchy. Nie utrwala moich brwi. Nie pozostawia na nich niemal nic. A to "niemal nic" nałożone w troszkę większej ilości po godzinie zamienia się w małe białe kuleczki, które wyglądają jak łupież.
Łupież na brwiach, widział ktoś takie cuda?
Nie, dzięki. Już więcej tego produktu nie kupię. Ba ! Za darmo też nie wezmę.

Tragedia

Tusz strasznie skleja brwi nawet jeśli nałożyłam minimalną ilość. Brwi są sklejone, sztywne po tym produkcie i nie da rady się ich rozczesac. Ogólnie brwi wyglądają źle. Uważam że produkt nie jest warty swojej ceny czyli gdzieś okolo trzydziestu złoty.

Brow Drama

Używam koloru dark brown. Tusz jest łatwy w aplikacji, trzyma brwi w ryzach przez cały dzień. Za pomocą okrągłej szczoteczki można dotrzeć do niemal każdego włoska i szybko wymodelować brwi.
Tusz ma estetyczne opakowanie.

Lubię

Bardzo fajny żel do brwi, mam kolor transparentny ale wczesniej uzywalam ciemnego brazu. Żel na brwiach wyglada bardzo ladnie, nie skleja wloskow ale pokrywa je delikatnie zelem, dzieki czemu u mnie brwi sa w nienaruszonym stanie przez caly dzien.

super utrwala brwi

Produkt dostępny jest w kilku odcieniach oraz równiez w odcieniu transparentnym. Ja wybrałam go w odcieniu śreni brąz. Jest wydajny, a jego grzebyczek posiada małą kulkę na końcu dzięki temu dotrzemy do każdego włoska. Odcień jest brązowy, nie za ciemny. Łatwa aplikacja pozwala na uzyskanie naprawdę mocno podkreślonych i trwałych brwii. Produkt szybko zasycha tworząc twarde, utrwalone włoski. Wytrzymuje cały dzień a demakijaż nie jest problemem.

Ok

Aktualnie do używam od pół roku. Ciotka przywiozła go z Niemiec i pozwoliła mi użyć. Zakochałam się, więc mi go zostawiła. Potem kupiłam kolejne opakowanie. Produkt nie skleja brwi, ładnie je układa (mam krzaki a nie brwi i ciężko je ujarzmić). Dodaje lekkiego koloru, przyciemnia je. Produkt na zdecydowany plus.

Fantastyczny produkt

Posiadam żel transparentny. Służy mi do utrwalania kredki, żeby brew nie odbijała się na dłoni, gdy podeprę twarz ręką. I sprawdza się w tym znakomicie. Bardzo dobrze utrwala, szczotka jest nieco problematyczna, ale metodą prób i błędów można się z nia uporać. Produkt jest niesamowicie wydajny, swoje opakowanie męczę już od niemal roku. Maybelline po raz kolejny pokazało mi swoją jakościową przewagę nad Rimmelem,.

Świetny, ale z pewnością nie dla wszystkich

Maskarę kupiłam podczas promocji w Rossmanie.
Moje brwi są grube, gęste i ciemne, raczej równe i bez prześwitów. Na co dzień wystarcza mi tylko żel do brwi (bez kredki). Używam koloru Medium Brown.

Plusy:
*utrwala brwi! W ciągu dnia są nie do ruszenia
*żel nadaje łady kolor brwiom (ale nie skórze!), bardzo naturalny
*szczoteczka rozprowadza żel równomiernie i nabiera odpowiednią ilość produktu
*jest baaaaardzo wydajny
*gama kolorystyczna – myślę, że każdy znajdzie swój odcień.

Plusy/minusy:
*szczoteczka – mam grube brwi, więc nie mam problemu z użyciem aplikatora w formie dużej kulki, ale dla posiadaczek cienkich brwi może być to problem.
*zastyga bardzo szybko – z jednej strony ok, ale z drugiej trzeba szybo działać z brwiami. Może dawać też uczucie dyskomfortu sztywnych brwi przy dotknięciu (skorupy).

Cena – w porządku, ale polecam kupować na promocjach.

Kupiłam ponownie przy promocji w Rossmanie i raczej kupować będę nadal.