Eveline, Program 360 Demakijaż, Delikatny krem - żel do mycia twarzy oczyszczający do cery suchej i wrażliwej

Dzięki zastosowaniu Micro Derma Cleaning Technology żel-krem marki Eveline usuwa makijaż, gwarantuje oczyszczanie i każdego dnia zapewnia kompleksową pielęgnację skóry. Delikatna, kremowa formuła żelu all - in - one Eveline Program 360 Demakijaż oczyszcza oraz intensywnie pielęgnuje suchą i wrażliwą skórę, nie powodując podrażnień. Żel koi i zmiękcza naskórek oraz przywraca odpowiedni poziom nawilżenia, likwidując nieprzyjemne uczucie ściągnięcia skóry. Delikatny krem - żel do mycia twarzy oczyszczający do cery suchej i wrażliwej Eveline jest testowany dermatologicznie.

Bubel. Żel do mycia, który... nie myje!

Już poprzedniego wieczoru wydawało mi się, że coś jest nie tak, ale byłam tak padnięta, że szybko się umyłam i poszłam spać.
No i dziś postanowiłam przyjrzeć się temu żelowi uważnie. Zmywam najpierw makijaż oczu emulsją, potem twarz tego typu żelami. Ten kupiłam po raz pierwszy, skuszona promocją.
A zatem... Oczyściłam oczy. Myję twarz, ruchy koliste, potem kilkakrotnie zbieram gąbką, płuczę, zbieram. Zwykle aż do momentu, gdy gąbka jest czysta. I tym razem patrzę... a co to? Gąbka od razu czysta? Woda z niej wypłukiwana ledwie leciutko zabarwiona, tak nieco namydlona? Czy ja nie miałam dziś podkładu? Jak to... Miałam! Na szczęście znalazłam resztkę innego żelu. Myję, a tu masa podkładu się zmywa. Ten żel Eveline nie zmył mi nic!

I teraz pytanie.. To z czym na twarzy poszłam spać poprzedniej nocy.. O zgrozo... Tak się zdenerwowałam, że jeszcze peelingiem doczyszczałam skórę..
Dodam, że mam cerę mieszaną. Choć nie wiem, czy to ma znaczenie w tym wypadku.

Kurczę. lubię kolorówkę Eveline, ale ten żel nie wyszedł im zupełnie.

mój hit wieczornej pielęgnacji

Czytam poszczególne opinie i recenzje i zastanawiam się, czy mam ten sam produkt co inne Dziewczyny. Dla mnie to absolutny hit w pielęgnacji cery mieszanej (w kierunku tłustej), która jest hiperaktywna i ma wieczny rumień i pojedyncze naczynka. Kupiłam kiedyś na promocji 1+1 w Hebe, bo akurat skończył mi się mój żel do mycia i wpadłam po uszy. Obecnie jestem w trakcie 3 opakowania.

OPAKOWANIE I APLIKACJA
Duże, pojemne opakowanie, dzięki któremu możemy na bieżąco kontrolować ile zostało produktu. Wygodna aplikacja, tubka dobrze trzyma się w dłoni, nawet w mokrej, można też kontrolować ilość wyciskanego produktu. Produkt przyjemnie, delikatnie pachnie (zapach słodki, trudny do sprecyzowania) i mi nie przeszkadza. Produkt posiada delikatne drobinki niby peelingujące, ale nie mają takich właściwości ścierających, co dla mnie akurat jest zaletą, bo przy moim typie cery unikam peelingów mechanicznych.

PRODUKT I STOSOWANIE
Stosuję produkt codziennie wieczorem po demakijażu płynem micelarnym (np. Tołpa lub Lirene), żelu używam, aby domyć twarz i nawilżyć ją, bo realnie wykazuje takie działanie. Buzia po użyciu jest miła i delikatna w dotyku, dobrze oczyszczona i nie podrażniona, ani nie zaczerwieniona, co zdarza mi się przy wielu produktach do mycia twarzy. Stosowałam kilka razy jako środek do demakijażu - daje sobie rade, jednak ja nie jestem fanką jednostopniowego demakijażu, dlatego zrezygnowałam, chociaż domywał sporą część makijażu, a noszę solidne warstwy mejkapu.

Reasumując, dla mnie hit i na pewno będę wracać do tego produktu. Stosuję go zamiennie z innymi preparatami - dla mnie nie ma większych wad. Jest tani, wydajny, łatwo dostępny, domywa mi buzię i zostawia ją w fajnym stanie, przygotowaną do dalszych zabiegów wieczornej rutyny.

Przecietny

Żel jest dedykowany cerze wrażliwej. Zel-krem nie podrażnia skóry. Nie ma też uczucia ściągnięcia. Jednak po umyciu twarzy nie mam wrażenia świeżości i uczucia czystej twarzy.

Nie spodobał mi się...

Kolejna nowość po którą chętnie sięgnęłam. Napisy z tyłu brzmiały obiecująco więc czemu by nie spróbować?
Producent obiecuje kompleksowe oczyszczanie. Po zużyciu całego opakowania mogę stwierdzić, że każdego wieczoru czułam na skórze jakiś film- mocno tego nie lubię. Zamiast uczucia oczyszczenia miałam wrażenie że coś mi jeszcze zalega.
Braku efektu ściągnięcia też nie zauważyłam. Z resztą po każdym żelu skóra jest ściągnięta, tyle tylko że w różnym stopniu.
Co do konsystencji- żel jest rzadki, przepływa między palcami i się nie pieni, tylko maże na skórze.
Ani nie poprawił ani nie pogorszył stanu mojej skóry, chociaż muszę przyznać że nie spełnił podstawowego zadania jakim jest dokładne oczyszczenie i odświeżenie.

Przeciętny.

Kremowych, treściwych żeli do mycia twarzy lubię używać wieczorem, aby dokładnie usunąć ze skóry twarzy resztki makijażu i dogłebnie ją oczyścić.
Tym razem wybrałam Eveline, bo opis producenta był zachęcający.

Żel ma kremową, ale dość rzadką konsystencję, dlatego jednorazowo trzeba użyć go dość dużo co negatywnie wypływa na wydajność. Żel zawiera niewielką ilość drobinek peelingujących, ale nie są one tutaj szczególnie istotne.

Słodko, przyjemnie pachnie, przezroczyste opakowanie również na plus - widzimy ile produktu jeszcze zostało.
W składzie znajdziemy algi, lipę, olejek migdałowy, awokado, aloes, rumianek.
Nie powoduje uczucia 'ściągniętej' skóry po zastosowaniu.

Najważniejsze jednak jest działanie oczyszczające co do którego mam spore zastrzeżenia. Wcale nie jest to 'kompleksowe oczyszczanie' jak deklaruje producent.
Żel ślizga się po skórze, czasem nie domywa resztek tuszu do rzęs i nie ma po zastosowaniu uczucia świeżości i porządnie umytej skóry.
Mam wrażenie, że myje skórę tylko powierzchownie.

Zużyję do końca, ale nie kupię ponownie i oceniam na 3 słabe gwiazdki.

dramatyczny!!!

W porównaniu do mojego poprzedniego żelu do mycia twarzy Loreal Ideal soft do skóry wrażliwej ten jest jakimś totalnym dnem! nie zmywa makijażu tylko pozostawia tłuste smugi po nim ( jakbym się pobeczała)... :/ skóra jest po nim ślizga i ściągnięta. Najważniejszym minusem tego produktu jest to ze szczypie w oczy :/ a wiadomo, że to co szczypie nie jest dobre! jedynym plusem jest cena i to że produkt dostajemy w dużej pojemności 200 ml.

dziwny :/

Ciągle zmieniam zdanie na temat tego produktu bo jest poprostu jakiś dziwny.... Zaraz po użyciu skóra zarówno twarzy jak i dłoni pozostaje taka jakby tlusta. Po jakimś czasie kiedy ten efekt znika pojawiają się same plusy - gładka, miękka, nawilzona cera. Do tego gęsta kremowa konsystencja, piękny zapach i przystępną cena, ale niesmak pierwszego wrażenia jednak pozostaje dlatego odejmuje gwiazdki.

Używam tego produktu od: kilka dni

Delikatny

Delikatny, kremowy zel do mycia twarzy. Mnie nie zachwyca. Nie wysusza skory, tani, super zapach, wydajny. Kupilam go, bo jestem zadowolona z serii do demakijazu , ale ten zel mi do gustu nie przypadl. Moze dobrze zmywa kosmetyki, ale nie pozostawia takiego uczucia czystosci po splukaniu, tylko mam wrazenie niedomytej buzi.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Oblepiacz

Kosmetyk znajduje się w miękkiej, przezroczystej(widać zużycie produktu) tubce z zatrzaskiem. Posiada kremową, gęstą konsystencję. Przyjemnie nakłada się na skórę, nie pieni się. Dość dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu. Posiada też drobinki peelingujące, ale jest ich tak mało, że wcale nie są wyczuwalne i nie spełniają swego zadania. Nie podoba mi się efekt jaki daje ten żel, bo mam wrażenie niedomytej i obciążonej skóry. Pozostawia na skórze tłustą warstwę, jakbym dopiero co nałożyła krem. I mimo tego, skóry nie nawilża. Przy dłuższym stosowaniu zapycha bo zaczęły mi wyskakiwać krostki i zaskórniki.

nie dla mnie

konsystencja kremu-żelu u mnie sie zupelnie nie sprawdza.
nie podoba mi się że produkt myjący zostawia na skorze lepką warstwę jak krem. mam wrażenie że skora po nim nie jest domyta. jako produjt do demakijażu się u mnie nie sprawdził, ponieważ nie do końca zmywał tusz, musialam go poprawiac innym kosmetykiem.
natomiast stosowany rano był całkiem ok, być może posiadaczki bardzo suchej skory będa zadowole z jego własciwości nawilżających, ale ja wolę gdy cera po umyciu jest sucha, a nie jak czymś posmarowana

Używam tego produktu od: pare tygodni

mnie zachwycił

Mnie ten żel zachwycił. Jedyne co na początku mi przeszkadzało to zapach ale szybko do niego przywykłam.

