Nuxe, Reve De Miel, Shampooing Doceur [Gentle Shampoo] (Delikatny szampon z dodatkiem miodu)

Nuxe Reve De Miel Gentle Shampoo - ten delikatny szampon z dodatkiem miodu w łagodny sposób oczyszcza włosy, pozostawiając subtelny zapach. Do częstego stosowania. Do wszystkich rodzajów włosów. Nie zawiera parabenów ani silikonu, nie szczypie w oczy.

nawilżające, oczyszczające
z pompką
>250ml
Skóra głowy
normalna

naprawdę delikatny

Kupiłam w promocji za ok. 30zł. Mam włosy cienkie, bez objętości, przetłuszczające. Często zmieniam szampony, ale zawsze mam na półce przynajmniej jeden naturalny (ostatnio korres na objętość).

Przy codziennym myciu długich włosów, wystarczył mi na miesiąc.

To była pomyłka...

O ile bardzo lubię firmę Nuxe, to niestety ten szampon był dla mnie rozczarowaniem. Bardzo plątał moje włosy. Mimo, że miał być nawilżający to moje włosy po użyciu wyglądały jak siano. No i ten zapach.. ( ale to już jest kwestia gustu).

Miel et le ciel

Bardzo przyzwoity szampon, ładny zapach, skład w miarę ok, ładnie odżywia, myje i nawilża włosy, po wysuszeniu są miękkie i delikatne, lśniące i zadbane. Bardzo podoba mi się dozownik, jednak wydajnosc stanowy spory minus- gdybym używała wyłącznie tego szamponu, opakowanie starczyłoby na 2 tygodnie?

Rewelacja!

Bardzo lubię serie Nuxe Rieve de Miel, dlatego skusiłam się również na szampon i nie żałuję, chociaż jeśli chodzi o szampony to jestem bardzo wybredna!

Szampon przede wszystkim cudownie pachnie, jak cała seria miodowa. Dobrze się pieni, delikatnie oczyszczając skórę głowy. Nie posiada w swoim składzie silikonów, dlatego nie obciąża mi skóry głowy, jednak po umyciu sprawia że włosy są śliskie prawie jak po użyciu odżywki i pięknie się błyszczą. Do tego jest bardzo wydajny.

Nie przyśpiesza przetłuszczania się włosów, ani nie podrażnia, dlatego go polecam!

Gdyby nie SLS-y w składzie byłby moim ideałem! :)

Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe