Nuxe, Nuxellence, Detox (Pielęgnacyjny preparat przeciwstarzeniowy na noc)

Nuxe, Nuxellence, Detox (Pielęgnacyjny preparat przeciwstarzeniowy na noc)

Dla wszystkich rodzajów skóry – W każdym wieku*

Pielęgnacyjny preparat przeciwstarzeniowy Nuxellence® DETOX na bazie 10 opatentowanych substancji czynnych oraz wyciągów z passiflory i drzewa jedwabnego to pierwszy preparat na noc, który wnika do wnętrza komórek skóry, gdzie przyspiesza procesy usuwania toksyn(1) i naturalnej odnowy(1), pomagając im zachować optymalny poziom energii(1).
Sprawia, że rano cera jest ożywiona i emanuje świeżością i blaskiem, niczym po 2 dodatkowych godzinach snu(2). Z nocy na noc skóra regeneruje się, oczyszcza z toksyn i odzyskuje młody wygląd. Zawiera co najmniej 91,7% składników pochodzenia naturalnego (w tym wyciągi z passiflory, farbownika, maku polnego i drzewa jedwabnego).

Nie zawiera parabenów. Nie zatyka porów.

(1) Badanie in vitro.
(2) Test użycia przeprowadzony pod kontrolą dermatologiczną na grupie 22 ochotniczek stosujących preparat przez 28 dni.
*Osoby dorosłe

z pompką
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml

Re-we-la-cja!

Kładziesz się spać z tym kremem na buzi, wstajesz z buzią gotową przyjąć minimalną ilość makijażu - bo więcej nie potrzeba ;)
Przyjemny zapach, aplikacja, działanie, nawilżanie, rozjaśnianie, kojenie - wszystko, czego oczekujemy od kremów upiększających, ten właśnie nam to oferuje. Polecam!

Luksusowy kosmetyk, nie wielkie nawilżenie

Ma działanie przeciwzmarszczkowe, regenerujące, odżywiające zmęczoną skórę. Ja pomimo tego, że mam +20, zaczęłam używać kremów przeciwzmarszczkowych, aby jak najlepiej moja skóra wyglądała za kilkanaście lat. Nie szaleję by na co dzień, ale co kilka dni czegoś na pewno używam. Krem stosuję na noc, można go stosować solo lub pod krem. Trochę mnie to zdziwiło, bo skoro jest to krem to dlaczego mam go używać pod inny krem. Rzeczywiście krem ten jest bardzo łagodny, to znaczy lekki, według mnie na noc powinien być bardziej treściwy. Po nałożeniu go skóra jest gładka, sprężysta i jedwabista w dotyku, nawilżenie bardzo lekkie. Nie czuć go w ogóle na twarzy. Krem ma super właściwości, jest naturalny. Mimo wszystko używam go solo, bo myślę, że to co on oferuje w składzie, który jest bogaty wystarczy.
Opakowanie jest cudne, fioletowe, wyciskane i wtedy pokazuje nam się pompka. Przyjemnie pachnie.

Bardzo dobry krem

Od wiosny testuję różne kosmetyki nuxe i jestem pod ogromnym wrażeniem.
Detox jest po prostu bardzo dobry. Jedynie do ceny można mieć pewne zastrzeżenia, a ogółem jest świetnie. Robi to, co powinien, nie uczula, nie zapycha, pięknie pachnie, doskonale się wchłania

wspaniały produkt

Bardzo dobry krem, już po pierwszej aplikacji widać, że mamy do czynienia z dobrym kosmetykiem.

Krem nie jest tani, jednak porównując jakość do ceny wypada bardzo korzystnie.

Przyjemny

Preparat posiada jedwabistą, lekką i komfortową w aplikacji konsystencję. Rozprowadza się z odpowiednim poślizgiem i bez rolowania. Szybko wsiąka, dając przyjemne uczycie nasycenia skóry wilgocią i odświeżenia. Nie zostawia lepkiej, a tym bardziej tłustej warstwy. Nie podrażnia cery ani wrażliwych (zwłaszcza na zapachy), łzawiących oczu.
Chociaż jest kosmetykiem przeznaczonym na noc, z powodzeniem zdarza mi się stosować go pod makijaż. Dobrze nawilża i cudownie wygładza.
Zastosowany na noc sprawia, że rano cera jest wypoczęta i lekko rozświetlona. Efekt detoxu, podobie jak dotlenienia czy odmłodzenia, ciężko mi ocenić… Dla mnie najważniejsze, by kosmetyk dobrze nawilżał, zapewniał skórze komfort i nie powodował skutków ubocznych, typu zapychanie. I ten taki jest :) Jedynie zapach nie robi wrażenia, jak to u Nuxe. Trochę roślinny, trochę apteczny, nie jest co prawda uciążliwy, ale też nie rozpieszcza ;)
Generalnie jestem zadowolona i mogę polecić posiadaczkom dojrzałej cery mieszanej.