Gęsta, kremowa konsystencja bardzo przyjemnie rozprowadza się na skórze. Dobrze oczyszcza i uważam, że jest wydajny, usuwam nim nawet wodoodporny makijaż.

Miałam strasznie przesuszoną skórę, do tego stopnia, że się łuszczyła, miejscami była zaczerwieniona i piekła, była strasznie ściągnięta - to efekt między innymi kremu z antybiotykiem jaki stosowałam. W międzyczasie kupiłam ten krem do mycia twarzy i moja cera zaczęła stopniowo się poprawiać. Już po pierwszym użyciu pozbyłam się efektu ściągnięcia.

Stosuję już prawie od miesiąca i moja skóra pomału wraca do normy ( cały czas stosuję krem z antybiotykiem ). Nie wiem na ile to zasługa tego kremu ale z pewnością jakaś jest.

Czekam na promocję bo na pewno kupię krem odżywczy z tej samej serii i płyn micelarny.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Zaskakujący.

Produkt nabyłam gdy analizowałam składy mleczek/żeli do twarzy i ten miał zaskakująco dużo olejów przy jednoczesnym braku agresywnych środków myjących.

Pierwsze moje zaskoczenie po otwarciu butelki- zapach. Śmietankowe lody. Intensywny, osoby wyczulone na zapachy, nie lubiące słodyczy bądź wrażliwe na substancje zapachowe w kosmetykach powinny w ogóle po niego nie sięgać;)

Druga sprawa, zaskakująco jedwabista, kremowa, jednocześnie lekka, faktycznie żelowa konsystencja. Duży z resztą za nią plus, bo dozuje się tyle produktu ile potrzeba, nie jest za gęsta, z drugiej strony nie leje się przez palce.

Aplikacja jest bardzo przyjemna, choć uprzedzam, to nie jest produkt dla cer wrażliwych i naprawdę suchych, ale o tym za chwilę. Produkt stosuję na suchą skórę, tzn na makijaż albo gołą twarz, masuję, następnie dodaję trochę wody, masuję znów i usuwam wilgotnym ręczniczkiem (mikrofibrą albo muślinem). Jednym słowem traktuje ten produkt jak balsam do oczyszczania skóry (którym z reszta jest). I tu spisuje się dobrze.

Przy porannym oczyszczaniu ładnie, delikatnie myje buzię, zostawia ją dobrze nawilżoną i jędrną, z efektem naturalnego blasku (nie mylić z tłustością). Do demakijażu też się nadaje, choć ja i tak wykonuję kilkustopniowy demakijaż więc nie ocenię go w tej kwestii jako produktu samodzielnego. Daje radę moim podkładom i tuszom oraz cieniom, jednak potrafi podrażnić oczy więc nie jest moim faworytem w tej kwestii, choć robi wszystko tak jak ma robić.

W zasadzie spełnia swoje podstawowe zadanie, nie kosztuje wiele, nie ma nadmiaru świństw, pięknie pachnie, jest wydajna.

Jednak mam wrażenie, że przy regularnym (2x dziennie) stosowaniu podrażnia skórę. Cera w miejscach przesuszeń po zastosowaniu tego produktu potrafi szczypać, gdy dostanie się do oczu zachodzą mgłą (charakterystyczna rzecz dla olejowych oczyszczaczy). Na pewno nie jest tak łagodna jak jest przedstawiana przez producenta. Obstawiam tu jednak kompozycję zapachową. Jest przepiękna, bardzo umila czas spędzony w łazience, ale ewidentnie jest za silna do codziennego stosowania.

Moja cera jest obecnie sucha, wrażliwa, jednocześnie leczy się z wyprysków i zaskórników. Produkt nie pogarsza jej stanu, jednak nie współpracuje ze złuszczającym działaniem innych produktów które stosuję. Nie daje ukojenia, komfortu, a tego teraz oczekuję od preparatu do mycia twarzy.

Dlatego mimo tego, że nie jest to produkt zły, nie wrócę do niego. A przynajmniej na pewno nie wcześniej niż moja cera na powrót stanie się normalna i nie będzie tak reagować na zapachy :)